NEZNÁM NÁZEV, ALE VÍM O CO SE JEDNÁ (PC, RTS)

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Furry307 17. 1. 2019 22:10

ZDRAVÍM VŠECHNY HRÁČE
Hledám počítačovou hru z roku nejspíš 2000-2005 hratelnou na Windows XP, maximálně 95. Je to RTS hra na způsob command a conquer, kdy hlavní bitevní sílu vaší modré armády tvoří tanky a pásová vozidla z budoucnosti a jako jejich podpora a také vaše pravá ruca ve hře je letající talíř pomocí kterého obsazujete neutrální bílé továrny. cílem je zvítězit nad zelenou armádou, tím že zničíte hlavní věž, která vzhledově vypadá stejně, jen barva se liší, jinak vozidla včetně ufa jsou stejné, včetně vlastnosti. bojujete na více mapách jako např.: na zasněženém prostranství , písečném nebo louky. Co se grafického zpracování hry týče, tak dle mého nazoru na RTS hru starou minimálně 10-20 let byla dobře provedena. jeden z rysů byly sytější a pestřejší barvy než například tehdejší command a conquer.
BUDU VELMI RÁD ZA VŠECHNY NÁVRHY A SPÍŠ SI TUTO HRU BUDOU PAMATOVAT RETRO HRÁČI NEBO HRÁČI VE VĚKU 18+.
Furry307
First Blood

Odeslat příspěvekod kuchticzek 26. 1. 2019 11:31

Dark Colony?
kuchticzek
First Blood

Odeslat příspěvekod Furry307 27. 1. 2019 20:57

díval jsem se na to, ale není to ono... jelikož v tom dark colony jsou pěšáci atd... ale jinak děkuji za snahu. je to hodně blízko tom ;-)
Furry307
First Blood

Odeslat příspěvekod kuchticzek 28. 1. 2019 12:10

Tak pokračujeme dál, část popisu sedí i na Final Liberation, nebo zkusit projet např. tento seznam https://www.giantbomb.com/dark-colony/3 ... lar-games/
kuchticzek
First Blood

Odeslat příspěvekod Furry307 6. 2. 2019 17:59

Už, jsem našel co jsem hledal. Hra nese název STATE OF WAR a jedná se o hru původem ze Slovenska.
Furry307
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků