Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Slash_luke 27. 8. 2016 19:22

Deus Ex dohrán .. 8/10 bych dal za hratelnost, ale celkový dojem po dohrání mám tak za 7/10 a to kvůli až příliš velkému množství výhrad, které bych mohl podrobně jmenovat, ale bylo by to fakt na dlouho :D
Závěr mimochodem dost slabý a neuspokojivý - i přesto, že jsem měl nejlepší možný konec, jak se tak dívám.

Mínus dávám taky za nepřeskočitelné/nezrychlitelné titulky po dohrání hry :D - zrovna mi to běží na pozadí, protože opravdu netoužím po tom, číst si desítky jmen vývojářů, uklízeček, cateringu atd. .. aha počkat, ona je po nich ještě outro scéna (v které je celkem zásadní odhalení, takže doporučuju nemačkat Alt+F4, přežít první 5minutové credits..hru típnout až při další várce nepřeskočitelných credits, která mi už na pozadí běží cca dalších 10 minut - tohle je opravdu směšné).. hm, a pak zase další nepřeskočitelné titulky..na hře očividně dělala půlka obyvatel Montrealu.

Na jejím rozsahu to ale nejde moc vidět - splnil jsem každý side quest ve hře a místy se schválně pořádně flákal, prozkoumával (čti raboval) cizí byty, četl zápisky v noteboocích, hackoval všechno co šlo atd. na obtížnost Give me Deus Ex (nebo tak nějak, prostě nejvyšší dostupná na první dohrání) a podle Steamu jsem ve hře strávil 26 hodin.
To opravdu není moc a kdo se nebude zdržovat, tak se hravě dostane pod 20 hodin i s většinou vedlejších úkolů.

-- 27. 8. 2016 20:24 --

Ještě doplním, že nákup za plnou cenu bych doporučil opravdu jen hodně velkým fanouškům Deus Ex univerza - ostatní počkejte na nějakou slevovou akci
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 8. 2016 19:30

Super, dík za info.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 30. 8. 2016 10:01

Hai Lorde Leire v klídku pokračuj a Ghoticky si chrochtej dál ty,,nepolíbenej panici,,klasikou AAAAA RPG Free Her, ve virtuálním světě. ale pozór, z tohohle se ti moc do reáluchtít zpátky nebude...ale jen do Gotica III., GII.hHavrana si dej rovnou, bez G II. základu, hrál by si to 2x..., hej. A co HRU až za Hrobek:TES Morrowind?!(spousta modů a map na netu!) připrav si 4 kusy papíru A3(dvoulisty, že a čtverečkovanej...),vlastní mapa se Ti v tvém měřítku sakra vyplatí + krokoměr, kompas - buzolu na Azimuty - úhly!, pravítko a vlastní WARBUCH + Blbník, co si kde nechal v neotevřených bednách Clock II. + III. či ve vlastních store bednách, jo Ta skleroza a HOSIP. Najdi si WEB! je tam Vše do Hry!..přeju fajn Dobrodružo...a Srečen Put po Virtuálu TES Her...a určo se ozvi STarci Mácovi od Zvonu, budeš ma potřebovat, v Oblivionu i v Skrimru jseš již voděn za ručičku,ale v GOLD MORRU, ani náhodou...připrav si vozejk na flaše s Lajfem a Magic cloumákem, atd. Rád si popovídám o,, Gold Epoce,, těch pravých Free RPG her, mám na Kamarády,ten ČAS. Jo Zaklínač jistě, ale Trojka huž huž,je taky někde/někdy,, o Nás bez Nás,,šanghajuje se tamo...ME: jak koho, je to totiž no Free gejm, ale Koridor, echt...Zato všechny STALKERY (alá - I.- III.)!, si užiješ moc fajnově jako Falloutta III.!!, ale na F 4 - fujky,rovnouzapomeň, hehe, atd. A Hlavně piš bude kopec s-randy...těším se na Tebe...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 3. 9. 2016 11:37

Hai pohrobci Doupata, jap Stalker je taky,,věčná hra,, akorát blbej WIN10 spustí jen S 1?!echt...zorigoše, že. Smutnej Máca
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 8. 9. 2016 20:15

Hai Doupata,tak jsem z nouze vrátil k Fallout fujky 4, snad ho do třetice dohraju, hmmm byly tam rychlý klávesy? A pod čím, díky Máca.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TakeruUmare 16. 9. 2016 14:45

Momentálně hraji Warframe,což je taková vcelku parádní scifi střílečka.Je to free to play.Dá se stáhnout přes jejich stránky nebo přes steam.Hra se mi líbí graficky,možnostmi a hlavně mě tam baví pvp(pojmenované conclave)je to velmi akčně laděné a líbí se mi,že se v boji zkombinovaly např.luky,brokovnice,automatické zbraně a k tomu máte třeba meče,katany,házecí hvězdice nebo třeba duální sekery,kosy.Plus ještě ability samotných postav.Co je tam velmi pěkně zpracováno tak je samotný pohyb postav,mobilita je tam skutečně zásadní faktor.Pokud chcete ale nové vybavení, tak musíte chodit pve mise,sbírat suroviny a nové zbraně či postavy si vyrábět.Což mě až tolik nebaví,ale pro někoho to může být také hlavní náplní.
Jinak jsem hrál v posledních letech třeba Zaklínače 3,Dark Souls(1-3),Lords of the Fallen.A z moba her třeba Smite,Heroes of the storm a tak :) ještě mě na nějakou dobu chytil World of tanks.
TakeruUmare
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 25. 9. 2016 20:44

akurat som presiel DOOMa.Teda,skor som cakal kym ho pozliepaju,pretoze po tom Vulkan upgrade to bolo nemastne a neslane.Vlastne uz od zaciatku slabo vyladene.

Teraz uz to slape ako tak,stalych 57-63 fps + nejaky ten shuttering,ale dalo sa.Posledny boss bol dost sklamanie - roboticky pavuk.Cakal som samotneho Satana,no co uz...

Inak hra dobra,ale nebyt MP,tak asi nekupujem.Je to taka dobra zabavna doom konzolovka.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 27. 9. 2016 08:12

Projíždím si znovu (komplet s DLCčky) Zaklínače 3 (po upgradu konečně na full detaily :D ) a jako multiplayerovou záležitost mám Overwatch.
Jen tak mimochodem - pro mě osobně je Overwatch zatím letošní nejlepší hra. Nebo přinejmenším nejchytlavější.

Kdyby se tady náhodou našel někdo, kdo Overwatch taky hraje a pohybuje se (ideálně) v kompetitivní hře okolo gold/platinum ranku (já momentálně kolísám mezi 2400-2600 body, podle toho jak hra namíchá týmy..), tak se ozvěte a můžeme někdy zahrát spolu.
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 9. 2016 08:37

S Overwatch souhlasim. Ta hra je digitalni obdoba heroinu. :D

Hraju prakticky kazdy den, ale jenom Quick Play... Competetive jsem ani nezkousel jeste. Hravam spis support - Mercy/Lucio, kdyz je potreba tak Reina/Mei v defence. A v posledni dobe mne zacina priserne bavit Widowmaker (zalezi na mape).

A mimoto ted valim Fallouta 4 na odreagovani.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 27. 9. 2016 09:27

Já hrál prvních 20 hodin prakticky jenom Mercy :D
Postupně jsem si pak ale vyzkoušel všechny postavy a v každé kategorii mám alespoň 2 postavy, za které se nemusím vyloženě stydět hrát.

V poslední době mě baví kromě zmíněné Mercy hlavně Lucio, Junkrat a Zenyatta, což je asi jediný support, s kterým jde relativně snadno získat gold medaile za eliminace :D
Z tanků hlavně D.Va, ale minulý týden jsem zažil příjemné překvápko, když jsem si zkusil z nutnosti zahrát Reina (kterému jsem se předtím vyhýbal, protože z první hry s ním jsem neměl dobrý pocit) a dost mě to bavilo :)

Většinou taky hraju Quick Play, protože v Competitive jsou to přece jen trochu větší nervy :D . Na druhou stranu v Competitive je aspoň limit hrdinů a spoluhráči se většinou snaží vyhrát, takže nehrozí, že půjdeš proti sestavě 3x Mei + 3x Ana apod., což člověka akorát tak nasere :D

Jinak: https://overwatchtracker.com/profile/pc ... hLuke-2231
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 27. 9. 2016 09:32

Ahoj Lo!Zzo, povídej a přeháněj, komu si dal na Budku a kde jsi si naběhl Ty, hehe, neštěstí druhejch vždy potěší...Jak si daleko? Díky za Info, hraju potřetí a zase nevím která bije a kudy vede hlavné Linia Story...Můžem paralerně hrát i Fallouta 4, i když je To oproti III. hrůza Hrůz...třeba vedle na RPG, či SZ, nejraději Mail, Ty Nudle nemám rád, hej.
Já jsem na TOM: 30 level, odehráno cca 90 hodin, 2 kokoty pod kostelem, pořád sháním střelivo, zbraně jsem konečně zkompletoval, zatím singluji a zase při mý skleroze objevuji, Spěšl Body v:sejf odemyky, Hack, na,,Q,, kašlu... zbraně. sniper a Energy, a pumpa brok, Miniguna si s raketama syslím, Hraju Hard, akurátnost! to je tak akurát,...vymlátil jsem ten tuhej Vault opět Atomem a raketou, zbytek čepicí, hehe. Huž se zase u Rytýřů začly opakovat Questy, papaé a šáteček, Minutn + Setleři jsou jak cigani, podáš prst a chtěj ruku,...Raylové si taky vymejšlej až běda,...atd, Tož nevím s kým pudu do finála, jestli se tam bez čštiny a cz manuálu vůbec dohrabu. Asi To vezmu od podlahu a zmlátim To všetko, hej, od rohu dorohu odshora dolů, echt. Až na To, že ti tam všude nalezou zpátky, další fujkyx podrat u Rádoby RPG AAA?! - Respawmmm! Ach Jo, Tulák z Plání F 3, Ogden - Máca od Vaultu Zvon...no na něčem mi napiš, až bude chvila, díky předem.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 9. 2016 13:21

Luke - Mam to prakticky stejne. V podstate mi nevadi hrat za nikoho, ale mam hrstku hrdinu ktery bych si proste nevzal - jmenovite Winston, Zenyatta, Zarya a Ana. Tihle mne vazne moc nebavi. Zacinal jsem na Soldierovi 76, coz je super zacatacni hrdina, nez si clovek osaha mechanismy, a samozrejme taky Mercy abych vubec videl o co v te hre jde. :D

Hlavne se mi strasne libi ta krivka uceni - levely 1-20 jsou takova nevinna sranda, ale kdyz te pak hra zacne hazet do her s lepsima lidma, tak se tak nejak prirozene naucis proti nim hrat. Taky v prvnich hrach jdou vsichni vetsinou po K/D, misto toho aby hrali objective. Sice i ted se najdou experti co vzdycky vybehnou pres pul mapy, zarvou tam a pak nadavaji, ze sedim na payloadu a nehealuju je.. Ale uz to tak casty neni.

Muzeme dat par her: https://overwatchtracker.com/profile/pc/eu/LojZza-2893

Marcel - Mne F4 zatim celkem sedne. Jak uz spousta lidi rikalo - F4 je oproti F3 vic akcnejsi, a zatim mi to moc nevadi. Ja jsem zatim lehce pres 20 level, ale mam pocit, ze ta hra zacina byt az moc lehka. Kdz to srovnam s prvnima, rekneme 5-ti hodinama, kde jsem musel utikat prakticky se vsim, tak se ze mne ted stava obdoba Ramba. Nebo jsem jeste aspon nepotkal zadnyho vylozene tuhyho soupere. Jinak hraju pomalu - pomaham lidem v osadach a snazim se je zalidnit. Pribehove musim rict, ze mne F4 hodne bavi a zda se mi ze se Bethesda konecne naucila tomu, aby dialogy pusobily "organicky". Cestuju vetsinou s Piper.

Vcera jsem se dostal do Salemu a v mistnim muzeu, kde nahore dupal Deathclaw, mne zastavila a ja ji tam vyznal lasku. Neni romatictejsiho mista. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 27. 9. 2016 15:03

Hai Lo!Zza taky Dobrák, ale,,Bacha, pro Dobrotu na ŽEBROTU,,...NEJEN VE HŘE, ALE I V ŽIVOTĚ, HMMM, V GEJMSU BEZ SAVE/lOAD, TO JE PAK TĚŽKEJ POCHONDR, JO TAK PROTO, PROHLAŠUJEŠ, ŽE JE TO HUŽ BRNKAČKA, DEJ PARŤÁKY NA ODFRKNUTÍ K LEDU A ZVYŠ TO NA SUPRA ČI SURVIVAL A ZASE SE MI OZVI, AŽ BUDE CHVILA, ČI POTŘEBA, JÁ ZATÍM LÍTÁM JAK ŠERPA...Chlastám jak duha, abych ten vozejk dotáh a voni mi pak dajú trochu šušní, tak jeden chechťák za,,Kilo,,?! Pšákrefpotvora...Díky Lojzo Very Moucha, za fajné Report z Bojiště,,U Stalingradu,,hehe. Přitlač mi Vozejk Střeliva ke Kostelu no je To ten s Bungrem, jap... Sama Lepa Hvala, Hlavně Brok a ATOM, ju...Ty Uslintanci To po mňa házajú taky!
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 9. 2016 13:32

Mne ta obtiznost takhle uprimne vyhovuje, Marceli. Ja jsem ted v obdobi kdy si chci hru uzit a odreagovat se. Na hrani Dark Souls a podobnych uz mi nestihaji nervy. :D

Ale tak OK, Piper jsem hodil na chvili k ledu a vydal jsem se utuzovat vztahy spolecne s Dogmeatem.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 29. 9. 2016 15:30

Bať Lo!Zzo, ma To na hard harda taky vyhovuje, a s Damage ke Stouce, se To dá vydejchat. Sranda je s BeiMontama i s Drápama je jich Tu jako když naseje...na Odreagování až moc, hehe, Tož Šafle hore, jdu bádat dál Kudyma?! se dostat k Institutu, Hmmm vypadá To na Minutmeny, ach jo...Rozvrkočený Máco...Díky za Info z Wáru. Pejšek se vypařil?! Není u Rakety ani v boudě...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků