Hry podle filmů

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 12. 2009 18:51

Co takhle udělat si tu seznam her natočených podle filmů? Docela by mě to zajímalo, osobně mám za sebou

James Bond - Quantum of solace - navzdory všeobecné kritice pro mě velmi vydařená hra, měla spád, byla v atraktivních lokalitách, líbila se mi graficky, prostě není toho moc, co bych vytknul.

James Bond - Nightfire - mnohými opěvovaná hra, která není špatná, ale mě zkrátka to nekonečné bloudění přestalo po čase bavit a sáhl jsem po návodu, což nedělám, ačkoliv nejsem žádný herní přeborník. A když už to nešlo ani s návodem, tak jsem se na to vykašlal. Po čase jsem ji chtěl zkusit znovu od začátku a došlo mi, že tohle pro mě prostě není. Sice je to mnohem reálnější než QoS, člověk se musí skrývat, vymýšlet, ale na mě je to moc. Já se chci u hry odreagovat, a tohle je na mě moc silná káva.

Crash Time 3 - zatím rozehrané, nic extra, ale ne zklamání, moc jsem nečekal, moc jsem nedostal.

A teď je tu otázka: Udělal jsem si čas a zkouknul všechny díly Terminatora, přičemž mi to nedalo a kouknul jsem po nějakých těch hrách. K T3 vyšly 2 hry, jedna na PC, která mi přišla jako vtip a druhá na konzole, která vypadá parádně, kopíruje děj filmu a to je přesně to, co bych já rád :-D myslíte, že je reálné na mém stroji emulovat PS2?

No a k T4 vyšla opět hra, vypadá docela pěkně, a tak otázka zní, rozchodím ji na svém stroji?

Předem díky za odpovědi a návrhy dalších her podle filmů ;-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pilf4r 7. 12. 2009 18:58

Pokud by se do her podle filmů dalo počítat i Indiana Jones and the Fate of Atlantis pak je to podle mě ta nejlepší hra podle filmu a celkově i jedna z nejdokonalejších her vůbec.. ;-)
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 7. 12. 2009 19:04

JB: Nightfire není vyloženě špatná hra, ale kdyby tam nebyl Bond, tak se nikdy nestane tak známou a nikdo by o ní už nevěděl.

Jinak zajímavá odreagovačka je třeba nedávný Wanted. Sice je to taková krátká blbinka, ale celkem zabaví, a je to poctivě udělaný, žádná odfláknutost.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 12. 2009 19:55

Sasakr píše:Co takhle udělat si tu seznam her natočených podle filmů? Docela by mě to zajímalo, osobně mám za sebou

Ten seznam bude brutálně dlouhý. Osobně nej adaptace je Riddick.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 12. 2009 20:09

Ok, díky za tipy. Nejdřív samozřejmě zkouknu filmy a pak až kouknu po hrách :-D. Tak IJ jsem viděl všechny, Wanted a Riddick mám tedy v "to do".
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 7. 12. 2009 20:22

Driver
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 7. 12. 2009 21:19

Driver je podle filmu?
Pilf4r píše:Pokud by se do her podle filmů dalo počítat i Indiana Jones and the Fate of Atlantis pak je to podle mě ta nejlepší hra podle filmu

S tim nemuzu nesouhlasit, ale az po Riddickovi ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pilf4r 7. 12. 2009 21:25

holubek002 píše:Driver je podle filmu?
Pilf4r píše:Pokud by se do her podle filmů dalo počítat i Indiana Jones and the Fate of Atlantis pak je to podle mě ta nejlepší hra podle filmu

S tim nemuzu nesouhlasit, ale az po Riddickovi ;-)
V mym žebříčku je IJ na prvnim místě.. ;-)
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 12. 2009 22:09

Drivera mám, jedna z nejlepších her, ale taky nevím, jak souvisí s filmem :-D

Teď jsem si ještě vzpomněl na Kmotra 1 a 2.

A co ten Terminátor, pošlape mi ten novej? Co myslíte? Ta emulace PS2 je asi blbost že? :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 7. 12. 2009 22:27

Na emulaci muzes zapomenout ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 8. 12. 2009 00:14

http://www.csfd.cz/film/4334-driver-the/ a byl to dost dobrý film, honičky byly super natočené
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 12. 2009 00:26

Pěkné, to musím sehnat, už jen kvůli tý hře :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 8. 12. 2009 14:13

Nejlepší je jak jezdí v té garáži, jak na začátku ve hře
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pilf4r 8. 12. 2009 15:47

Weightlifter píše:http://www.csfd.cz/film/4334-driver-the/ a byl to dost dobrý film, honičky byly super natočené
Sakra o tom sem nikdy neslyšel :hm
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 9. 12. 2009 09:46

Ja Hry podle Fimů,...bylo jich hodně, ale většina rychle upadla v zapomnění...:5.Element,Addamś family, Agatha,Alexandr, Alieni, Anastasia, Asterix, Batman, Beowulf, Blade, Brothers, Bugs Bunny, Charlie Chokolada, Chicken, Chuck, CoD - D-Den, CONGO, Coyotes, Die Hard:Nakatomi, Donald Duck, Dracula, DUNE F.H., Enigma, Finding Nemo, Garfield, Ghostbusters, HarryP., Hellboy, IJ, J. BOND 007, Jurrasic Park, Kane a Lynch, King Kong, Lemans 24, LOTR, Lucky Luke, LOTR, Madagascar, MataHari, Ninja Thurtles, Narnia, Pirates of Caribic, Ratatuile, ROBOCOOP, Runing Man, SAW, Shrek, Star Wars, Star Trek, The Da Vinci Code, The secret of da Vinci, The Flinstones, The Godfather I.+II., The Uncredibles - Úžasňákovi, The Simpsons, The Witcher, The Matrix, The Thing, TOM a Jerry, Total Recall, Válka Světů, Van Helsing, Waterland-Vodní svět, X-Men, Zooro....No vono bych se jich pár ještě našlo, že...STarec Marcel od Zvonu. podrobnější rozbor těch co se chytly lépe...příště. No vzpomínejte a můžete ma s těmi bližšími popisy a vzpomínkami pomoci, že.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků