Steam controller - uzivatelska recenzia

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod holubek002 17. 4. 2016 15:42

Jo, Xbox360 ovladac je dobry a navic jsou pro nej hry primo delane. Z poslednich peti her, ktere jsem hral, jsem hral 4 z nich s nim misto klavesnice/mys. A to jsem nikdy konzoli nemel a s gamepadem jsem levy jak savle :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 4. 2016 16:08

icotech852 píše:ale Xbox360 je co sa tyka konzoloveho ovladaca dominator.

Tak to jsi asi nezkoušel Dual shock 4. X360 je super, ale od té doby, co hraju na DS4, tak už mi moc nesedí. Možná X1 by ho dal, ale nevím, nezkoušel jsem.

A nebo pokud jsi to myslel u Steamu, tak tam je to super. Také mám 360 a jde s ním skoro vše bez práce. Jen proč zapínat PC a Steam, když rovnou můžu mít vše na konzoli... :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 4. 2016 17:10

tdjohn píše:Jen proč zapínat PC a Steam, když rovnou můžu mít vše na konzoli... :D
Aby to nevypadalo hnusně.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 17. 4. 2016 17:22

tdjohn píše:
icotech852 píše:ale Xbox360 je co sa tyka konzoloveho ovladaca dominator.

Tak to jsi asi nezkoušel Dual shock 4

neskusal,porovnaval som iba tie dva.U mna je to roznorode,ze napr.Shadow of Mordor,Farcry 4,Two Worlds 2,GTA 5 budem hrat radsej na klavesnici.Mad maxa ci Assasins Creeda radsej na Steam ovladaci,ta akceleracia padu je skutocne navykova.No a NFS,ci Risen 2 atd. si rad zahram na Xbox360 ovladaci.Dnes som skusal aj Dirt 2 na Xbox360 a pecka,tu ma v ovladani ten ovladac velmi prekvapil.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 4. 2016 17:31

Sasakr píše:
tdjohn píše:Jen proč zapínat PC a Steam, když rovnou můžu mít vše na konzoli... :D
Aby to nevypadalo hnusně.

Já moc grafiku nehraju, takže mi to nevadí :D Hlavně poslední konzole mají super grafiku, kdyby o to někomu hlavně šlo, no.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 17. 4. 2016 19:26

icotech852 píše:btw steam nedavno vydal posledny update v ktorom ukladanie profilov dobabral.Snad to chce cas kym to doladia.

este k tomu software,Steam vydal update,takze je software viac menej opraveny a este vylepseny
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 18. 4. 2016 11:34

tdjohn píše:Hlavně poslední konzole mají super grafiku, kdyby o to někomu hlavně šlo, no.


Obrázek
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamvosvrda1 19. 4. 2016 10:39

Osobně jsem měl Steamcontroller zapůjčený od kamaráda a musím říct, že to až tak špatné není. Konečně nějaká změna, chtělo to jen trochu tréninku. Ovšem možná je to tím, že já mám velké ruce, kamarád má menší ruce a až tak mu to nevyhovovalo.. Určitě se mi stím hrálo dobře THE CREW a přesně jak říkáš, také jsem si musel hrát s nastavením chvilku, ale pak to stálo za to... Strategie byly také příjemné, ale střílečky mi s ním až tak moc nešli, ale to chce cvik!

Všem doporučuji předem vyzkoušet a až pak zakoupit, ovladač je vhodný spíše pro klidnější a méně akční hry!
adamvosvrda1
First Blood

Odeslat příspěvekod S4TW 20. 4. 2016 11:57

Asi mi těžko stoprocentně poradíte, ale ocenil bych doporučení. Chtěl bych si koupit nějaký takový ovladač, ale vůbec nevím, co by bylo nejideálnější, jde mi o to, abych nemusel trávit hodiny nastavováním. Hraji především FPS, RPG, popřípadě stealth hry. Je mi jasné, že není jednoznačná odpověď, ale co by bylo pro mě ideální? Jo, ještě se dá říct, že s konzolemi nemám moc zkušeností, naposledy jsem hrál PS1 :-)
S4TW
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 20. 4. 2016 16:32

Zkus, co ti nejlíp sedí do ruky. Mně se nejpohodlněji drží Xbox One ovladač.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 23. 4. 2016 07:40

Steam ovladac je masivnejsi pre vacsie dlane,Xbox je uzsi.Mne osobne sa Steam ovladac drzi dobre.Otazkou je,pri ktorych hrach je vlastne Steam ovladac vyuzitelny,kedze vsade vladne Xboxovy ovladac a v hrach je v podstate alfa-omega?

Odpovedou je,ze kedze ma Xboxovy ovladac kamerovy joystick,tak Steam ovladac ho nahradzuje padom ktory sa da navolit ako mys.V podstate sa jedna o taku hybridnu alternativu Xboxoveho ovladaca s kamerou mysi.

-- 23. 4. 2016 07:44 --

Xbox360 ovladac,Dirt 2 a Dirt 3 - skvela podpora lahke a skvele analogove ovladanie,Xboxovy ovladac je druhym najlepsim ovladanim vozidla po volante.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 23. 4. 2016 15:53

nemam este prejdenu seriu Zaklinaca a Zaklinac 1 nepodporuje gamepad (ani ovladac Xbox360) a je rieseny len pre klavesnicu a mys.Tu ma Steam ovladac velke vyhody a hra sa cez Steam ovladac ovlada skvele.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crazycooker 27. 4. 2016 14:17

Tak to mi řekni kde chceš koupit TDU 1? JInak k tématu taky mi to dělalo , mám pocit že jsem si musel něco vybrat v menu před závodem jen nevím co.
crazycooker
First Blood

Odeslat příspěvekod icotech852 1. 10. 2016 06:37

Tak to mi řekni kde chceš koupit TDU 1?

nie je to ruzove,to je fakt,ale pokial si fanda,tak sa da zohnat napr.na Amazone atd...
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků