Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 11. 2017 21:06

Tak ten obrázek nahoře samozřejmě nejsou origo textury. Ty jsou fakt příšerný. Plus tam mám odstraněnej blur a widescreen. A vypadá to solidně. Samozřejmě je možnost si hrát s shaderama a dát tomu víc realistické vzezření, ale já se nechtěl připravit o to žluté barevné naladění, které tak nějak dotváří atmosféru té hry.

Jinak na první Underground vyšel nedávno tenhle mod a minimálně podle videa to vypadá jako velmi dobře odvedenou práci. https://www.youtube.com/watch?v=hp4Ns_nme1I
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Trey 26. 11. 2017 23:35

Tak už jsem konečně rozjel Zaklínače 3 a je to super :-) (v podstatě mi to splnilo "sen", protože přesně takhle jsem si 10 let zpátky představoval první díl). A nakonec to není ani takový žrout času jako jsem se obával..nebo už mám lepší sebekontrolu :mrgreen:

A to kombinuji (nebo přesněji hrál jsem, než jsem rozjel Z3) s Hellblade - Senua's Sacrifice.
Velice zajímavá hra svým zasazením do severského podsvětí s halvní hrdinku co je šílená.
Paradoxně mě na to moc nebaví jako hra, respektive herní mechaniky (hádanky s hledáním tvarů v prostoru jsou hodně repetitivní,souboje jsou vizuálně úžasné, ale už jsme viděl zabávnější). Zato příběh/atmosféra/prostředí je úžasné.
Trey
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 27. 11. 2017 18:42

Si vzpominam jak jsme na PS2 ve splitscreenu hrali v U1 na schovku nebo se ruzne nahaneli. Na uzavrenych tratich. :D Nekdy holt staci malo :-)

Ale remaster U2 nebo MW bych si nechal libit. Pak uz to byly, krome Shiftu, vsechno sr*cky...

Mám tu nachystaného Blade runnera, Wolfensteina, Spec ops: The Line, Mad Maxe, Project Cars nebo Fallouty (nikdy jsem nehral. Ja vim..) a pritom jsem naposledy neco pustil 9. září. Někdy mám pocit, že hraju furt a někdy na to několik měsíců nešáhnu...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor