Steam

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dead_Slayer 5. 4. 2015 12:47

Ahoj.Mám takovej malej problém s jednou hrou na Steamu.Zakoupil jsem si hru ¨Nether¨ na Steamu.Ale.Do hry se nemůžu ani přihlásit protože si nemůžu synchronizovat ůčet z http://www.playnether.com bez čehož to asi ani nezapnu :/ (stránce navíc vypršel certifikát,takže se tam ani nedostanu).Tak nevím co mám dělat.Koukal jsem se i na růzbé fora a nic jsem nenašel.Nevíte co s tím mám dělat?Vrátil by mi Steam popř. peníze?

-- 5. 4. 2015 13:48 --

BTW:Hru mám asi 2-3měsíce a ještě jsem se do ní ani nedostal :(
Dead_Slayer
First Blood

Odeslat příspěvekod SPY 5. 4. 2015 16:43

(stránce navíc vypršel certifikát,takže se tam ani nedostanu).

Proč by ses nedostal na stránku, které vypršel certifikát? Mě to jde normálně.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mentol999 12. 5. 2015 18:45

Nazdar. Mám taký problém zo STEAMom. Na mojom účte sa stalo čosi čudné. Pár dni som sa neprihlásil ( PC bolo odpojene od elektriky ). Normálne sa prihlásim a chcem si spustiť nejakú hru. Ale steam sa tvári ako keby som nemal nainštalovanú ani jednu hru a namiesto spustenia ma ju núti nainštalovať znova ale pritom je normálne nainštalovaná. Asi týždeň dozadu som normálne hral. Nechcelo by sa mi znova inštalovať 10-15 hier ktoré mám rozohrané. Nestalo sa niečo podobné niekomu? Jediná vec čo mi ostala nainštalovaná je 3D Mark demo.
mentol999
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 12. 5. 2015 19:56

Lidi, téma s názvem Steam tady už je: viewtopic.php?f=503&t=502377
Tady to zamykám a tak hodťe své dotazy tam ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků