Kolik her jste dohráli ???

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod djicee 12. 9. 2013 11:57

Jednoduse receno.
V dnesni dobe kazdou protoze sotva zacnete hrat uz vam bezi zaverecne titulky.
(A to si jeste hned na uvod zapinam druhou nejtezsi uroven abych mohl hrat co nejdele a hru si uzil napr: Obtiznost 4 z 5)

U starych her to bylo horsi ty snad nikdy nemeli konec!!!!!! I obycejny mario dal zabrat :D

Ale dnes by se mohli vyvojari soustredit i na delku her. Kdyz dnes naroky her brzdi konzole.
(mluvim ted spise o FPS strileckach. Az na par vyjimek me ostatni zanry nejak neberou)
djicee
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 9. 2013 12:54

No nevím, Alan Wake mi zabral 18 hodin a už mě to pěkně sr*lo a konec furt nikde. Totéž třeba Portal 2. A vlastně i Max Payne 3. Mně zkrátka všechny hry přijdou moc dlouhé :-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 9. 2013 14:21

To jsou holt ty lidi, co nemaj nic lepšího na práci než hraní :D Těm pak přijde každá hra krátká...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 12. 9. 2013 14:45

Ono taky zalezi na hre. Muze byt zabavna i po 40 hodinach, nebo nudna po dvou...

Dobra je tahle stranka http://www.howlongtobeat.com/index.php

Jsem zvedavy, jak ted budu davat Zaklinace 2, kdyz mi jednicka trvala dva tydny a to jsem na praci nemel nic :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 9. 2013 17:42

Scobra: Alana jsem hrál 18 hodin - 3 měsíce :-D A je to má čtvrtá letos dohraná hra. Už to není, co to bejvalo...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djicee 12. 9. 2013 18:19

Kód: Vybrat vše
To jsou holt ty lidi, co nemaj nic lepšího na práci než hraní :D Těm pak přijde každá hra krátká...


No ja treba pracuji 50 hodin tydne, zajimam se dost o hudbu a fotografovani. Teprve kdyz jsem linej a nechce se me nic delat tak si neco zahraju :mrgreen:

Priklad: Dead Space 3 na skoro nejtezsi obtiznosti me to zabralo cca 14 nebo 16 hodin a to i diky tomu ze jsem mel casto nedostatek naboju. Tak jsem prohledaval kazdy centimetr na mape.
A nejkratsi hra byla Homefront. Tahle hra me trvala 3-4 hodky ale prislo me to jako 1 hodina.

Snazim si hru uzit vzdy naplno a ne jako jeden muj kamarad jit bezhlave vzdy jen dopredu a delat pouze hlavni mise. Hlavne ze ho zajima pribeh :-D

No Snad si vzpomenu co jsem vsechno dokoncil

Half Life 1,2 i s datadisky
Resident Evil 2 Leon i Clair
Quake (4) 1 + datadisky krom 1 a to si ted nejsem jistej ktereho
GTA - 1,2,Vice City
Duke Nuken 3D
Super Mario :-D
Dead Space 1,2,3
Crysis 1,2
Stalker - Vsechny
Homefront
Limbo
Commandos - Vsechny
Bioshock 1,2
Doom - Vsechny
Bulletstorm
Left 4 Dead 1,2
Borderlands + nektere datadisky
F.E.A.R. - Vsechny
Doom
Hitman - Vsechny krom Absolution
Blood
Hexen
Chasm
Heretic
Mortal Kombat 1,2,3,4
Thief : Deadly Of Shadow
Soldier of Fortune
Call of Duty - jen nektere dily


Tohle snad staci
djicee
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 9. 2013 19:25

djicee píše:Snazim si hru uzit vzdy naplno a ne jako jeden muj kamarad jit bezhlave vzdy jen dopredu a delat pouze hlavni mise. Hlavne ze ho zajima pribeh :-D


Co je na tom spatneho?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djicee 12. 9. 2013 19:40

Mic pokud chces mit hru rychle za sebou :D

Tak kazdy mame svuj styl hrani. Me staci zakladni pribeh, vysoka obtiznist a mnenici se styl boje (Ne jen bezhlave strilet ne vse co se pohne)

Kamarad je zase silne zalozen na pribeh hry a u FPS ho moc neni :D (To me u nej vrta hlavou)
Jinak miluje hry typu Mass Effect. (Tady to chapu a ne u FPS. Jeste ze nehral Paintkiller atd. tam by to hledal uplne marne :D )
djicee
First Blood

Odeslat příspěvekod Hans1983 14. 9. 2013 07:20

Já pár desítek her dohrál :) asi bych hodně dlouho vzpomínal co všechno, hraju hry od nějakého roku cca. 1990 (ATARI,NES,SNES,PSone,PS2,WII a PC).
Dohrát něco na NESu bylo někdy peklo kde nebyli kody levelů tak totální :twisted: , od PSone už docela pohodka člověk si všechno uložil.

Hra co si nejvíc cením že sem došel do konce je Final Fantasy 7 (PS one verze), ani něchci vědět kolik mě to stálo hodin O:-) Dodnes si pamatuju hodně z příběhu hry, protože je to nezapomenutelné.

PS: A super mario bros. sem myslím nedohrál nebo si to nepamatuju :D
zesilovač JVC AX-1100, CD Technics SL-PG440A, gramofon JVC L-AX3, přenoska Nagaoka MP-110, DVD+VRC Daewoo DF-7100, repro Monitor Audio 14 Gold, phono Audio-technica ATH-T500,Panasonic SA-HT850 homecinema 5.1 systém
Hans1983
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pilf4r 16. 9. 2013 17:43

Shadowrun Returns dohrán. Slušná hra, příjemný prostředí cyberpunku, ale v posledním boss fightu mě potkal 4× za sebou bug, který znemožňoval hru dohrát, takže až na popáté, ale konečně je to za mnou! :-D to už se mi dloouho nestalo, ale i tak můžu hru určitě doporučit
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 4. 10. 2013 09:46

Projel jsem Zaklinace s Iorvethem. Ma cenu projet druhou kapitolu s Rochem? Lisi se to opravu tak moc?
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 4. 10. 2013 14:13

Liší se to kurevsky, cenu to má :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 5. 10. 2013 10:51

Dik. V tom pripade mi to jeste nekolik hodin vydrzi :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 11. 2013 00:07

Assassins Creed 3 - druhou polovinu uz jsem jenom proletel kvuli Black Flag (chtel jsem byt v obraze) a hral jsem jenom pribehove mise. Dovedu pochopit proc AC3 schytava kritiku ze vsech stran kvuli hlavnimu hrdinovi, kterej je strasne nesympatickej. Pribeh byl sice peknej ale jeho vypraveni bylo otresny a vubec jsem se s hrdinou neszil. Oproti tomu mne fakt bavilo jenom tak behat po lese a skakat ze stromu na strom. Hadam, ze kdybych poctive plnil vsechny vedlejsi ukoly a podobne tak mi zabere klidne dvakrat az trikrat dele.

Far Cry 3 - posledni dobou strileckam neholduju ale FC3 mne dostala. Zabavna hratelnost, celkem zajimavy pribeh, loveni zvirat, loveni lidi.... V podstate nemam co vytknout..az na fakt, ze je tam strasne malo upgradu a vsechny jsem je mel posbirany uz nekde v prvni tretine. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 2. 1. 2014 16:19

Tak máme leden a je načase bilancovat - za rok 2013 jsem dohrál následující hry - Cognition epizody 2, 3, 4, Starcraft 2: Wings of Liberty, Heart of the Swarm, Bioshock Infinite, Dark Souls: Prepare to die edition, Max payne 3.
Čili trochu slabší rok, omlouvá mě trochu to, že jsem nějakou dobu hrál Secret world, který jsem ale ani zdaleka nedohrál, dá-li se v onlinovce mluvit o dohrávání...
Naopak hrdý jsem na zářez v podobě Dark Souls, protože jsem už nedoufal, že na podobný typ her ve své současné situaci (30+ let, práce, dvě děti) ještě mám, a vono jo!
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků