Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod holubek002 17. 7. 2017 18:33

Toussaint v Zaklinaci vypada paradne. Nenapada me lepe vypadajici hra (byt je pravda, ze ve hrach uz nejak nemam prehled) a ke vsemu se i vyborne hraje (zatim 85h, coz je u me na Steamu nejvic)
Ale co mě odrovnalo
W3 DLC spoiler:
REGIS! 8-D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 18. 7. 2017 09:03

Kdovi jestli se k DLC vubec nekdy dostanu. Zatim se porad (prijemne) placam v hlavni hre.

ja jsem si letos na Summer Sale na Steamu koupil SOMA. Nevim jestli jsi hral, ale myslim ze by se ti to mohlo libit. Coz je dost zajimavy "vetrelci" temny scifi. Hlavni pribeh neni ani uplne uzasnej a originalni, ale behem hry se objevuje dost otazek a motivu ohledne etiky, filosofie, individuality a psychologie.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 18. 7. 2017 17:36

Pouvazuju o tom, ale horrory nemam rad. Ani filmove a uz vubec ne herni. Pokud by to bylo jeste na urovni Dead Space 1-3, tak to by slo...
Ja spise pokukuju po Dishonored 2, Hitmanu nebo Prey. Ale jeste nebyla dostatecne lakava nabidka a nemam ted kam spechat.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 19. 7. 2017 06:51

SOMA je super, jeden z nejlepších příběhů co jsem ve hře zažil (alespoň za posledních 10 let), samotná hra je taky fajn.

To já si říkal že si toho Zaklínače 3 musím zahrát, a pak mě odradí fakt že bych tam pak musel strávit spoustu času..takže jsem, logicky, rozehrál první Risen :D. Atmosférou se tvůrcům skutečně povedlo vrátit k Gothic 1.
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 7. 2017 07:50

Mně ze Zaklínač líbí, ale asi by mi muselo být tak o 15 méně a mít hromadu času. Není to určitě špatné, ale prostě nikdy mě ta trojka nechytla a není stejně čas. Nevím, přitom i PC to dohrál.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 19. 7. 2017 09:01

Nevim jestli jsem uz tak znecitliveny, ale nerekl bych ze je to cisty horor. Jasne, atmosfera je tam temna a dost husta, ale je nezbytna k pribehu. Spis jde o to, ze cloveka mrazi v zadech z toho co nevidi a co si domysli, nez kdyz na nej vybehne nepritel. A samozrejme z rozhodnuti co jsem musel udelat a pribehu.

Ted jsem zjistil ze k tomu udelali Frictional Games i nejakou live-action miniserii. Vecer to musim omrknout.

Trey - Mne se od nich dost libily Penumbry, ale asi spis kvuli zasazeni pribehu. Amnesia zas az tak moc ne.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 19. 7. 2017 19:17

Na Penumbru si pamatuji, zkusil jsem první díl a skončil hned na začátku, protože jsem nebyl schopný nahodit proud.
Amnesia se mi atmosférou líbila, ale pak jsem se tuším ztratil ve sklepu a potkal monstrum. Pustil to znovu po týden, a v ten moment už byli veškeré vzpomínky kde jsem kdy bylpryč, a představa bloudění mě nadšením nenaplňovala.
SOMA je walking simulator (logické hádanky tam jsou minimálně) s občasnými strašidelnými okamžiky, do DS to má daleko, hlavní věc kterou je příběh, fakt jaká rozhodnutí je člověk "nucen" udělat a onen filozofický přesah.
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 19. 7. 2017 22:27

Penumbry jsem dohral tusim 2. Treti dil mel dost spatne technicke zpracovani takze jsem to myslim ani moc nehral.
Myslis toho neviditelnyho ducha v zatopenym sklepe? Tam jsem, mam pocit, zkoncil taky, protoze jsem nemohl prijit na to co po mne chteji.

SOMU jsem zrovna pred chvili dojel a ten konec je teda mimoradne depresivni. Hlavne ta hra nahodi spoustu otazek o kterych neni zrovna sranda premyslet.
Sel jsem do toho jako do tuctovyho podvodniho hororu a odchazim s frustraci vlastni existence a pocitem bezmoci.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 10. 9. 2017 08:32

Tak nakonec to se SOMOU nebylo tak hrozne a i straspytel jako ja to zvladl, byt by mi nevadilo ani kdyby tam zadne monstra nebyli. Pribeh dobry, ale bohuzel mam v nekterych otazkach uz dlouhou dobu jasno, tak to ve mne zadne velke filozoficke uvahy nevyvolalo.
Jinak tedy W3 i SOMA za mnou.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torgar07 9. 10. 2017 21:40

Nejlepsí hra GTA 5 kterou jsem kopil jen za 440kč mam jen Ps3 ale jsem spokojenej levny hry atd.. velky vyber her na Plastation 3 kupuju jen bazarove hry na http://www.hrybazar.cz/playstation-3-hry-bazar-c207/
proc si kupovat nové hry když je muzete kopit v bazar a levně
Torgar07
First Blood

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 3. 11. 2017 16:28

Ufff! Málem jsem pad na Hubu, Kdo to Byl ?! Že ma ŠOK způsobil, jinak Tuná je opět Mrtvo až Zatuchlo, Hraju návrat - Komplet ,,Aof E II., včetně Datadisků i Klon Star Wars - Battle Ground Bombááá!...Vono se nedá Hrát na Harda!? Anebo Stárnu a blbnu, Visím v Saladinoviu Women Čardějnic, asi jsem slepej, ale Roman je neprůstřelne, s 25 koňma nemožnost, a pár dalších podobnejch blbejch záseků, ale snad To upižlám aspoň na Mittl?! Šafle Hore STarec Máca od Zvonu, Bílej Den a De se na To...a Kde jste Kdo?! Sakriš, Já vím Ten čas a Rodina, hehe, Kecáte Přátelé...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cp209 6. 11. 2017 16:53

Já hraju www.aliance.eu, je to česká online strategie. Baví mě
cp209
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 11. 2017 00:22

Obrázek
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 11. 2017 13:58

:love:

Včera jsem se díval na U2 a dal bych si jako. To byly špičkový hry. Jako nenabízely nic speciálního, ale ani jim nic nechybělo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 11. 2017 20:20

Ja se divim ze v dobe remasteru nikdo neudela U2 nebo MW. Vzdyt se to da udelat za relativne malej peniz a lidi by po tom sli jak slepice po flusu (at uz z nostalgie nebo kvuli tomu ze soucasny zavodni hry stojej za prd). MW i dneska nevypada uplne spatne, ale dat tomu lepsi textury, 4k, trosku potunit zvuky a pohrat si s efektama by to posunulo na jinej level.

Ja bych do toho treba sel.

EA vymysli picoviny s lootboxama a pritom tady sedi na potencionalnim zlatym dole...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků