Herní tým

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Faster852 28. 9. 2013 16:34

Ahoj,
Chci se pokusit vytvořit nějaký herní tým. Konkrétně mám namysli xčlený tým lidí(něco jako klan, ale ne pouze na jednu hru), kteří, stejně jak já nemají s kým hrát. Singleplayerové hry po čase omrzí. Je mi jedno kolik nás bude, může nás být třeba 10 nebo i pouze 3 lidi. Nechci se zaměřovat na konkrétní žánr her, já mám rád většinu multiplayerových her, ale nejradši mám asi budovatelské strategie :-) . Představoval bych si to takto: dvakrát za týden budeme mít všichni sraz, s tím, že někdo navrhne hru, která se bude daný večer hrát. Dále se mohou různí členové scházet nezávisle na ostatních v průběhu týdne. Hry by jsme si všechny nekupovaly, ale hrály by jsme buď free nebo na pár večerů by jsme si nějaké hry crackly (pokud to bude možné) a po usouzení, že je to dobrá hra by jsme se mohly nějak domluvit a hru by si každý zakoupil(nebojte se, nevyjde vás to draho :-) ). Co se týče věkových kategorií: Mě je 17 a věk pro vstup bych limitoval od patnácti let, ale vše je o domluvě (nechci být nějaký team leader :D ). Komunikaci by zajistil skype nebo teamspeak - zase o domluvě. Jestli to klapne, tak si později můžeme zvolit velitele a pojmenovat si náš tým. Jestli máte zájem, pište mi nejlépe na email (urumar852@gmail.com). Jak bych si to celé představoval může vystihnout toto video: http://www.youtube.com/watch?v=rJ6GZzuTLYI (nekoukejte se na celé) všimněte si té spolupráce, jak spolu všichni vycházejí, mohla by to být skvělá zábava nemyslíte? :-) )
Martin Urubek (Faster) :-D
Faster852
First Blood

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor