Level je mrtev-ať žije Level !

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 5. 5. 2013 19:34

Společnost Burda přestala vydávat Level. Koupila ho společnost Naked Dog kterou nevlastní nikdo jiný nežli Ondřej Průša - čili legendární Draken - bývalý šéfredaktor Levelu ze starých zlatých Leveláckých časů. Zatím se neví co má Draken s Levelem v plánu - já doufám že jen to nejlepší ! (I když přiznejme si - Rybka "utekl" na PC Tuning a další známí redaktoři jsou na games.cz) takže klasický level mě už dávno nezajímal... Také proč kupovat časák za dvě kila, když spousta krásných her se dá koupit na steamu nebo gogu za minimální ceny, často krátce po vydání...
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 5. 2013 20:10

Třeba protože se časák nekupuje kvůli hrám :D Kvalitní herní magazín bych kupoval, ale asi by nás celkově bylo tak 6.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 5. 2013 20:23

Já bych herní časáky klidně kupoval, ale jedině bez přílohy za lepší cenu. Hry nepotřebuji, hraju na konzolích, ale rád bych si ho klidně přečetl, jenže se mi nechce dávat 200. Nejlepší bylo, když vycházel mini level, kdyby to znova zavedli, tak si ho i předplatím.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 5. 2013 20:26

Ať už s ním Draken udělá, co chce, je jen otázkou času, kdy přestanou oba časáky vycházet. Křísit Level by bylo jako křísit zombie - pořád to bude jen chodící mrtvola :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Thowt1 5. 5. 2013 20:43

toho času ma stál Level cca 400 SKK 8-D ... stale ho mam este nakôpkovany pod postelou ^^ (nie ze by som ho tak stale miloval, ale som lenivy vyniest to na poval... za 50 rokov to bude urcite vzacne :mrgreen: )
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 5. 5. 2013 22:43

Stačí udělat stahovatelnou verzi pro tablety a mobily. A dobrou redakci. MiniLevely jsem si kupoval, později už jen díky plným hrám. A nyní když jsou hry levné celoročně jsem si nekoupil už žádný časopis. To je zkrátka trend.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 5. 2013 23:04

Trend je takový, že české weby jsou spíše odpad, protože je není z čeho platit. Čímž ti vznikne možnost dělat papírový časopis, protože by se možná zase zákazníci našli. Na webu máš sice informace zdarma, ale to je asi jako s tím naších školstvím. Kvalita podle toho vypadá.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 5. 5. 2013 23:12

Ale na games jsou redaktoři z Levelu :)
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 5. 2013 08:23

Nesmysl. České weby jsou stejně kvalitní jako ty zahraniční - víc je těch nekvalitních :) Games.cz a Hrej.cz jsou naprosto v pohodě.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod holubek002 6. 5. 2013 18:47

Uprimne se divim, že se ty casopisy drzi tak dlouho.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 5. 2013 19:09

To já taky právě :) Asi se pořád ještě najde dost lidí, kteří je kupujou kvůli hrám...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 7. 5. 2013 10:38

Si jo.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod NevimAVM 7. 5. 2013 11:18

V informativním věku nemají časopisy tohoto typu místo, zkrátka internet si vybírá svoji daň. Doby, kdy jsme odpočítávali dny a těšili se na další nové číslo jsou dávno pryč... Level zůstane navždy v mém srdci.
NevimAVM
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 7. 5. 2013 17:10

http://games.tiscali.cz/video/magazin-l ... s-cz-62786 - Jenom tak na okraj :)

A jinak kvalitní časopis své místo určitě má - osobně mám předplacený třeba The Escapist, který je sice na webu zdarma (všechny články, na Kindle se jen posílá týdenní souhrn), ale tenhle souhrn mi dodá informace na jedno vícméně pevné téma jaksi na jednom místě a bez nutnosti si zajímavé články a různé úhly pohledu den po dni "kouskovat" kdesi na webu.

A za časopis typu Edge bych klidně ty peníze vyvalil taky :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 7. 5. 2013 19:55

Tak vida, vida, rozjedou ho ex šéfíci. To jsem zvědav.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 5. 2013 22:22

Exšéfíci, co maj prachy odjinud. To nemůže skončit dobře :) Chvíli bude Level nadšenecký časopis a pak někomu dojde, že dotovat něco takovýho fakt nemá smysl a bude po ptákách :) Takový už tady byly :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Karelpipa 8. 5. 2013 14:37

Ať se ani neodváží přemýšlet o plný hře nebo jakákoli DVD příloze nebo s cenovkou časopisu výše 120 Kč.
Koupil sem si č. 230 a je to hrůza a děs.
- Recenze o 100 slovech je fakt málo.
- Toaletní papír místo papíru jen aby bylo na DVDčko.
- Design udělaj tak, aby byly všude obrázky a málo místa na text
- Pastelový barvy všude kam se podíváš (je to snad pro tříletý?)
- Celkově to vypadá jako časopis typu Bravo (girl)
Plná hra Alan Wake to fakt nezachrání (ani žádná jiná).

PS: Kdo by se chtěl zbavit Levelů, několik čísel sháním :)
- CD/DVD/plakáty nepotřebuju.
Napište dyžtak na karelpipin@seznam.cz (jedná se o ročníky do roku 2005, takže kdo má novější, tak jedině za symbolickou částku)
Sháním Oficiální Český PlayStation Magazín.
Čísla 18, 33, 38, 38, 41 - 43, 48 - 52, 54 - 56, 58, 59
Level_první 3 ročníky
Score_první 3 ročníky
Gamestar (rok 1999; 2001/1; 2004/9 až 12; 2005/11
Pokud máte, ozvěte se prosím - karelpipin@seznam.cz díky :-)
Karelpipa
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 5. 2013 20:03

Ono papirova periodika jeste nekdo kupuje? V dobe, kdy maji vsichni pristup na internet, kde pozadovanou informaci nalezenou v okamziku, aktualne a hlavne zdarma mi to prijde divne.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 5. 2013 20:18

Kdyby nedávali plný hry, tak už tu nebyly dávno :) Oni si v podstatě kupujou čtenáře a předplatitele a pak doufaj, že jim rozdíl proplatí inzerenti - ty časopisy jsou spíš reklamní leták než časopis :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 5. 2013 20:21

Tak je čas na změnu. Kvalitní herní informace na papíře? Sem s tím! Jenže kvalita se evidentně necení.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 5. 2013 20:25

Kvalitu dokáže ocenit jen pár lidí, kteří vydávání časopisu nezaplatí :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 5. 2013 20:30

To zní docela pravděpodobně.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 5. 2013 20:32

tdjohn: K cemu ti budou informace, byt kvalitni, v rubrice "novinky" ktere sis mohl precist pred dvema tydny na netu?

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 5. 2013 20:43

Třeba novinky pro mě nejsou zajímavé - ani tam být nemusejí. Raději si přečtu kvalitní názor na hru nebo nějaké herní téma. Je jedno, že to bude třeba měsíc po vydání hry. Ne vždy jde o kvantitu. Hlavně je tam i ten papír.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 5. 2013 20:51

Kvalitni nazor je dost subjektivni.

Recenze nectu, ale kdybych je cetl, tak si radeji prectu tech recenzi nekolik abych videl jestli se v jendotlivych bodech shoduji nebo ne. Takhle si koupis za dve kila casak, prectes si o tom jak je novy CoD uzasny, koupil si ho za 15 stovek a budes se vztekat jaka je to ptakovina.

Co s papirem? Taky mam radeji klasicke knihy. Ale tam je ten rozdil ze ty se ctou vicekrat. Casopisy jsou jenom spotrebni zbozi. Precist - vyhodit.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 5. 2013 20:56

Pokud tam nepovídá nesmysly, tak by to šlo.

To je právě ten problém. Raději budu mít ozkoušeného autora. Vím, že když se to líbí jemu, líbí se to i mně. Za dvě kila ten časák určitě nebude. Třeba u COD jsem se nechal docela nachytat u BO2. Je to strašná blbost, ale recenze byly fajn. Chybí mi ten autor, který by to viděl jako vždy a řekl by, že nic horšího ještě neviděl. Pak už by to bylo na mně.

Já knihy vícekrát většinou nečtu a také je mám na papíře. Stejně tak to chci u časopisu.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Karelpipa 9. 5. 2013 15:42

Časopis přece nejsou jen novinky :shock: :-D
Ale ten poslední Level (230) je teda sračka největší. To se číst nedá ani jednou, navíc je to tak krátký, že se tam nic nedozvíš. Jako by někdo vzal Hrej.cz nebo jinej web a přepsal to na papír. (krom pár témat od Vávry, Rybky, Dobrovskýho)
Level_první 3 ročníky
Score_první 3 ročníky
Karelpipa
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Pipin 9. 5. 2013 19:53

Lozza: Jasně, že je recenze subjetivní, tak to má být. Pak už recenzenty znáš, umíš odhadnout, jak se tvůj vkus liší od jejich a z roho si uděláš obrázek...
Dnes se každej posmívá starým recenzentům typu Eislera nebo Andreje, ale tohle uměli- recenze byly dost rozvolněné, ale uměli sdílet ten zážitek ze hry, sdělit dojmy z toho, jak se jim to hrálo.
Dnešní recenze jsou hlavně o papouškování pressmateriálů, jsou plné "objektivních" informací typu kolik je ve hře zbraní, na jakém enginu to běží atd., čest vyjímkám. To jsou právě ty věci, který si každý najde na internetu. Ale ten subjektivní vklad, ten pocit, že mi nějaký známý nebo kamarád vypráví, jak se mu daná hra hrála a jaký z ní měl dojem, to rozhodně není běžné.
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod mirdasl 9. 5. 2013 20:05

Karelpipa píše:Časopis přece nejsou jen novinky :shock: :-D
Ale ten poslední Level (230) je teda sračka největší. To se číst nedá ani jednou, navíc je to tak krátký, že se tam nic nedozvíš. Jako by někdo vzal Hrej.cz nebo jinej web a přepsal to na papír. (krom pár témat od Vávry, Rybky, Dobrovskýho)

+1
Koupil jsem dva poslední a mám ten stejný pocit.
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 5. 2013 20:54

Pipin - osobne povazuju recenze za pomyslne dno novinariny. Obrazek si radeji vzdycky udelam sam a ne abych se ridil nekym cizim. Kdyz se nad nejakou hrou/filmem/cimkoliv nemuzu rozhodnout, radsi si prectu komentare nebo fora. Tam mam aspon jistotu ze ti lidi nejsou nikym placeni a podobne. (vis jak to myslim)

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Pipin 9. 5. 2013 22:40

Recenze jsou naopak podstatou herní novinařiny, jak může být jejím dnem? K čemu teda ty novináři jsou?

Dno novinařiny je, když herní novináři pouhým papouškováním pressmateriálů dělají PR herním firmám/distributorům. Z čeho si, kromě diskusních fór, děláš obrázek? Z PR materiálů, který na tebe valí marketingová oddělení. Dozvíš se, že "naše hra má revoluční AI, teselaci, dynamické nasvěcování, epickej, filmovej, příběh, kterej je hrozně osobní, je to revoluce, blabla.."

Mě vůbec nezajímá, co o hře nakecá PR. Preview vesměs nečtu. Je mi jedno, kolik má hlavní postava polygonů, kolik je ve hře achivů, na jakým enginu jede. Recenze má být prostředníkem mezi tebou a tvůrci/vydavateli hry. Má ti ukázat, že ta a ta hra se opravdu dobře hraje, proč je dobrá, v čem. Nebo naopak, má ti říct, že bombastické hlášky, které vyplodil marketing nebo tvůrci (zdravím třeba Molyneuxe), jsou bulšit a hra je blbá/nudná/atd.
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 5. 2013 22:55

Pipin píše:K čemu teda ty novináři jsou?

K nicemu.

Nicim jinym si obrazek delat nemusim. Diky tomu, ze na herni fora chodi veliky vzorek lidi, tak jde daleko lepe (a znatelne objektivneji) posoudit kvality hry, nez kdybych cetl neco od jednoho autora. Daleko lepe mne o kvalite hry (respktive co od ni ocekavat - kvalitu si opet posoudim sam) informuje diskuze pod recenzi, nez recenze samotna.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Pipin 9. 5. 2013 23:14

Názory diskutujících pod recenzí jsou pro mě značně nevěrohodné. Nevím, co je to za lidi, co maj herně za sebou, s čím to porovnávaj. Jsou to často nestrukturovaný výkřiky, názory těch lidí mají často mizivou hodnotu, ale nepoznáš to, protože je neznáš. Když někdo, koho neznáš, napíše "je to nejlepší hra, jakou jsem hrál", co si z toho vezmeš? Kolik těch her hrál, že je tahle nejlepší?

No, jestli nemaj novináři recenzovat, ale jen copypastovat marketingový výblitky, to ať to radši opravdu nedělaj, zavřou krám a je to.
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 5. 2013 07:45

Tak snad umis ty prispevky filtrovat, takze kdyz nekdo napise naco typu "Upe super pecka gamesa!!11!!1" tak to neberes v uvahu, prokrista. Jak dlouho uz se pohybujes na netu, ze tohle nevis?

Plus mas snad nejake analyticke mysleni a kdyz bude tech komentaru 80 ze 100 tak si taky o te hre udelas nejaky obraz.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 5. 2013 08:27

Jenže to, že ti víc dají komentáře pod recenzí, je právě problém současných recenzí, o kterém mluví Pipin. Já už po pár odstavcích recenze poznám, jak dlouho a jak pečlivě autor tu hru hrál - a někdy bych si udělal lepší obrázek z hraní demoverze nebo z videí na youtube, než jaký mi je schopný podat recenzent. Na druhou stranu je fajn si občas přečíst recenzi hry, kterou recenzent fakt dohrál - a takových recenzí je bohužel dneska minimum (her vychází spousta a redaktorů je málo, tak se tomu prostě dá jedno odpoledne a napíše se recenze). Nedělám si iluze, že by tohle neplatilo napříč celým spektrem videoherních médií - pak je pochopitelně lepší si číst komentáře.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Pipin 10. 5. 2013 10:20

Lo!Zza píše:Tak snad umis ty prispevky filtrovat, takze kdyz nekdo napise naco typu "Upe super pecka gamesa!!11!!1" tak to neberes v uvahu, prokrista. Jak dlouho uz se pohybujes na netu, ze tohle nevis?

Plus mas snad nejake analyticke mysleni a kdyz bude tech komentaru 80 ze 100 tak si taky o te hre udelas nejaky obraz.

Eště že tě mám, Lozzo, ty frajere jeden, to víš, já jsem na netu asi tři dny, xixi, doteď jsem byl lamka ale odteď už nebudu! Já myslel, že když někdo napíše "kulervouci kameska voe 13/10!!!", že to je jako vono. A vono ne, aha. to mě fakt nenapadlo. Jsi mým spasitelem, světlem na konci tunelu, bez tebe bych ten dnešní den žil zase nadarmo.

Já nevím, na jaký diskuse chodíš, kdyžtak doporuč. Namátkou jsem se kouknul na nějaký diskutovanější hry na Games.cz (třeba Dishonored). Více než polovina příspěvku je trolling a reakce na něj, další více než čtvrtina jsou buď krátký výkřiky, nebo cílené dotazy k příběhu a gamaplayi - z těch už lze něco vyčíst, ale je to trochu přebírání hrachu a hrozí spoilery. Zbytek jsou už názory rozvedené do cca jednoho odstavce - to je zřejmě to, o čem mluvíš. I tak je řada z nich dost nekonkrétních - "za mě hra roku, jednoznačně, neskutečně mi to sedlo, hrál jsem za tichošlápka a dobrý" - jestli ti stačí tohle, tak recenzenty opravdu nepotřebuješ.
Dishonored na Games recenzoval Dobrovský. Nemám ho rád, často ve hrách hledá věci a souvislosti, který tam prostě nejsou, aby tu hru nějak vyzdvihl (nějaké paralely se současnotí, vrcholem je zřejmě recenze na Mass effect 1 v Levelu, kde přirovnal hlavního padoucha Sarena k Jiřímu Čunkovi). I tady jsou v recenzi nesmysly, respektive přehnaná tvrzení - "je nesmírně namáhavá na myšlení „out of the box“, Občas jsem si přišel jako při šachovém zápasu, kdy se snažím myslet několik tahů dopředu", například. Ale o Dobrovském to vím, a tak si, to co píše, koriguju. Už ho znám, vím co zveličuje, co pomíjí, jak co přibližně hodnotil v minulosti, a dovedu si udělat obrázek. O nikom z diskutujících tohle nevím.
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 10. 5. 2013 10:39

Lo!Zzo: Ani tak nepoznáš, jestli tě ta hra bude bavit. Protože 100 lidí, 100 chutí, takže někdo ti na forum napíše jak je to skvělá hra, ty za to vyplácneš 1200 Kč a pak zjistíš, že tebe to nebaví. Podle mě je nejlepší, když vyjde na danou hru demo a obrázek si udělám sám.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 5. 2013 10:43

Já si mnohem radši přečtu komentáře třeba na DH než recenzi. Myslím si, že ty mě poinformují lépe.

Apropos náhodou jsem zjistil, že jeden známý píše pro hrej.cz. A sám přiznal, že se hry běžně nehrajou celý.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 5. 2013 11:28

Pipin píše:
Lo!Zza píše:Tak snad umis ty prispevky filtrovat, takze kdyz nekdo napise naco typu "Upe super pecka gamesa!!11!!1" tak to neberes v uvahu, prokrista. Jak dlouho uz se pohybujes na netu, ze tohle nevis?

Eště že tě mám, Lozzo, ty frajere jeden, to víš, já jsem na netu asi tři dny, xixi, doteď jsem byl lamka ale odteď už nebudu! Já myslel, že když někdo napíše "kulervouci kameska voe 13/10!!!", že to je jako vono. A vono ne, aha. to mě fakt nenapadlo. Jsi mým spasitelem, světlem na konci tunelu, bez tebe bych ten dnešní den žil zase nadarmo.

To je tak trapnej prispevek, ze snad ani nebudu reagovat. Servus.

PSK - samozrejme ze nepoznas, mas pravdu. Ale kdyz uz si mam vybrat, tak beru to mensi zlo. Mne treba vsude vyvzdvyhovane Dishonored prijde jako blbost.
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 10. 5. 2013 12:17

Já se dívám třeba na gamerankings, máš tam průměr třeba z 50 recenzí, takže to aspoň o něčem hovoří. Pokud se 50 recenzentů shodne na známce kolem 8-9/10, tak ta hra asi bude kvalitní, ale pořád to neznamená, že mě bude bavit no. Ikdyž většinou mě naštěstí opravdu ty hry baví. Co tě na Dishonored nebavilo?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pipin 10. 5. 2013 13:09

Zato tenhle příspěvek, to je vrchol intelektuálního gigantismu, o tom žádná. Jistě jsi pochopil, že tyhle příspěvky "Upe super pecka gamesa!!11!!1" a podobné jsem ani původně opravdu na mysli neměl, ale neodpustil sis to, já pak taky ne.

Ale špičkování stranou, je zjevné, že když si myslíš, že herní recenzenti jsou nanic a vadí ti, že recenze jsou subjektivní (narozdíl od diskuzních fór, nad čímž zůstává trochu rozum stát), jsou naše názory natolik mimoběžné, že další diskuse opravdu asi nemá cenu.
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 5. 2013 13:25

Peter S. Kenedy píše:Já se dívám třeba na gamerankings, máš tam průměr třeba z 50 recenzí, takže to aspoň o něčem hovoří. Pokud se 50 recenzentů shodne na známce kolem 8-9/10, tak ta hra asi bude kvalitní, ale pořád to neznamená, že mě bude bavit no. Ikdyž většinou mě naštěstí opravdu ty hry baví. Co tě na Dishonored nebavilo?

Proste mne to nechytlo. Nejvetsi chybu bych videl asi v leveldesignu - libi se mi, ze mas vic cest, to jo, ale neprislo mi ze kdyz si zvolis napriklad tezsi cestu, ze by te za to hra nejak odmenila. Hral jsem asi 2 mise...
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod .soul 10. 5. 2013 14:00

Pro mě je často rozhodující buď známka na metacritics nebo (a to hlavně) videorecenze, většinou od IGN...
Třeba právě Defiance, co mi dneska přišel, má průměr 6.0, ale právě z videorecenzí jsem zjistil, že to je hra pro mě. A všichni videorecenzenti (co jsem viděl) se schodli, že se u té hry, přes všechny chyby, výborně bavili a těžko se od ní odlepovali...
LG V30 Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita

The only thing that saves us from the bureaucracy is its inefficiency. -Eugene J McCarthy
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 5. 2013 15:27

U Defiance jsem měl přístup do bety a ani jednou jsem to nezapl...
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 5. 2013 15:42

Hrál jsem chvíli plnou a není to nic pro mne :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod .soul 10. 5. 2013 16:31

Já to teď na půl hoďky zapnul a strávil jsem u toho 2 hodiny a půl hoďky, ani nevim jak :-)
LG V30 Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita

The only thing that saves us from the bureaucracy is its inefficiency. -Eugene J McCarthy
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 6. 2013 19:22

Tak s novým levelem to vypadá moc dobře. Bude se prodávat pouze bez DVD za 99Kč, plné hry budou přiloženy jako steam kod apod. Předplatné bude pod 1000 Kč. První číslo vychází 28.6., koupím a pokud se mi bude líbit, tak asi i předplatím.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 6. 2013 20:11

A jsou tam hlavně konzole, nebo PC jako tomu bylo tak před 10 lety?
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 6. 2013 07:33

Obsah zatím neprozradili.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mirdasl 6. 6. 2013 07:52

Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 6. 2013 12:19

Tak kdo z vás si dnes koupil nový LEVEL? Já už ho mám, ale zatím jsem jim jen tak prolistoval, každopádně vypadá zajímavě na první pohled, uvidíme jak to bude na první přečtení :)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Karelpipa 28. 6. 2013 15:30

Já ho koupil hned ráno.
Desing je skvělej, odlehčenej a umožnuje narvat tam hodně textu. Papír prej bude příště ještě lepší, ale už tenhle mi přijde dobrej.
Přečet sem zatim jen prvni 3 strany, takže nemůžu hodnotit víc :)
Level_první 3 ročníky
Score_první 3 ročníky
Karelpipa
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Pilf4r 28. 6. 2013 18:33

taky jsem zakoupil..světe div se, ono se to dá dokonce i číst, po prvních pár stránkách spokojenost ;-) minimálně co se designu týče
Pilf4r
Rampage

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 28. 6. 2013 21:28

jako cena ujde ,, cteni zajimave jen by to jeste chtelo elektronickou verzi ,, z te papirove si kocka za chvili udela trhaci kalendar
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 6. 2013 21:53

Nevypadá to vůbec špatně, ale je to nějaké drahé. Kolik to má stran a jaký je to formát?
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 28. 6. 2013 22:50

112 stránek. A je tam plná hra. Takže - za ani ne kilo - já jsem spokojený.

Hlavně je to Level v plné kondici, se starou osvědčenou partou, prosím vás, je na tom vidět že to je psané od srdce, myslím že si podporu "leveláci" zaslouží :)
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 28. 6. 2013 23:51

plna hra Giana Sisters Twisted Dreams je super hlavne hudba
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 29. 6. 2013 09:32

Hopsačku jsem už léta žádnou slušnou nehrál takže... zkusím !
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 6. 2013 09:55

Nekupuju hru, ale časopis. Neznám úplně ceny časopisů, ale ta cena se mi moc nezdá. Původní byl dražší, to jsem kupoval, ale tam právě byla i většinou dobrá hra, která mi nevadila.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 6. 2013 10:11

Tak to nechápu :) Kupuješ časopis a ne hru, ale 99 Kč za časopis bez hry by ti vadilo, kdežto 199 Kč za časopis se hrou ti nevadí...

Já si počkám na PDF verzi, ideálně bez hry - nechci platit podruhé za hry, které už dávno mám.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 6. 2013 10:30

Měl jsem ho předplacený přes 5 let a roky předtím/potom občas kupoval, ale to byla jiná doba a hry nebyly levné. Dneska se ti jich válí na steamu tolik, že není potřeba je dávat k časopisu. Hlavně je mi hra na steam úplně k ničemu a pokud zvyšuje cenu, tak je nechápu.

Možná je ale cena 99,- za časopis normální, jen se mi to moc nezdá.

-- 29. 6. 2013 11:39 --

Už je to tak dávno, že jsem to zapomněl. Ani plné hry tam přece nejdřív nebyly. Ale to CD tam byl super doplněk. Tenkrát to myslím šlo koupit i bez toho. Minimálně Score?
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 6. 2013 10:43

Jasně, to tvrdím taky :) Nechci hru, hru si koupím sám na Steamu, když ji budu chtít. Chci časopis bez hry za lepší cenu... Ideálně v PDF, aby se mi tu nehromadil papír do sběru :D

99 Kč za časopis tohohle formátu (fyzického - papír, zpracování, počet stran) je celkem normální cena.

Ze začátku byl jen čistý časopis bez přílohy. Pak začali přikládat CD s demíčky, pak občas nějakou plnou hru (těsně kolem roku 2000), ale oba časopisy se daly koupit bez ní (jenže je nikdo moc nekupoval). No a nakonec se stala plná hra (a ne jen jedna) běžnou součástí časopisu (bez které by české herní časopisy už dávno skončily). Zajímavý je, že s rostoucím počtem plných her klesala kvalita textu - redakce asi strávily víc času vymýšlením a sháněním plných her a nezbýval jim čas na psaní :D
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 6. 2013 11:01

Je asi pravda, že ta cení není tak špatná. Jak ale nekupuju časopisy, tak v tom vidím třeba polovinu kvalitní knížky bez reklam a už se mi to nezdá. Je to o zvyku.

Level jsem míval 1997 až asi 2004, takže dobu bez příloh jsem u něj nezažil. Score jsem měl snad celý 1995 a tam nevím, ale vím, že jsem to kupoval bez přílohy. Už ani nevím, proč jsem tenkrát s herními časopisy přestal. Možná jsem i přestal hrát celkově na pár let. Kvalitu textu si ale už moc nepamatuju. Kolem 2000 jsem četl skoro všechno a později už skoro nic.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 6. 2013 11:06

V porovnání s knížkou je to dost...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 29. 6. 2013 12:10

Cena 99Kč je normální. Třeba Playboy je za tuhle cenu už léta :) Maxim jak by smet, Modelář taky, kdysi moje oblíbené REVI (časopis o letadlech) stojí dokonce přes kilo. Přestaňte brblat a radši si to kupte ať Level neumře podruhé - a definitivně... Prostě kilo za časák je super cena (a podle diskuzí na netu co se "leveláci ptali" akceptovatelná a to že je tam kód na hru je bonus. Dokonce je tam málo reklam, což kdyby udrželi tak je to jen a jen fajn.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 29. 6. 2013 13:04

Reklam bude imho drobet víc...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 6. 2013 13:05

Nebo Forbes... :)

Nekoupím, nechci. Ať si herní časopisy klidně umřou, já si najdu, co potřebuju, na netu :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod holubek002 29. 6. 2013 14:51

Ja jim to preju, ale taky nemam duvod ke koupi. A pokud ano, tak jen kvuli tematickym clankum, ty na ceskem webu chybi...

Ert: Ty tam pises taky?
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 29. 6. 2013 15:23

No dyť jo, vo tom to je, o tematickych clancich....
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Karelpipa 29. 6. 2013 17:32

Tak sem se začet, je to super :) Po třetím čísle se rozhodnu o předplatným.
Level_první 3 ročníky
Score_první 3 ročníky
Karelpipa
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 29. 6. 2013 19:08

Jo, píšu. Ale jenom pravidelně přispívám, do strategie, marketingu atd. nevidím :) Říkám jen to, co si myslím.
PC, Wii U, 3DS
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 27. 7. 2013 13:34

Hele máte někdo nový číslo ? Mě nejde nainstalovat ta plná hra - a pěkně mě štve, páč to jsou autíčka od SimBimu. Respektive se mi zdá že to trvá nějak dlouho... Nevíte co s tím ?
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 30. 7. 2013 11:38

He, co na tom trvá dlouho? Vyzvedneš si kód na stránkách LEVELu, hodíš jej do Steamu a stahuje to.
PC, Wii U, 3DS
Ertefol
Moderátor

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor