Beyond Good & Evil

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod negr 10. 5. 2009 08:20

Kdyby měl někdo pochybnosti, zda je to opravdu Jade, tak tady je srovnání:

1. Jade z oficiálního teaser traileru z minulého roku:
Obrázek

2 Jade z posledního videa (ať už je to gameplay nebo target render):
Obrázek

Strejda Pey'j je na tom prvním traileru s příznačným názvem The Pig :)
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kainis 10. 5. 2009 11:20

Já osobně nepochybuju o pravosti Jade, tu jsem poznala na první pohled, spíš pochybuju o tom zbytku ;-) Docela by mě mrzelo, kdyby se autoři vydali cestou realističnosti a místo barevného, zvláštního, komixového města by se to odehrávalo v jakémsi 100x viděném pseudoindickém městě. Ale jinak se mi ten trailer nebo co to je fakt líbí, jen to být jiná hra než Beyond Good & Evil 2 :-)
kainis
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 10. 5. 2009 11:24

kainis píše:Já osobně nepochybuju o pravosti Jade, tu jsem poznala na první pohled, spíš pochybuju o tom zbytku ;-) Docela by mě mrzelo, kdyby se autoři vydali cestou realističnosti a místo barevného, zvláštního, komixového města by se to odehrávalo v jakémsi 100x viděném pseudoindickém městě. Ale jinak se mi ten trailer nebo co to je fakt líbí, jen to být jiná hra než Beyond Good & Evil 2 :-)
Souhlasím, hra vypadá pěkně a je to opravdu Jade. Ale to město nevypadá jako komiksové, architektonicky poutavé a pitoresktní City na Hillysu (aka město v prvním BGE) :-( Díky šíleně přehnanému bluru nejsou pořádně a detailně vidět ani lidé ve městě...ale myslím, že v tom videu nebyli zvířecí lidé typičtí právě pro BGE...těch bylo celé City doslova plné :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 10. 5. 2009 13:01

ja si myslim ze tento trailer vyzera naschval pomerne dost realisticky, aby tak zmiatli ludi, vyvolali diskusie atd. :-) podla mna tam urcite bude zachovana urcita miera komiksovosti/farebnosti/nerealisticna a urcite tam bude prasák, lebo ak nie, tak ich rozkusem! :-/ :-D a ktovie mozno dojde k prelinaniu dimenzii alebo prelinaniu svetov :-) cosi ako v TLJ
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 10. 5. 2009 13:05

Prasák byl hned v prvním traileru ;-) Nedát ho tam by byla sebevražda :) Jinak...snad se potvrdí tvoje domněnka a Jade se nějakým způsobem dostane do jiné dimenze/světa...otázka je, zda-li se hra bude odehrávat jen v tomto "realistickém" světě nebo i na Hillysu... i když nerad bych, aby ve hře Hillys nebyl - tedy ve své komiksové a pitoreskní podobě, jak ho známe z jedničky.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 2. 6. 2009 22:09

tak hlasim ze od dnes oficialne pokracujem v tejto hre :-D ... som presiel race 3 a 4, no a teraz som v Slaughterhouse pri prvom savepointe... mno, zas ma ta hra neuveritelne chytila, rozhodne som sa pri nej dnes chvilu bavil viac asi ako pri celom prvom Half - Life co som vcera dohral :-D /progres bude asi pomaly, pac hram len ked mam cas a ked bracho neni pri kompe, teda musi nastat vhodna konstelacia hviezd, ako napr. dnes, ked bol v krcme :twisted: /
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 6. 2009 12:16

Tak ho vždycky pozvi na pivo a pak zůstaň doma :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 3. 6. 2009 12:52

sak si mi ale len sikovny s tymi radami :D

ale spät k teme, vyskytla sa jedna vazna vec, pre ktoru som bol nuteny nahliadnut do navodu, citujem z www.abcgames.sk : "Lenže hra môže mať vážny Bug a to taký, že roboti síce vypadnú, ale karta zostane hore, na mieste, odkiaľ vypadávajú. Tlačidlom na stene si môžete spúšťať ďalších robotov donekonečna, no kartu nezískate. Tu je jediná pomoc, aspoň podľa mňa: stiahnite si trainer na upravovanie savov (uložených pozícií) ( http://www.abcgames.sk/default.asp?p=tr ... az&ID=6869 ). Nakopírujte ho k vašim savom a spustite. Vyberte si Save, ktorý chcete upraviť. Teraz si tu môžete nastaviť všetky možné veci, ale túto hru si netreba kaziť cheatovaním. Jediné, čo spravte, je že si zvýšite počet Triangel Key na 2. Uložte a vráťte sa do hry."

presne to sa mi stalo. robotov som znicil, ale druhy triangel key /to je vlastne taka pristupova karta/ nikde, takze sa nemozem dostat cez dvere, pri ktorych musi naraz Jade a Agent G / tusim tak sa vola ten buchac? :-)) / stlacit take 2 tlacitka, na ktorych stlacenie su tie triangel keye potrebne ...

predpokladam teda, ze sa mi to stalo, lebo ine vychodisko nevidim ... este som od precitania tohto navodu nebol v hre, takze neviem, ci mi ten triangel key ostak desi hore alebo nie, ale jednoducho ho nebolo ... jak blbes som tam teraz polhodinu behal a skumal setko mozne, no nevedel som si rady ... idem este raz skusit vymlatit tych robotov /uz som ich ale vymlatil 2x/ a ked nepomoze tak skusim horeuvedeny postup :-l skoda takeho nezmyselneho bugu v takej squelej hre :-l
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kainis 3. 6. 2009 12:59

Hm, tak to je škoda teda. :-( Hru jsem hrála dvakrát a ani jednou se mi to na tom místě nestalo. Nestačilo by hru nahrát znovu od posledního toho save terminálu?
kainis
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 3. 6. 2009 13:05

nie, nestacilo ... ani loady, ani opakovane vybijanie tych robotov nezabera :-( dalsieho triangular keyu proste niet :-( idem skusit ten trainer 8-S

// dpc ani ten editor savov nefunguje poriadne ... ked si v nom otvorim ulozenu poziciu tak sa mi tam nezobrazia polozky tak ako ich mam v hre, teda ich pocet, ale rovno je tam prednastavene vsetko na 99 -> 99 starkosov, 99 boostroc, repair kitov atd atd :-/ a ine polozky zas na nule :-/ ... ma to stve toto :-/

/// editor savov, ako som zistil, u mna vobec nefunguje!!! jednak mi to hadze po jeho spusteni chybovu hlasku v zmysle "out of memory", jednak ked si tam postelujem veci, ako chcem, nejde to ulozit, len zas vyhodi daku hlasku :-/

zmienku o tom bugu som nasiel aj na http://www.databaze-her.cz

nefunguje mi ani nejaky pochybny save, co som stiahol z netu...

takze nerad to hovorim, ale ASI SA NA TO BUDEM MUSIET vykaslat, pretoze jednoducho nejde pre ten bug pokracovat v hre, co sa mi za celu moju hernu karieru ani raz este nestalo :-/ :-/ :-/ (ak teda neratam jeden bug v piratskom :-)) Sacred, pre ktory tiez neslo pokracovat v hre, ale to ma netrapilo moc...).

Po dlhej dobe hra, ktora je squela, kralovsky ma bavi, uz pocas hrania rozmyslam ci ju ohodnotit 95% alebo 90%, a takto sa to neuveritelne ***** ]:-<

som z toho maximalne sklamany a i nastvany...

EDIT: tak vyriesene :-D - vdaka tomuto: http://forums.ubi.com/eve/ubb.x?a=tpc&s ... 8072#saves -> nahrate cudzie savy, takze uz to "neni ono", ale aspom sa da pokracovat a hru snad konecne dokoncit :-))
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 3. 6. 2009 16:32

Mam rad stastne konce :-)

Jeste, ze se to nestalo mi :oboze
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 3. 6. 2009 16:38

no stastne ... teraz som to prehodnotil .. som mal presne 23 peral .. teraz mam 2 ... neviem, ale je to dost rozdiel, ci zas budem moct vobec nakupit v mamago garage co treba aby som mohol pokracovat ... a prechadzat znovu looterov a race 1234 sa mi nechce ... a vobec, uz ma dnes ta hra tak otravila, ze ju nemozem ani videt ... za naky cas ma to mozno prejde a dohram ju ale nevim, uz sa mi asi nebude chciet ... coho je moc toho je privela :-l
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kainis 3. 6. 2009 16:49

To je škoda. :-( Je to pech fakt, z toho bugu sem tam taky měla strach, někdě jsem o něm četla, takže je na houby, že tě to potkalo no. Můžu ti poslat svoje saves, jestli chces. Mám perel fakt hodně. Nepomohlo by to?
kainis
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 3. 6. 2009 17:19

a kde presne to mas savnute? ak priblizne tam, kde som, mohol by som to skusit :-) ok, ak budes taka dobra, posli mi tie save na maila feranec.tomas@gmail.com , mozno s nimi daco poriesim...
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papucek 3. 6. 2009 18:01

Thowt1-Vetsi drama,nez cela E3 ;-) Tak ti drzim palce
Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků