Kolik her jste dohráli ???

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Zafata 7. 7. 2015 14:48

Anoj vzhledem ke zdravotnimu stavu a bohuzel uz nemoznosti nejak sportovat jsem se dal na hrani. Kdysi jsem hraval take, ale mene.
Tyto hry jsem dohral od cervna 2014 do momentalne cervence 2015 :)

PS Vita:

God of War I
God of War II
Uncharted Golden Abyss
Lego Batman 2 DC
Lego Harry Potter Years 5-7
Dragon's Crown
Dead Nation
Assassin's Creed III Liberation

PS Vitu uz jsem prodal.

PS4:

Last of Us Remastered
Diablo 3: Reaper of Souls
Call of Duty Ghost
Thief
Injustice: Gods Among Us
Watch Dogs
Assassin's Creed Black Flag
Middle- Earth: Shadow of Mordor
Oddworld: New'n Tasty
Valiant Hearts
The Order 1886
GTA V
Assassin's Creed Unity
Tomb Raider: Defintive Edition
Never Alone
Metro 2033 Redux
Metro Last Light Redux
Far Cry 4
Wolfenstein: The New Order
The Witcher 3
Sniper Elite 3
Battlefield 4
Bloodborne
Metal Gear Solid V: Ground Zero

Dale jsem hral NHL 15.
Pak jeste zavodni simulatory NFS Rivals, Drive Club nebo Project Cars a nake blbustky na PS Vite.
Je toho hodne no a momentalne hraju Killzone: Shadow Fall a uz cekam na Batmana az ho dohraje kamarad a posle mi ho.
Je to vic her nez za 6 let co jsem mel Xbox 360 :)
Nick na PSN Zafata24
Jen at vite, ze si nevymyslim a spousty her jsem hral opravdu dlouho.
Zafata
First Blood

Odeslat příspěvekod Pipin 18. 3. 2016 21:22

Sice je tu chíplo a už se sem moc nedostávám, ale když už tu jsem, postnu co jsem dohrál az rok 2015:
Wolfenstein – The New Order - bavilo mě to, na střílečky moc nejsem ale tohle bylo docela fajn. I po roce si na to občas vzpomenu.

Dragon age Inquisition - mě naopak moc nebavila, příběh ještě jakžtakž ušel, ale procházení map už pak byla hrozná nuda. nejzajímavější questy byly ty z plánovacího stolu, které byly jen textové...

South Park: Stick of truth - byl super, v té hře jsou opravdu nevídané věci.

Zaklínač 3 + datadisk - nejlepší hra za poslední léta, těším se na druhý datadisk

A jen těsně jsem nešstihl dohrát Middle-Earth: Shadow of Mordor, což byla taková oddychovka, která mě postupně přestávala bavit a poslední datadisk jsem dohrával jen kvůli bossfightu se Sauronem.
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 18. 3. 2016 21:47

Ja v roce 2015 nedohral do konce skoro nic, krome Tales of Xillia (PS3) 75 hodin (tady zneuzivam toho ze jsem ji dohral az tenhle rok, uz jsem ji psal minule:), Hyperdimension Neptunia 2, Fairy Fencer F a po druhé jsme ještě dojel Resonance of Fate(PS3) 120 hodin.
Hodne jsme hral Elite Dangerous cca 200 hodin, ale to je hra co dohrat nejde.A pak taky X Rebirth asi 130 hodin a ta taky dohrat moc nejde.
Dragon Age Inquisition jsem venoval k dnesku 270 hodin ale do konce vcetne DLC jsme ji ještě taky nedohral, me se hodne libi, navzdory lehke Bioware prihlouplosti.
Samozrejme Zaklinac 3 asi 125 hodin, taky nedohrano, ale az hra bude kompletni tak to dam znovu.
Fallout 4 100 hodin a taky nedohrano, stejna situace jako u Zaklinace, pockam az to bude komplet.
A samozrejme ted hraju Xenoblade Chronicles X kde mam přes 200 hodin a konec v nedohlednu. (zacal jsem je ještě v roce 2015)
takze když to sectu a podtrhnu tak jsme za rok 2015 dohral ctyri hry, nic moc:)

Pipin - dik, ja na tenhle kazdorocni Doupeci obrad uplne zapomel (prislo mi upozorneni do mailu ze se tu diskutuje:)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 3. 2016 23:10

No, u mě docela hodně, protože jsme hráli s milou.

Takže znovu Amnesia.
Mafia 1 a 2
Harry Potter 1 -3, 5, 6
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 3. 2016 01:22

U mě taky kopec jako u Sasakra.

Uncharted 1
Uncharted 2
Uncharted 3

A jako super. Takové COD a konečně se 60 FPS.

Samozřejmě jsem dojel i potřetí GTA V na PS4.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 7. 1. 2017 22:56

Takže opět po roce - co jsem dohrál za rok 2016.
Bylo to trochu slabší...

Middle Earth: Shadow of Mordor + datadisky - ty skoro patří do 2015, protože druhý datadisk jsem dohrál krátce po Novém roce. Ta hra je vzásadě hrozná blbost, ale chvíli to byla zábava. Datadisky jsem dojížděl z donucení,. protože jsem byl zvědavej na Saurona

Vanishing of Ethan Carter - jak se dneska říká, walking simulator. Moc tyhle hry (nebo "hry") nemusím, tahle se mi líbila, ale na dlouhodu dobu jim zas dám pokoj. Ale má to vlastně docela zajímavou myšlenku i jakýsi příběh..

Life is strange - velmi příjemné překvapení. Epizodická adventura, hlavní hrdinka je teenegerka. Líbilo se mi to moc, je to taková náladová hra, ale emoce to neždíme prvoplánovitě, příbšh není špatný. hudba je super.

2. datadisk k Zaklínači 3 - píšu ho samostatně, protože jsem ho hrál přes 20 hodin, to je víc než leckterá dnešní hra. Pořád skvělé, Zaklínač se mi trefil do noty a tenhle datadisk to završuje.

Mark of the ninja - hezky stylizovaná 2D stealth hra. Docela dobré, ale už jsem na to skoro zapomněl

Technobabylon - pixelartová, ale docela hezky vypoadající adventura od Wadjet Eye, co dělali Gemini rue. Není to moc důležitá hra, co se mého repertoáru týče, ale příběh nebyl špatný a celkem mě to bavilo. Příležitostně si od nich zas nějakou adventuru dám.

Grand theft auto 5 - Můj velký herní rest, dohrál jsem krátce před Vánoci. Výborná hra, Roxkstaři stále umí. Těch serepetiček okolo (tenis, jóga, golf atd.) už je na mě trochu moc a dost jsem na ně kašlal, ale jinak super.

Teď mám rozehraný dishonored 2...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 1. 2017 01:29

Hmmm, tak se mnou to jde z kopce :D Jsem od té doby jen dojel Uncharted 4, které mě stejně moc nebavilo, tak jsem ho hrál asi půl roku. Tušil jsem, že hraju nějak méně, ale že až tak málo...

Ale možná jsem letos znovu rozjel TLOU? Jsem někde za půlkou, ale ta hra je moc hutná a prostě to není oddechovka po práci.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tony M. 1. 9. 2017 19:02

Nemohu se přirovnávat, největší radost s dohrání jsem měl ve hře Black a to i v nejtěžší obtížnosti. Docela zabrat mi daly hry Secret weapons over Normandy a Naval ops warship gunner. Série Ace Combat byly zas zdlouhavé s opakujícími misemi, vždy od obtížnost těžší. Killzone byla dobrá, bavila mě. Všechny hry jsou na PS2.
Tony M.
First Blood

Odeslat příspěvekod Pipin 6. 3. 2018 00:26

Opět po roce se vracím na doupěcí fórum, abych si tak trocxhu sám pro sebe shrnul, co jsem vlastně dohrál za rok 2017. Takže:
Dishonored 2: v zásadě totéž, co jednička. Příběh moc nedává smysl, motivace procházet jednotlivé lokace je dost slabá a pochybná, takže pokud vás nebaví samotná náplň hry (plížení/zabíjení), tak kvůli příběhu to nehrajte. Některé lokace jsou moc hezké a nápadité, ale v podstatě je to více téhož.

Doom (ten nový): Až mě překvapilo, jak mě to baví. nejsem skoro vůbec střílečkový typ, ale Doom se mi líbil - a určitě víc, než rebootovaný Wolfenstein. Dokonce mám chuť si to zahrát znovu...

Torment: Tides of Numenera: Slabota. Přehypovaná nudná splácanina se zmateným a nezajímavým RPG systémem. Fail.

Prey (2017): Moc mě bavil. Napínavá, místy strašidelná hra, jakýsi novodobý System shock. Jak by řekl Jezek: Neskutečně mi to sedlo :)

Transistor: indie výplňovka, která nebyla úplně špatná, ale na to, jak byla svého času chválená...jestli je tohle jedna z nejlepších indie her své doby, pak tu druhou nejlepší asi ani hrát nechci...

Víc jsem toho nestihl. Na konci roku jsem rozehrál Might and Magic X, který mě docela bavil a nahrál jsem v něm asi 35 hodin, ale pak jsem umdlel...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 3. 2018 14:55

Pipin se vrátil! 8-D

Také jsem toho moc nedal. TLOU jsem dojel a nic podobně dobrého jsem ještě nehrál a pak jsem si dal DLC, které bylo snad ještě lepší. Prostě ten styl mi sedí. Je vtipné, že to dělalo studio, které dělá v mnoha ohledech sračky, které jsou fakt divné. Hrát se Uncharted dá, ale moc smysl to nedává. Lost legacy je úplně stejná bída.

Halo 1. Super, i když level design asi nesedne každému.

Metro 2033. Technicky béčko, které bylo dost o ničem. Atmosféra na začátku super a pak už mě to nudilo, protože ta hra prostě moc dobrá není. Škoda, Last light ani zkoušet nebudu.

Lost legacy. Blbost, která může zaujmout jen milovníky Uncharted. Ztráta času, i když občas to i bavilo. Na akční hru to má moc málo FPS.

Jinak jsem minulý rok poprvé hrál Skyrim a dobré. Bavilo mě to hodně a dal bych tomu víc, kdyby to nemělo 30 FPS. Ale jako hra dobré a rozhodně doporučuju.

Hraju pořád Battlefield, který nahradil GTA IV. Je to podobný styl, ale GTA IV má málo FPS a hromadu cheaterů.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 28. 12. 2018 22:27

Tak, uplynul opět rok a jsem tu se svým seznamem dohranách her za rok 2018.
Letos je to hrozně slabé, až se stydím sem s tím chodit. Na vině je jednak to, že jsem rozehrál nějaké hry, které jsem nakonec nedohrál (zmíním níže) a pak jsem měl na začátku prázdnin úraz ruky skoro dva měsíce jsem hrát nemohl kvůli dlaze.

Co jsem nedohrál:
- jak už jsem zmínil o dva posty výše (neboli před rokem), rozehrál jsem a přes 30 hodin jsem hrál Might and Magic X - oldschoolový krokovací dungeon, který mě zpočátku hodně bavil, ale po více než 30 hodinách jsem nakonec umdlel, hlavně ze steretypních soubojů. Investovaného času nelituju, ale stačilo.
- teď ke konci roku jsem rozehrál Dead cells. To je hra, která na leckterých webech aspiruje na hru roku, což mě poněkud zaráželo a chtěl jsem ji zkusit. Je to rogue-like pixelartová plošinovka - procházíte částečně náhodně generované lokace, když umřete, začínáte od začátku, ale určitý progres je zachován - zejména co se týče zbraní, které též nacházíte náhodně, ale nacházením buleprintů se vám pak odemykají silnější verze. Samotná postava nelevelujete, leveluje vám jen gear a váš skill :). Graficky se mi to líbí, tenhle typ pixel-aertu mám rád. Herně je to zábavné, ale obávám se, že to také nedohraju. Hra nemá žádný save (jen save+exit), takže je třeba ji projít od začátku až k finalbossovi "v kuse" (resp. se zmíněným save+exitem). Překvapivých úspěchů v této hře dosáhly mé děti (8-10 let), které se v ní dostaly dál než já (už jsem je ale skoro dohnal!).
- rozehrál jsem Shadow warriora 2, ale po pár hodinách šel z disku, je to hrozná blbost

- Mám rozehraný Kingdom come, ale o tom až příští rok...plácal jsem se s ním ale většinu roku letošního...

Co jsem dohrál:
Wolfenstein: The new colossus - totéž co jednička. Celkem mě to bavilo, ale jednička mě bavila víc a ještě víc mě bavil Doom. Ale já nejsem primárně střílečkový hráč...

Thimbleweed park - hrál jsem to z nouze, když jsem měl ruku v dlaze, adventury se dají ovládat jednou rukou :) Je to zvláštní hra. Opět jde o typ pixelartu, který se mi líbí. Hra je to docela rozlehlá, s pěti hratelnými postavami. Hlavní problém hry je, že se neumí rozhodnout, čím chce být. Místy je klasicky Lucasartovsky legrační, místy je zadumaná, ponurá až strašidelná (však začíná vraždou). Neví, co chce a hráč to taky neví. Ke konci už mě hrozně otravovala svým "adventurtařením" - potřebuju šroubovák, ale ten má postava X, která je na druhém konci města, takže s ní musím dojít, kam je třeba (hra má častečně fast travel, ale stejně), ale sakra, potřebuju ještě vazelínu, tu má postava Y, takže znova.. Řekl bych, že Wadjet eye dělá nyní adventury lépe.

Mario rabidds kingdom battle - děti dostaly k loňskému ježíšku Switch, takže došlo i na tuhle hru (kterou i mé děti dohrály včetně datadisku). Hrál a doherál jsem ji také (bez datadisku). je to zábavná a vůbec ne hloupá tahovka, svými principy hodně připomíná Xcom (ale bavila mě víc než Xcom! - hrál jsem jen jedničku a nedohrál). Místy je docela těžká a pokud je vám to málo, po dohrání určité části ji můžete projít znovu a hrát těžké Challenge mise.

Víc toho není. Za letošek opravdu ostuda, zkusím se příští rok polepšit.
Zdravím všechny Doupáky a zase se ozvu!
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 12. 2018 14:46

Pipin je zpět :D

Ten Wolf a Doom je zajímavý, obojí mě vůbec nebavilo. Nechápu, proč bych to hrál. Wolf byl jednička, ale dvojka bude asi podobná. Ale 3D akce asi nejsou pro mě.

Jinak letos nevím, jestli jsem něco hrál. BF1 jsem pak přestal hrát, protože to nějak nedávalo smysl. 4 mi přišla daleko lepší, ale stejně na to nemám čas hrát s lidma, kteří vůbec nechápou taktiku.

Co si tak vzpomínám, tak jsem dojel jen Horizon 4 kompletně. To je asi tím, že jsem letos zkusil pár her a žádná nebavila. Bylo to i tím TLOU. Po tom prostě nic moc hrát nejde. Teď si užívám Forzy a je to po dlouhé době změna, protože na ovladači jsem nikdy auta nehrával. Online je u toho také úplně jiný než v BF, tak proč ne.

Vlastně jsem rozehrál Bioshock 1 a musím říct, že na tom něco je. Ta atmosféra byla luxusní a myslím, že ta hra je fakt super. Minule jsem to nedokázal ocenit, protože jsem v tom hledal nějaký příběh spíše a jiný gameplay.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 3. 1. 2019 17:52

Jsem si myslel, že jsem toho moc nehrál, ale pak jsem se podíval do seznamu a protočily se mi panenky. Si teď připadám jak herní no life závislák...
Watch dogs 2, MGS4, Heavy rain, Uncharted 1-3, Firewatch, RDR, Beyond two souls, Prey, Dishonored 2, Rise of the tomb raider, Sherlock Holmes - crimes and punishmets.
Sice to jsou často poměrně krátké hry, ale i tak toho není málo...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 26. 2. 2019 00:58

Holubek - dost slušnej seznam!
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigfatguy420 22. 9. 2019 17:36

Obávám se že takhle zpětně už to nikdy nespočítám, ale myslím si že řádově se bavíme o cca 80-120ti hrách, včetně online her pokud dohráním myslíme dosažení maximálního levelu :D

Jinak jestli nemáte co na práci, můžete kouknout na video :D

https://www.youtube.com/watch?v=JPSOqxiOHPU
bigfatguy420
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků