znalci - prosim doporucte

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mikik 29. 11. 2016 08:55

Nemam uplny prehled, Zkuste prosim doporucit
1) Pokud pamatujete hru Elite/Elite 2/Privateer z PC popr. pozdeji Master of Orion. Neco v tom duchu neni na Androida? Nasel jsem napr Star traders, ale jen ENG. Mam ale podminky - co nejvetsi volnost, cestina! a pokud mozno bez pseudo futuristickeho designu (to je vetsinou hruza hlavne u fontu).
2) Nejakou adventurku na android - ale opet v cestine. Byli nejaci Poldove - vim. Ale neco jako posel smrti nebo i pocestene klasiky napr. z Lucasarts apod.. Neni neco takoveho?
mikik
First Blood

Odeslat příspěvekod Slash_luke 30. 11. 2016 11:15

2) Pokud vyžaduješ češtinu, tak asi narazíš. Jinak v angličtině se dá najít několik konverzí starých klasik (např. Simon the Sorcerer 1+2, Broken Sword 1+2, Leisure Suit Larry: Reloaded) a nebo i nové adventury jako třeba Devil’s Attorney, Yesterday, Kaptain Brawe, The Great Fusion, Fester Mudd a další.
Popřípadě můžeš zkusit české Machinarium či Botanicula.
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 30. 11. 2016 18:23

Na starsi adventury (vcetne Broken swordu) urcite ScummVM. Ale nevim, jak funguje na androidu. Jsem si s tim naposledy hral uz dost let zpatky na Symbianu. A nemel by byt problem ani s cestinami (pokud existuji)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 30. 11. 2016 22:56

Ahoj MIKIKu je toho dost ale jen Wídle a Dos...o hrách na Android?! Spania Viecha...Prečo na Android? Napiš mi na SZ, co mám to dám, ale jen W 95 - W XP, sice W 10 něco spustí, ale spíš Tě pošle někam i u novějších her z posledních let?! STarec Máca od Atari, i Ty gold hry,,alá Elite,, i Master Orion a jiné Cosmo Simy, RPG + STG, stejně s ADV. Tu máš, na Hraní do Velikonoc, hehe no češtinu k tomu?! něco je u zbytku se zapotíš na Netu(abeceda atd), je To na Tobě, napiš...Brou.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikik 1. 12. 2016 17:10

Diky za odpovedi. Ozvu se az budu na PC.
Proc na Androida? Protoze jsem si ty stary pecky chtel zahrat pri cekani, pred spanim apod. Na PC bych to mozna sehna, mozna ... ale nevim s tim cz
A proc v cestine? Protoze jsem je v ENG uz hral. A rikal jsem si jestli si nekdo vyhral napr. se soubojovymi hlaskwmi GT z Monkey Island, ale treba i Indiana Jonese nebo Green tentacla z Madness Mansion nebo tak nejak :-)
A taky vzpominam na dlouhy cas straveny s Elite. Doposud pri ruznych uryvcich vazne hudby napr. Strausse vidim v duchu vzdy pristavaci manevr lodi :-)
mikik
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků