Staré, ale Dobré v.s. ty Nové...

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 1. 7. 2009 08:35

Tak nám začaly prázdniny, počasí zatím nic moc, a regály v herních shopech poloprázdné. Já to vidím k návratu ke Starým dobrým Špicám - Her z Minula?! Co Vy na to?...Rozhlédneme se opět po Netu a po šuplíkách a škatulích a začneme stírat prách, vzpomínat a slzet či nevěřícně kroutit Hlavama, prečo som to Tehdy nedohrál?! Zbývá jen doporučit , kde ty poklady krumpáčkem vykopat, když je nemáte doma v šuplíku?!: starinky.net...BestOldGames.net...oldgames.sk-vřele doporučuji díky vybavení ke hrám a její komplexnosti, dali si s tím fakt práci!...a dva rozcestníky pro hledání her:aaargh.gameplanet.cz...a abandonmarch.starehry.sk...Přeji Všem , hravé Léto, no až bude opravdu léto, tak vyražte i do Přírody, Pod Modrou Oblohou, Starec od Zvonu...a přijďte si pokecat o Stařešinkách.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 1. 7. 2009 08:51

Cannon Fodder ;-)
Obrázek
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Torham 1. 7. 2009 09:16

Legend of Kyrandia :love: Pohádková věc :love:

Jinak beate - Cannon Fodder byl krutej, ale místama hovadsky těžkej :-/
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kainis 1. 7. 2009 09:22

Hehe, to je téma pro mě :-) Zrovna včera jsem oprášila svou krabičku Broken Swordu 1, kdysi dávno kupovanou za těžkých 1500Kč. Ovšem ten pocit, jak z ní strhávám ten celofán a poprvé otvírám manuál a prohlížím cd, si pamatuju dodnes a za ty prachy to tenkrát stálo :love:
A je to nádhera. Kde se na něj hrabou dnešní adventury? Nemají šanci :!: A na xp mi to funguje bez problémů.

Obrázek
kainis
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 1. 7. 2009 09:33

beat: To snad ani dohrat neslo :-))

A kdyz uz jste u tech adventur, tak Indiana Jones fate of atlantis, Monkey island 1,2, Full throttle no a samozrejme Broken swordy ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 7. 2009 09:38

Šlo... Jeden známý to dohrál dokonce několikrát :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 1. 7. 2009 12:04

Dobře mi tak. Kainis mi dala záhlavec ;-) Na broken Swordy jsem zapomněl při zmínce o Atlantis. Hanba mi. Přitom jemám na compu i teď. Dialogy. Bon joure, Collard... Tedy po cca tříleté přestávce s čislým Txem, kde jde jen něco. Ale i tam pařil svého miláčka HoMAM 3 a Pharaoha s Cleopatrou. Koukám na skutečné pamětníky nemám, Ultimu beru jako svůj nedostatek ve vzdělání... Ale vzpomenu Knight and Merchants. tomi sebralo pěkných pár nocí... melebné, vymakané, dost těžké. Bez pěkných pár savů snad nehratelné. Když vzpomenu, jak jsem na hodinkách počítal kdy přijde útok abych začal dvou-tří hodinovou misi skorem od začátku.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 1. 7. 2009 12:29

Kdybych to měl vzít opravdu do historie, tak mi vyjde:

Dan Dare 1
Obrázek

a Dizzy
Obrázek

U těch jsem trávil opravdu hodně času :-)
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 1. 7. 2009 20:04

A ještě můžeš strávit,BEATe, není problema to sehnat...No Mille gracia Všem Staromilům a opravdovým Hráčům , potěšily jste ma a s čímkoliv (když to bude v mé moči,he) Vám bude obratom pomoženo, budu se snažit bejt na 5-ti židlích:tuná , na RPG, STG, SIM, S+Car, bouchači přeci stařešinky nehrajou, a nezbyla židle, he...no tyhle vokurkové prázdniny bude třeba pomoci z pravěku Her...Tož se moc netlačte a jmenujte své oplakané Mílášky a Jedy. Starec Od Zvonu. Díky i za obrázky, tydýt Marcel sem umí s bídou ,tak akorát Datlit, že...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 1. 7. 2009 20:11

Raptor?

Obrázek
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 1. 7. 2009 21:32

Call of Shadows. Kurnik, to byla bomba.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 7. 2009 05:22

Jo, toho mám v práci na kompu a občas si ještě zalítám...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 2. 7. 2009 08:24

Ert, Ježek: Jo, Raptor: Call of Shadows byla bomba :love:

Ale tohle mi prostě učarovalo:
Tyrian :love:
Obrázek

Abuse - naprostá paráda, ale těžká, až to místama nebylo pěkné :love: :-/
Obrázek

Hired Guns - beat jistě pamatuje z Amigy :) Parádní řezba, dodneška jedna z nepřekonaných her :love: :tleskani
Obrázek

Transport Tycoon Deluxe - netřeba se snad rozepisovat, další z dodnes nepřekonaných her :love:
Obrázek

Jinak, parádní topic :tleskani
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 7. 2009 08:32

Torham píše:Abuse - naprostá paráda, ale těžká, až to místama nebylo pěkné :love: :-/
Obrázek

Tohle tu mám taky, ale jsem zatím jenom ve 3 levelu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 2. 7. 2009 08:35

Já se dostal do 15. levelu :) Ale dál to nešlo...těžké jak ***** :-/ Ale parádní, celou dobu jsem si tu hru užíval :love:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků