Worms Revolution - Nevidím Wormsíky

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod TheKlokanVirusCZ 7. 11. 2014 19:37

Ahoj. Mám takový problém. Dneska jsem si koupil Worms Revolution. A když jsem to spustil, tak se mi tam nezobrazovali Wormsíci, a taky ani prostředí. Nevíte jak to vyřešit ?
P.S. moje grafická karta je Nvidia Geforce Go 7400
TheKlokanVirusCZ
First Blood

Odeslat příspěvekod icotech852 7. 11. 2014 20:07

skus:
- najnovsi graficky ovladac od Nvidie
- najnovsi patch pre hru
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheKlokanVirusCZ 7. 11. 2014 20:29

Nejnovější patch mám. Akorát u toho ovladače jsem narazil na jednu zajímavou věc. Když si najdu verzi nejnovějšího ovladače pro moji grafickou kartu, tak to je verze 179.48. A když se podívám na verzi kterou mám nainstalovanou, tak to je 179.68.
TheKlokanVirusCZ
First Blood

Odeslat příspěvekod icotech852 7. 11. 2014 21:03

a stale ti to robi? vies po anglicky? pozri sa na steam na forum,tam sa vacsinou uzivatelia stazuju,mozno tam najdes aj svoj problem
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 11. 2014 11:48

Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheKlokanVirusCZ 8. 11. 2014 13:22

Kontaktoval jsem vývojáře (vývojáři psali, že když máme tento problém, že je máme kontaktovat)
Doufám, že mi nějak pomůžou.
Taky jsem se podíval na HW nároky. Všechno splňuju, akorát si nejsem jistý u GPU (nevím, jestli ta moje je lepší nebo horší než ta která je v těch HW požadavcích)
TheKlokanVirusCZ
First Blood

Odeslat příspěvekod icotech852 8. 11. 2014 13:47

skor to bude v GPU,minimalne poziadavky su 8600 s 256MB RAM. 7400 nepodporuje dx10,ale iba dx9 a nvidia uvadza 128MB RAM.

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeF ... 143.0.html
http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeF ... 986.0.html
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 11. 2014 22:37

A navíc je to Go... To vůbec není karta na hraní. Vlastně nebyla ani tenkrát - je to tehdejší ekvivalent dnešních 840M.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků