Amnesia: The Dark Descent

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mirdasl 9. 9. 2010 09:27

Já si myslím,že by mohla hra aspoň někoho zajímat.Možná se hráči dají spočítat na jedné ruce?
Pojďme si o tom pokecat.Bude nás poskromnu?..uvidíme.
http://www.amnesiagame.com/#main
http://store.steampowered.com/app/57300/
U nás bude k mání v listopadu s titulkama http://eshop.megahry.eu/Amnesia-Pad-do- ... g4290.html
Hraje se mě to dobře.Zatím sem se nepodělal.Jestli sem se aspoň lekl?;lekl..konečně po 20 letech hraní :D .Na recenzi je brzy,ne?vyšlo to včera.Nahráno něco přes dvě hodiny.Optimalizace výborná,nenašel sem žádnou viditelnou chybu..apd.
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 9. 9. 2010 09:30

No jo, vždyť ono už je to venku! Já nějak zaspal. Ha, dneska se budu bát! :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod USER47 9. 9. 2010 12:43

Je to aspoň trochu adventurovitý ve stylu Penumbry? Demo působilo spíš jako taková běžná survival fps...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 9. 9. 2010 12:43

Co myslíš? Puzzle tam přece jsou a příběh taky.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod mirdasl 9. 9. 2010 12:46

Jsou tam puzzle.Je to ale bez zbraní.AK 47 se nekoná..

Mirek
mirdasl
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 9. 9. 2010 12:55

Nějaký hádanky v tom demu právě že moc nebyly. Je mi jasný, že zbraně se nekonaj, ale zajímá mě právě srovnání těch hádanek s Penumbrou...
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 9. 9. 2010 12:57

Až narazím na hádanku dneska večer, pokud teda ješte budu schopný dýchat, napíšu, jo? :D
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod mirdasl 9. 9. 2010 13:02

Tak třeba sem musel hledat 4 ingredience,které musím vylít do baněk v
Nebo sem v místnosti kde jsou regály s knížkama..musím

Mirek
mirdasl
Rampage

Odeslat příspěvekod mirdasl 9. 9. 2010 22:28

.
Přílohy
Bez názvu.JPG

Mirek
mirdasl
Rampage

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 9. 9. 2010 22:39

Tak ti děkuji, nějak mě opouští chuť hrát dál. :D
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 9. 2010 22:52

Tak todle jakoze fakt nee...

no jdu si zhasnout, nasadit sluchatka a parit...snad se tu jeste objevim a nedostanu infarkt.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod USER47 10. 9. 2010 00:18

Omg, taky jsem na tu mrchu narazil a dostal jsem pěkně na p*del. Až jsem si kvůli tomu musel dočasně změnit avatar.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 9. 2010 00:22

No ja zkoncil v tom zatopenym sklepe kde me pronasleduje neviditelna prisera kterou nikde nevidim. A tak nejak nevim co dal...

Jinak sem cekal vetsi sado...par lekacek, obcas se mihnul stin. A to rozmazavani obrazu mne zacina pekne stvat. Jedinny co to drzi je asi pribeh.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod USER47 10. 9. 2010 00:30

Taky z toho nejsem až tak odvázanej. Ve spoustě věcí mi to hodně připomíná Darkness Within 2, akorát to bylo zmršený spoustou bugů a nemožností umřít.

Uvítal bych, kdyby atmosféra nebyla tolik vystavěná na totální tmě a klišé lekačkách, navíc by se šiklo víc adventurních prvků po vzoru Penumbry. Zatím jsem nenarazil na jedinou adventurní hádanku. Ani prostředí mi nepřijde moc zajímavý.

Ale napínavý to je, o tom žádná.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 9. 2010 00:36

To jo, atmosku to ma...skoda ze to srazi dolu system checkpointu na kazdym rohu (to jakoze fakt).

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 9. 2010 07:33

Taky jsem to včera nainstaloval, ale už jsem se to neodvážil spustit :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 10. 9. 2010 08:46

Už jsem pobral chemikálie, pak mi zával zasypal dveře, musel jsem se vyhrabat. A po vinným sklepě něco chodí a já se bojím to jít očeknout. :D
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 9. 2010 12:04

Ta potvora ti nic neudela... Vzdycky staci chvili pockat az odejde a pak na ni uz nenarazis.
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod mirdasl 10. 9. 2010 12:13

Mě dala facku pře celej xsicht a šel sem pod kytky.Imho,já si ji chtěl prohlídnout :D

Mirek
mirdasl
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 9. 2010 15:47

Do ***** na fialky... Podruhé už to nejde spustit :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod mirdasl 12. 9. 2010 18:27

Co to?hra nefunguje?

Mirek
mirdasl
Rampage

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 12. 9. 2010 18:35

Už jsem překonal ten humus v chodbě do refinery. Ale jsem slušně v zadečku, protože už nemám sirky a asi jen 1/4 oleje do lampy.
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 9. 2010 18:39

mirdasl: Jo jo, asi si není schopná poradit s nejnovějšími ovladači od ATI s hotfixem...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod USER47 12. 9. 2010 18:46

Dreamer: Já mám zase asi třicet sirek, mám vždycky takovou tendenci si ve hrách věci škudlit do těžších pasáží, který většinou nepřijdou:).

Zasekl jsem se v části, kde mám zprovoznit výtah...
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 12. 9. 2010 18:48

Super, zešílim ze tmy, Alespoň zjistím, jaký to je. :D
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 9. 2010 18:58

Nic moc, jen ti zacnou haluze a po monitoru ti zacnou lozit brouci.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod mirdasl 12. 9. 2010 19:43

USER47 píše:Dreamer: Já mám zase asi třicet sirek, mám vždycky takovou tendenci si ve hrách věci škudlit do těžších pasáží, který většinou nepřijdou:).

Zasekl jsem se v části, kde mám zprovoznit výtah...

V tom hradu jak tam je ta vodní fontána?sahneš na vodu..v té fontáně jsou nohy bez těla.Výtah?jo?takovou páku,která má odpor,? tam sem taky..nevím co dál.Všelijaký hejblátka mám..

Mirek
mirdasl
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 12. 9. 2010 19:48

Jo, je to tam
spoiler:
Našel jsem klíč ke strojovně, nasadil jsem tam pár orubenejch kol na svoje místa, ale moc nevím co dál. Mám dojem, že si budu muset udělat ještě jeden výlet do toho temnýho sklepa s příšerou.:/ Každopádně jsem si dal pauzu a zatím hraju CoD2.:D
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mirdasl 12. 9. 2010 19:53

Jjjjj..to chce nechat uležet..

Mirek
mirdasl
Rampage

Odeslat příspěvekod mirdasl 15. 9. 2010 17:03

spoiler:
Tak sem zažehnul kotel,páky dal do stavu online,zprovoznil výtah a sem v chodbách věznice.Kur*a to je atmoška woe.Aj husinu, snad prvně v životě u hry.

Mirek
mirdasl
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 9. 2010 20:14

Zkouším demo...má nastavení detailů vůbec nějakej vliv na FPS?! Stíny, textury, bloom, blur, to nehne ani ani o snímek. Nicméně to, jak se to furt houpe a jak je to neuvěřitelně rozmazaný, to je fakt otravný. Bezpochyby největší záhul na oči.

A teď ostuda (nicméně já nikdy adventury nehrál), jak otevřu ten poklop v zemi (v demu), tím kolem to nejde, píč je to poskákaný.

Jinak dokud jsem žádnou svini neviděl, bát se nebudu (prto na mě nefungoval Blairwitch :-D)
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 9. 2010 20:15

A mě to nechodí... A neodpovídají mi na mail...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod mirdasl 26. 9. 2010 20:23

Ze steamu nebo Švédi..ještě to neopravili jo..
Naposledy upravil mirdasl dne 26. 9. 2010 20:50, celkově upraveno 1

Mirek
mirdasl
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 9. 2010 20:30

Poslali mi to na recenzi... Třeba by to ze Steamu chodilo...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod USER47 26. 9. 2010 20:47

Sasakr píše:A teď ostuda (nicméně já nikdy adventury nehrál), jak otevřu ten poklop v zemi (v demu), tím kolem to nejde, píč je to poskákaný.

spoiler:
Jestli je to tam kde myslím, tak je to lano u stropu zaseklý nějakým klackem, kterej musíš vyhodit. Prostě zkontroluj ten provaz směrem od kola a narazíš na to.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 9. 2010 22:45

Zkusím, to jsem taky hovado :-(
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 9. 2010 23:07

Něco neviditelnýho ve vodě mě nutí skákat po bednách, jinak mi udělá bebí. No nic, jsem poučen, příště dema tohoto žánru vynechám.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Udo Pellota 21. 1. 2011 20:55

Vynikající hra,úspěšně dohráno B-)
...i nepřátelé si mohou projevit úctu!
Udo Pellota
First Blood

Odeslat příspěvekod 8Paul 22. 1. 2011 00:37

Tak tak, skutečně vynikající, asi nejlepší herní horor vůbec. Dohrání - big achievement (většina lidí co si hru koupila jí nedohrála a asi jen tak nedohraje, nemaj na to koule).
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree

Odeslat příspěvekod USER47 22. 1. 2011 00:40

A nebo je to nebaví, což u Amnesie není až takovej div...
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 1. 2011 00:48

No, myslim ze jsem hral o dost horsi (strasidelnejsi) horory. To ze je to nejlepsi horor je tvrzeni vskutku odvazne.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 22. 1. 2011 11:22

Přijde mi to strašidelnější něž DS a to mi stačí. :D Důležitý je to hrát za správných podmínek, pěkně ve tmě a se sluchátkama na uších.
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 12. 2013 01:30

Ok, tak furt byla pohodička, nechápal jsem, o jaký tmě to lidi mluvěj, teď už jsem v tom druhým vězení a pravda, je tam tma. Nicméně je to jedno, oko si "přivykne" a pak je stejně všechno vidět i bez světla. Což mi připomíná, že nevím, v jaký jsem fázi, ale mám si ještě syslit sirky a olej v téhle fázi hry? http://steamcommunity.com/id/SasakrCZ/s ... 9416537819 Jak říkám, v podstatě nejsou vůbec potřeba, ale zase nerad bych to do konce hry nevyužil.

Jinak to vypadá na první zákys, jsou tam zámky, co nejdou otevřít jehlou, kladivem, ničím, takže asi bude potřeba klíč. Ale pravdou je, že bych si uměl představit příjemnější místa, kde ho hledat, než v tom vězení. Vyskytujou se tam vobludy, ale upřímně řečeno... člověk jde, slyší zachrochtání, tak se schová a za 20 sekund je pryč. Spawnujou se z ničeho a stejně tak mizí, tzn. furt se tam nepotulují. A vždycky se zjevují jen tam, kde je světlo... asi aby byly vidět. Celkově vzato mi to přijde spíš rutinní než nějaký děsivý.

Jinak když by ho nakrásně ta vobluda přistihla, tak co se stane? Instakill a nějakej load od posledního savu?
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 12. 2013 11:46

Postava by hlavně ve tmě měla mít halucinace :) Tma ve hře jinak nijak zvlášť není.
Když tě chytí, tak tě zabije a jedeš od checkpointu.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 12. 2013 11:57

Halucinace? No když je ve tmě, tak jí klesá ten zdravej rozum, ale moc jsem nepochopil, co to ovlivňuje. To je ten přidanej blur, ne? Ten jsem si vypnul :-D
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 12. 2013 11:59

V zásadě bys neměl moc vidět na cestu, protože ti ve výhledu běhají broučci a je rozmazaný...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 12. 2013 12:50

Aha, broučky jsem jednou zažil a nechápal jsem, co to je. A jak říkám, blur jsem vypnul, nedalo se na to koukat. Jo a taky někdy se mi šíleně zvýší prodleva myši, to je asi taky efekt toho šílení.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor