MMO pro healera podobná WoW? Doporučte.

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Trefort 15. 2. 2018 20:57

Ahoj,

od r. 2006 hraju WoW, ale už mě to opravdu moc nebaví. Poslední měsíc hledám nějakou stylově podobnou hru, ve které bych mohl hrát healera. Mám několik požadavků.

hra musí jet na Macu nebo PS4
musí být fantasy (ne sci-fi)
musí mít kvalitní PvP (PvE nehraju)
healer by měl používat max. 10 spellů (ne jak ve WoW, že mám na spell liště společně s talentama a macrama 30 tlačítek)
byl bych docela rád, kdyby se nemuselo přesně mířit, protože už jsem v míření nepřesnej a pomalej

Takovou hru hledám už dlouho, takže už vím, že se často mluví o Tera, Rift, GW2, ESO, Neverwinter, líbil se mi WIldstar, ale ten nejede na Macu. Vím, že pouze pár spellů se používá v MOBA, ale tenhle typ her mě moc nebaví. Hledám jednoduše hru, kde je healer v PvP důležitým článkem party, kde má třeba možnost nějakého CC a únikových spellů, ale není jich celkem moc. Vlastně takové zjednodušené WoWko :-) Je mi skoro jedno, jak to bude vypadat po grafické stránce.

Klidně doporučtě jednu z her, které jsem jmenoval, jen prosím popište, proč je dobré hrát healera právě tam.

Díky

Trefort
Trefort
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Killik 19. 2. 2018 21:18

Skoda ze ne sci-fi, bych ti doporucil Eve Online :/
Killik
First Blood

Odeslat příspěvekod Vello 22. 2. 2019 14:02

A co tak Lord of the rings online? To je velmi podobné :). Ale už nevím, jestli je placené, nebo F2P, hral jsem to dost dávno, za Minstrela - healer. Zkus, možná tě to chytí :)
Vello
First Blood
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků