might and magic heroes 7 beta

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

MMH7 : líbí? nelíbí?
líbí 1 %  50%  [ 1 ]
nelíbí 1 %  50%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 2

Odeslat příspěvekod icotech852 29. 8. 2015 07:01

páči sa Vám might and magic heroes 7 beta? graficky som čakal od tej hry viac,hlavne mestá mi pripomínajú starý dobrý might and magic heroes.Ale čo sa tak v sedmičke prejsť po meste v 3D,vidieť svoje jednotky v štýle Total war.Táto sedmička mi skor pripadá tak,akoby bola notebook friendly.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 8. 2015 09:47

Sedmička má být taková pocta HOMAM III. A asi bych od HOMAM nečekal, že se někdy dočkáš stylu Total War, i když by to bylo hezké :) Ten koncept je tam trochu jiný a s tímhle by se lidi nesmířili.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 29. 8. 2015 10:20

mas pravdu,takze MMH7 po tom co vysiel MMH3 HD mozme kludne pomenovat na MMH3 ultra hd :-))
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 8. 2015 10:48

Něco takového :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lexoun 8. 9. 2015 22:56

Od hry hodně očekávám, hlavně hratelnost legendární trojky s novou grafikou. Snad to nezmrší, ale jestli budou kladné kritiky tak určitě koupím 8-) 8-D
lexoun
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nargon 16. 8. 2016 07:46

Hru jsem ještě neviděl (ani obrázky), ale rozhodně se mi nelíbí název. To nemohli zůstat u toho názvu kde je "heroes" na prvním místě. Tj Heroes of Might And Magic VII. Protože jak to začíná slovem Might and Magic tak se mi hned vybaví serie dungeonů Might and Magic která má s HOMAM serii společný "svět" ale jsou to jinak zcela jiné kategorie her.
Takhle v tom bude zase jen zmatek.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků