Amnesia: The Dark Descent

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 9. 2010 19:14

Zkouším demo...má nastavení detailů vůbec nějakej vliv na FPS?! Stíny, textury, bloom, blur, to nehne ani ani o snímek. Nicméně to, jak se to furt houpe a jak je to neuvěřitelně rozmazaný, to je fakt otravný. Bezpochyby největší záhul na oči.

A teď ostuda (nicméně já nikdy adventury nehrál), jak otevřu ten poklop v zemi (v demu), tím kolem to nejde, píč je to poskákaný.

Jinak dokud jsem žádnou svini neviděl, bát se nebudu (prto na mě nefungoval Blairwitch :-D)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 9. 2010 19:15

A mě to nechodí... A neodpovídají mi na mail...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 26. 9. 2010 19:23

Ze steamu nebo Švédi..ještě to neopravili jo..
Naposledy upravil mirdasl dne 26. 9. 2010 19:50, celkově upraveno 1
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 9. 2010 19:30

Poslali mi to na recenzi... Třeba by to ze Steamu chodilo...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 26. 9. 2010 19:47

Sasakr píše:A teď ostuda (nicméně já nikdy adventury nehrál), jak otevřu ten poklop v zemi (v demu), tím kolem to nejde, píč je to poskákaný.

spoiler:
Jestli je to tam kde myslím, tak je to lano u stropu zaseklý nějakým klackem, kterej musíš vyhodit. Prostě zkontroluj ten provaz směrem od kola a narazíš na to.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 9. 2010 21:45

Zkusím, to jsem taky hovado :-(
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 9. 2010 22:07

Něco neviditelnýho ve vodě mě nutí skákat po bednách, jinak mi udělá bebí. No nic, jsem poučen, příště dema tohoto žánru vynechám.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Udo Pellota 21. 1. 2011 19:55

Vynikající hra,úspěšně dohráno B-)
...i nepřátelé si mohou projevit úctu!
Udo Pellota
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 21. 1. 2011 23:37

Tak tak, skutečně vynikající, asi nejlepší herní horor vůbec. Dohrání - big achievement (většina lidí co si hru koupila jí nedohrála a asi jen tak nedohraje, nemaj na to koule).
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 21. 1. 2011 23:40

A nebo je to nebaví, což u Amnesie není až takovej div...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 21. 1. 2011 23:48

No, myslim ze jsem hral o dost horsi (strasidelnejsi) horory. To ze je to nejlepsi horor je tvrzeni vskutku odvazne.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 22. 1. 2011 10:22

Přijde mi to strašidelnější něž DS a to mi stačí. :D Důležitý je to hrát za správných podmínek, pěkně ve tmě a se sluchátkama na uších.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 12. 2013 00:30

Ok, tak furt byla pohodička, nechápal jsem, o jaký tmě to lidi mluvěj, teď už jsem v tom druhým vězení a pravda, je tam tma. Nicméně je to jedno, oko si "přivykne" a pak je stejně všechno vidět i bez světla. Což mi připomíná, že nevím, v jaký jsem fázi, ale mám si ještě syslit sirky a olej v téhle fázi hry? http://steamcommunity.com/id/SasakrCZ/s ... 9416537819 Jak říkám, v podstatě nejsou vůbec potřeba, ale zase nerad bych to do konce hry nevyužil.

Jinak to vypadá na první zákys, jsou tam zámky, co nejdou otevřít jehlou, kladivem, ničím, takže asi bude potřeba klíč. Ale pravdou je, že bych si uměl představit příjemnější místa, kde ho hledat, než v tom vězení. Vyskytujou se tam vobludy, ale upřímně řečeno... člověk jde, slyší zachrochtání, tak se schová a za 20 sekund je pryč. Spawnujou se z ničeho a stejně tak mizí, tzn. furt se tam nepotulují. A vždycky se zjevují jen tam, kde je světlo... asi aby byly vidět. Celkově vzato mi to přijde spíš rutinní než nějaký děsivý.

Jinak když by ho nakrásně ta vobluda přistihla, tak co se stane? Instakill a nějakej load od posledního savu?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 12. 2013 10:46

Postava by hlavně ve tmě měla mít halucinace :) Tma ve hře jinak nijak zvlášť není.
Když tě chytí, tak tě zabije a jedeš od checkpointu.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 12. 2013 10:57

Halucinace? No když je ve tmě, tak jí klesá ten zdravej rozum, ale moc jsem nepochopil, co to ovlivňuje. To je ten přidanej blur, ne? Ten jsem si vypnul :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků