EA Origin

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod aacid 15. 10. 2012 07:59

nazdar, nenasiel som tu temu o Origine, tak zakladam novu.

cez eBay som kupil origin konto na ktorom je battlefield 3. viem sa na neho prihlasit a po nainstalovani origin klienta viem aj potvrdit ze tie hry co tam maju byt tam ozaj su.

otazka znie, ako viem zistit ci konto nie je zabanovane? som v praci, tu som si dovolil maximalne tak nainstalovat ten origin, stahovat hru a pustat ju to nemozem. a doma je pc aktualne nefunkcne, takze to tiez nenainstalujem.
je mozne zistit ban cisto z web stranky, popripade origin klienta?
aacid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 10. 2013 23:54

Pokud váš Origin friend list zeje prázdnotou, jako ten můj, tak si mě klidně přidejte. Nick: SasakrCZ
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 10. 2013 21:38

Proč ten debilní program neinstaluje updaty her automaticky hned? Ne, on radši počká, až si budu chtít zahrát a nechá mě půl hodiny čekat. Bravo.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 14. 10. 2013 05:54

Normálka :-D stejně jako dementní battlelog, který mi ani teď v bf3 neukládá loadout, což mne pěkně ser*e, protože ve hře vůbec nemám to co si nastavím "v prohlížeči".
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 14. 10. 2013 07:18

Ty updaty mi taky serou, ale co zmůžu, pár her tsm mám, neudělám nic. Proto mam radši steam, i přes tu věčně opakující instalaci dx apod.. :D
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 16. 2. 2014 14:28

Mate nekdo zkusenosti s vracenim her?

Chtel jsem si ted vyzkouset Titanfall v bete, bohuzel jsem key nedostal, a kupovat to naslepo, kdyz nevim jak mi to poslepe a jestli me to bude bavit se mi nechce.

Zajimalo by me kolik tak hodin se da hrat, aby me to vraceni pak eventualne neodmitli uznat ...
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 8. 2014 19:27

Tuhle jsem napsal ségře, že na nějakým Originu jsou Sims zdarma, ona nelenila, založila účet, Sims stáhla. A řekla kámošce a ta řekla taky kámošce. A tak má Origin 3 nový duše :-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 8. 8. 2014 19:28

Taky dobrý,
Teď je tam Wing Commander zadáčo :)
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 9. 8. 2014 11:50

Já taky ty sims rozšířil a taky se našlo pár duší. :D
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 9. 8. 2014 19:22

Pokud nechcete kupovat BF4, ale chcete si projet ucházející kampaň a zablbnout v MP, tak je na 7 dní zdarma ... Projel jsem, dal 2 mapy v MP, odinstaloval ... Jo a je tam Kingdom of Amalur, ale to je jen na 48 hodin, což je málo.
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 8. 2014 20:58

O moc víc jsem Amaluru nedal, i když to mám koupené...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 9. 8. 2014 21:24

Jo, jenže to je jako že to pustíš a začne se to počéítat, i když nehraješ ... :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 8. 2014 11:48

Hmm, tak to je celkem na prd :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků