Pozor na tenhle eshop nenechte se oklamat

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod ferda999 22. 1. 2018 14:28

Chci varovat všechny hráče, aby si dávali pozor na eshop ultragame.cz na kterém jsem kupoval hru Minecraft. Chtěl jsem si hru koupit na CD a dosud mi všude jinde i poslali CD když jsem kupoval hru na jiných eshopech, jenže v tomhle eshopu mi poslali jen nějaký aktivační klíč a žádné CD jsem nedostal!! Psal jsem jim a oni mi řekli, že mají na eshopu uvedeno že se jedná o digitální distribuci a že CD nedodávají a že mi ho nepošlou :( a poslali mi jen nějaký blbý návod jak si to mám nainstalovat přes internet.. Přijde mi to jako zlodějina, chtěl jsem CD s hrou a ne hru stahovat z internetu.. Dávejte si na tento eshop pozor, neboť objednáte, zaplatíte a místo CD s hrou dostanete jen blby kód.. >:-(
ferda999
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 1. 2018 15:13

U detailu Minecraftu pisou:

Digitální produkt Hra je dodána ve formě aktivačního klíče na email (bez DVD)

To ze neumis cist je tvuj problem.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 1. 2018 00:47

To je myšleno vážně? :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PD 27. 1. 2018 20:29

Pokud ten kód zadáš na správný místo, tak zjistíš, že je to chytrej kód :idea:
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1) | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) | Samsung Galaxy A40 (Android 10)
PD
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod narg 1. 2. 2018 00:15

kde koupim minecraft na cd ??
narg
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .MyRoWARE. 1. 2. 2018 23:39

Someone pls kill me... ;(

Kamaráde, Minecraft na CD neexistuje... Ten klíč co ti poslali se aktivuje podle návodu co ti zaslaly... Navíc na stránce bylo napsáno digitální produkt to znamená že hra je dodána ve formě aktivačního klíče na email (bez CD,DVD). Stránka tě neokradla... Je tvůj problém že neumíš číst. Teď jsi se tu tímhle akorát ztrapnil :D.
.MyRoWARE.
First Blood

Odeslat příspěvekod komplikator 4. 2. 2018 16:39

K čemu je dnes nějaká placka, dostanu k tomu i mechaniku nebo si s ní mám točit na prstu? Nebo on ještě někdo řeší něco jako DVD mechaniku v počítači? Já bych ji třeba neměl kam dát, ne kvůli prostoru ve skříni ale prostě proto že skířň něco jako šachtu pro obsolete zařízení nemá.

Dnešní hry mají nezřídka desítky GB, některé hry by se musely instalovat z 4-5-6 DL dvd. Přenosová rychlost DVD na jeho konci je kolem 7-8MB/s tzn. výrazně horší než stahování z internetu. když se placka nepovede správně vylisovat nebo se jednoduše fyzicky zničí, člověk musí složitě řešit reklamace nebo náhradu, po delší době už asi ani nenajdu účet a třeba nebude existovat ani distributor se kterým bych tohle mohl řešit. U elektronické distribuce opět není problém.

Tak jak tak, proč DVD které musí vznikat už delší dobu před vydáním a logicky se na něj není možné dostat poslední verzi hry. Pak lidi nadávají že přijdou s plackou, nainstalují a stejně se jim z internetu stáhne celá hra nebo velký opravný patch.
i7-8700k@5GHz DELID, RTX 2070 Super, 32GB RAM, custom liquid cooling
komplikator
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 2. 2018 14:01

Právě proto se už přes deset let na herních platformách používá BD.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod narg 5. 2. 2018 14:58

Tvl stahovat 7-8MB/s bych si přál :(
narg
Killing Spree

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 2. 2018 23:00

komplikator píše:K čemu je dnes nějaká placka, dostanu k tomu i mechaniku nebo si s ní mám točit na prstu? Nebo on ještě někdo řeší něco jako DVD mechaniku v počítači? Já bych ji třeba neměl kam dát, ne kvůli prostoru ve skříni ale prostě proto že skířň něco jako šachtu pro obsolete zařízení nemá.


Osobně souhlasím , ale je tu velké ALE ...
Je hodně hráčů kteří chtějí krabicovou verzi, třeba u spousty hráčů srdcovka Call Of Duty 1 až COD nevím kolik. A tihle hráči chtějí mít doma krabici s DVD, manuálem a třeba nějakým bonusem v balení, což třeba na steamu těžko dostaneš.
anonymni

Odeslat příspěvekod LEON_pilot 22. 7. 2018 07:16

To handyouch: Jo, zrovna minulý týden jsem vyhazoval celou krabici plnou starých originálek v bonusových baleních, s mapkami apod., co jsem za víc než 20 let paření nashromáždil a už to překáželo :-D
WWW.VIRTUALNIPILOT.CZ
LEON_pilot
Killing Spree

Odeslat příspěvekod lukodlak 23. 7. 2018 12:14

Hezký fake
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků