Hry s českým dabingem

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod USER47 14. 2. 2011 19:22

Alone in the Dark: Near Death Investigation - děs běs:).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod SCobra 15. 2. 2011 19:22

No a nebo si hru aktivovat u Blizzardů a pak si ji stáhnout ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 8. 2011 21:49

Alarm für Cobra 11 - Highway Nights (Crash Time 3) - hrál jsem jen v angličtině
Alone in the Dark 5 - user47: "děs běs:)."
Cosa Nostra - mod do Mafie, vcelku povedené
El Matador
FIFA 2010 - Panzer.Dragon: "(mam zkušenost jen s 2010 ale měla by bejt i 2009 a 2011 s českym), někdy slabší ale ok, k mulťáku ideální zpestření"
Fish fillets - video jsem nenašel, tak rovnou odkaz na stažení. Povedená logická hra.
.soul: "tam nebylo co pokazit, prostě 2 ryby "
Fish fillets 2 - pokračování, které jsem ale nehrál, odkaz na demo
Heroes of might and magic IV - Scobra: "na tu bídu dobrý."
Heroes of might and magic V - zouki7: "zatím jsem nedohrál, ale nic proti dabingu nemám."
Horké léto
Horké léto 2
Mafia - klasika, zná každý
flash9: "dobrý"
Ertefol: "pěkný, přesto mně víc seděl anglický"
Mafia 2 - flash9: "super hlavně Joe :mrgreen: "
Ertefol: "strašně splýval, jediná výraznější osobnost byl Zavřel"
Mafia - mission pack - pozor, o tomhle se málo ví, ale po první verzi Mission packu, která byla přijatá dost chladně, vyšla ještě opravená verze s hlasitým dabingem a opravenými příběhovými nedostatky. Video je evidentně z první verze.
Mortyr 3
Operace Flashpoint - Scobra: "ale jo, dobrý."
Ertefol: "Až na občasné výkyvy taky hodně kvalitní"
Original war - Thowt1: "perfektný dabing"
Polda (série) - .soul: "Sobotka, netřeba komentovat"
Race Driver GRID - i v závodní hře kvalitní dabing potěší..."poslouchej, tohle není závod terénních vozů!" :-D
Stalin subway
Turok (2008) - povedená hra s neméně povedeným dabingem
Vietcong
Warcraft 3 - Torham: "Mno...dobré hlášky, slušné vtípky. Ale do hry se to nehodí a bourá to její místy hodně vážnou atmosféru. Raději si sežeňte ENG verzi a použijte svůj orig klíč z CZ verze (při zadání kliče na jazykové verzi hry nezáleží)."
Zaklínač - Scobra: "ve standardní verzi špatný, v EE lepší, ale taky nic moc, nakonec jsem si to dal radši v angličtině."
zouki7: "výborně nadabovaný (časem možná dost opakující se hlasy, ale při tolika postavách mi to ani nevadí)."
Ertefol: "i přes přehnaný Geraltův chraplák asi nejlepší český dabing"
Žhavé léto 3 a 1/2

-- 15. 8. 2011 22:50 --

Tak jsem udělal seznam z dosud postovaných, ježka prosím, aby ho dal do prvního seznamu. Odkazy vedou pokud možno na video s ukázkou dabingu, případně na demo. U něčeho jsem nenašel ani jedno, tak se chci poradit, mám-li to nechat, jak to je, nebo vést odkaz aspoň na abeceduher nebo tak nějak.

Jinak popisky ke hrám bez nicku jsou moje. A mám bordel v perských princích, jak to bylo? Myslím kolik dílů a které v češtině?
Naposledy upravil Sasakr dne 15. 8. 2011 23:18, celkově upraveno 1
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 15. 8. 2011 21:54

Ještě mě napadá, že s českým dabingem se prodával i GRAW 2. Už si to moc nepamatuju, ale mám dojem, že na herní poměry to nebylo nijak hrozný.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 15. 8. 2011 22:14

A Horké léto 1,2 :-)

sasakr: Fish Fillets 2 si rozhodně zahraj, moc povedená logická hra...
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 9. 2011 10:41

Alarm für Cobra 11 - Highway Nights (Crash Time 3) - hrál jsem jen v angličtině
Alone in the Dark 5 - user47: "děs běs:)."
Cosa Nostra - mod do Mafie, vcelku povedené
El Matador
FIFA 2010 - Panzer.Dragon: "(mam zkušenost jen s 2010 ale měla by bejt i 2009 a 2011 s českym), někdy slabší ale ok, k mulťáku ideální zpestření"
Fish fillets - video jsem nenašel, tak rovnou odkaz na stažení. Povedená logická hra.
.soul: "tam nebylo co pokazit, prostě 2 ryby "
Fish fillets 2 - pokračování, které jsem ale nehrál, odkaz na demo
Ghost Recon Advanced Warfighter 2 -
Heroes of might and magic IV - Scobra: "na tu bídu dobrý."
Heroes of might and magic V - zouki7: "zatím jsem nedohrál, ale nic proti dabingu nemám."
Horké léto
Horké léto 2
Mafia - klasika, zná každý
flash9: "dobrý"
Ertefol: "pěkný, přesto mně víc seděl anglický"
Mafia 2 - flash9: "super hlavně Joe :mrgreen: "
Ertefol: "strašně splýval, jediná výraznější osobnost byl Zavřel"
Mafia - mission pack - pozor, o tomhle se málo ví, ale po první verzi Mission packu, která byla přijatá dost chladně, vyšla ještě opravená verze s hlasitým dabingem a opravenými příběhovými nedostatky. Video je evidentně z první verze.
Mortyr 3
Operace Flashpoint - Scobra: "ale jo, dobrý."
Ertefol: "Až na občasné výkyvy taky hodně kvalitní"
Original war - Thowt1: "perfektný dabing"
Polda (série) - .soul: "Sobotka, netřeba komentovat"
Race Driver GRID - i v závodní hře kvalitní dabing potěší..."poslouchej, tohle není závod terénních vozů!" :-D
Stalin subway
Turok (2008) - povedená hra s neméně povedeným dabingem
Vietcong
Warcraft 3 - Torham: "Mno...dobré hlášky, slušné vtípky. Ale do hry se to nehodí a bourá to její místy hodně vážnou atmosféru. Raději si sežeňte ENG verzi a použijte svůj orig klíč z CZ verze (při zadání kliče na jazykové verzi hry nezáleží)."
Zaklínač - Scobra: "ve standardní verzi špatný, v EE lepší, ale taky nic moc, nakonec jsem si to dal radši v angličtině."
zouki7: "výborně nadabovaný (časem možná dost opakující se hlasy, ale při tolika postavách mi to ani nevadí)."
Ertefol: "i přes přehnaný Geraltův chraplák asi nejlepší český dabing"
Žhavé léto 3 a 1/2

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doplněn Ghost Racon. Ježku, prosím, dáš to tedy do prvního příspěvku coby seznam?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod total metal fetal 16. 9. 2011 22:21

Frontlines Fuel of War
Burnout Paradise. Škoda že iba úvodné video.
total metal fetal
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 17. 9. 2011 10:36

FIFA a NHL :D
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod total metal fetal 17. 9. 2011 21:42

hali to už tu bolo
total metal fetal
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BakerCZ 7. 11. 2012 22:03

Mám hru Alone In The Dark 5 je česky,dál mafia 2 o jedna ani nemluvě,stalin subway,Žhavé Léto
3/5 a Turok. Já to Neboduji Protože Když je u nějaké Hry CZ Dabing Tak To Je Jev Který Se Dlouho
Neopakuje . Takže Je To Sprominutím Blbost Bodovat CZ Dabing Když J e To Jen U Pár Her.

Takže Zvažte Jestli Bodovat Nebo Nato Srát a Spokojit Se S Tím Co JE!!! :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani

-- 7. 11. 2012 23:03 --

BakerCZ
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 11. 2012 23:37

Když ale z dabingu nebo z titulků zvracíš, tak pak z té hry nic nemáš... ;-) Průměrně to vidím tak, že je lepší hrát v originále s titulky než s dabingem, pokud někdo tedy musí nutně mít ve hře češtinu. Oficiální a polooficiální (xzone lokalizace) titulkové překlady se za posledních pár let naštěstí o dost zlepšily.

Fakt bych ale nafackoval každému, kdo prohlásí "aspoň je to česky". To je asi jako si udělat steak z kližky a říct, že aspoň je to z hovězího.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 8. 11. 2012 00:29

Mimochodem, ten příspěvek je takhle úchylně napsanej schválně? To je snad ještě horší než marcelovina...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 11. 2012 10:12

Když neumíš pořádně česky, má to jednu výhodu :D Nevadí ti zprasené české lokalizace :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hracka94 23. 6. 2017 15:24

Ahoj všichni,
už jste slyšeli o hře DEX? Je to kyberpunkové RPG, které vyšlo s českým dabingem od Fenix Prodabing. Je to fakt nářez! A navíc je ted v 75% slevě na Steamu. Příběh mě hrozně nadchl a kupování implantátů na zlepšování postavy úplná pecka, udělat si ze svý postavy terminátora nemůže jen tak někdo: :D Jsem ráda, že se můžu rozhodovat podle sebe a tak určovat dějovou linku. Akorát konec mohl být více rozvětvený, ale to je u každý hry něco. Jo a navíc je na vás jestli budete hrát jako tichý zabiják, hacker nebo rambo. Já tedy doporučuji. To si nenechte ujít, kdo ví, kdy to zase bude v takový slevě. http://store.steampowered.com/app/269650/Dex/
hracka94
First Blood
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků