Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 12. 2016 17:10

Tak to zní dobře. Jen z videí to vypadalo hrozně zmateně. Mám radši trochu reálnější věci jako třeba BF, ale kdo ví, možná by mě to bavilo. Příště teda zkusím, no.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 12. 2016 19:41

Je to min zmatenejsi nez ten TF2. Hlavne protoze je to jen 6v6. Samozrejme netvrdim ze je to tak vzdycky, obcas taky nevim co se kde deje.

Jestli mas rad normalni strilecky tak te OW asi bavit nebude. IMHO je to takova na kost orezana MOBA. Samozrejme tady hodne plati i slozeni tymu a s kym hrajes - pokud te to hodi do tymu s debilama, tak muzes byt sebelepsi ale proste tu hru neutahnes.

Hodne velke plus je i delka her - vetsinou kolem 5-10 minut.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 12. 2016 19:57

To je přesně ono. Potřebuju hru, kde i sám dokážeš vyhrát. V BF jsem míval oblíbené mapy, kde jsem to v podstatě i sám dokázal skoro vyhrát. Ne vždy, ale když znáš mapu, máš strašnou výhodu. U COD je to stejné. GTA IV také. Proto jsem to hrával. Spoléhat se na lemply fakt nechci :D

Určitě to zkusím právě proto, že je to tak jiné. Ale vůbec teď nehraju a nevím, kdy začnu. Asi to s tréninkem trochu přeháním :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 7. 12. 2016 18:13

Ale jo, dá se utáhnout i víceméně neschopný tým, ale nesmí proti tobě hrát výrazně lepší hráči + musíš hrát za DPS postavu, popřípadě tanka, který je schopný udělat velký damage a v některých připadech dát i instakill (tedy Roadhoga)

Řekl bych, že můžeš utáhnout vítězství (pokud jsi fakt hodně dobrý) s těmito postavami - McCree, Soldier 76, Genji, Tracer, Reaper a Roadhog
Ve výjimečných případech může hru vyhrát i extrémně schopná Widowmaker (pokud si někdo z tvého týmu nevezme Winstona a nesnaží se ji pak po celou hru dělat ze života peklo), která je schopná stabilně dávat headshoty a nebo i Pharah, ale to nesmí mít druhý tým ve svých řadách hitscan dps (Soldier/McCree) a nebo musí mít naprosto mizerný aim.

Jinak je ale fakt, že je Overwatch týmová hra a obvykle prostě vyhraje ten lépe sladěný tým :)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 23. 12. 2016 07:32

pred mesiacom som rozohral Darksiders,ale vsimol som si,ze vyjde HD remake.Akurat uz vysiel na Steame,takze Darksiders je uz Warmastered a je v cestine.Odporucam ;)

http://store.steampowered.com/app/462780/
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 12. 2016 16:29

Co jsem koukal na videa, tak rozdíly nenajdeš ani lupou.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 23. 12. 2016 17:30

cosi,mam aj stary Darksiders a rozdiely su mega.HD textury,HDR atd...
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 23. 12. 2016 20:26

Torham píše:john: Titanfall 2 bych klidně doporučil (jedničku raději ne, ta byla špatná)

hral som TF2 betu a kupil som TF1 a nevidim rozdiel.V com bola jednotka zla?
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Geher61 27. 12. 2016 09:44

Taky v tom moc rozdíl nevidím. Přišlo mi že TF1 bylo celkem úspěšný a hrálo to hodně lidí.
Geher61
First Blood

Odeslat příspěvekod icotech852 5. 2. 2017 07:18

zucastnil som sa uzavretej bety na For Honor,dojmy:

Pekna grafika,celkom dobre optimalizovana.Subojovy system bol 4vs4 co sa mi zda sialene malo.Ziadny lukostrelci,nic proste iba subojovy system mec proti meci.... a proti X botom.Pokial ma clovek nervy na 3 bodovy uhybaci system boja,tak ako tak,ale za mna obrovska nuda.Ako free to play by to bolo ok.

zucastnil som sa uzavretej bety Ghost Recon Wildlands,dojmy:

tesil som sa na tuto hru aj za cenu toho,ze som dal za betu 12e.Graficky je hra ako tak,krajsi The Crew.Hra je neoptimalizovana,na ULTRA ide 17-22 fps,na HIGH ide 31fps.Dost pomoze Vsynch OFF.

Graficky je dost "ostra" a cista co nehodnotim ako plus,ale skor ako minus.Uplne smiesna je napr.trava,ktora sa akoby hybe nerealne a naskriptovano,proste uplny fail.Lacna zalezitost - (ked som videl ako sa sprava trava v Horizont Zero Down,tak tam je to po fyzikalnej stranke uplny luxus).Fyzika je v tejto hre uplne mrtva :D .Chlapik zomrie a uz je ako sadra :D .Pri jazde na motorke chlapik zaradi hned maximalnu rychlost a hadze ho mimo cestu,kde ma problem dostat motorku pod kontrolu,proste ovladanie je des.Ziadny simulator,zla arkada.

Subojovy system je nudny,horsi ako v Ghost recon Future Soldier (ten bol este ako tak dobry).Inak ziadny nozik,tiche zakradanie nehrozi.Clovek zoberie zo zeme pistol a ked chce zamenit za povodnu,povodnu pistol uz na zemi nenajde...hroza.

neodolal som a zakupil som aj Battlefield 1.Po 4ke a hratelnosti v Battlefronte som sa dost obaval.Moje prve dojmy:

DX12! grafika je luxus,na ultra ide vsetko hladko a hra je dobre optimalizovana.Nadhera,sceny plne dymu a trosiek.
Zvuk je luxus.Hudba vzdy vypinam,ale tu je to 10/10.Hudba je luxus.Celkovy zvukovy dojem z bitevneho pola je luxus :love:
Odskusal som kampan.Trosku je tu wow efekt,kde musite zomriet ci clovek chce a ci nie,ale inak je kampan luxus.Ovladanie tanku je luxus.Zbrane su luxus,brokovnica je luxus :D

Za mna prve dojmy BF1 - 9,5 z 10.Prachy nelutujem.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Geher61 9. 2. 2017 13:52

Souhlasím s For Honor, kdyby to bylo F2P, tak by to bylo ok. Ale co jsem tak četl, tak celkem dost lidí si to chválí.
Ale BF1 u mě prostě nic moc. Hlavní co jim uškodilo je to, že říkají tomu 1. Světová válka. Když už chtěli něco podle skutečnosti, tak si o tom měli od historiků něco zjistit, protože tohle prostě 1. Světová válka není.
Geher61
First Blood

Odeslat příspěvekod icotech852 9. 2. 2017 18:48

ohladne BF1 som cital podobne nazory,ale mne tie mapy a hratelnost strasne pripomina COD2 :)

forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nakl 10. 2. 2017 09:38

Civilization VI...
nakl
First Blood

Odeslat příspěvekod Geher61 13. 2. 2017 14:31

Jako trochu to tomu podobný je, ale COD2 byly COD2 :)
Geher61
First Blood

Odeslat příspěvekod icotech852 26. 2. 2017 20:23

njn,v tom tanku to bol luxus,ale akonahle clovek vyjde z neho von,tak je to dost tragedia.AI je uplne tupa.Nepriatel nedokaze ani vybehnut po schodoch na vezu.Smiesne bolo ked som sa nahodou ocitol pod schodami,nepriatel ako tupy cakal na schodoch nadomnou :D

Strelba s pistole je dost tragedia.Strelim do krku a chlapik si bezi ako nic a az po troch ci piatich strelach pada k zemi.Neviem ci bojujem proti cinovym vojacikom alebo co.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků