Váš námět pro hru?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Terry.Cooper 11. 7. 2009 00:08

aneb jaká Vámi vysněná hra by měla vzniknout..

Mě ted, po dohrání Call of Juarez 2 napadlo, že by vůbec nebylo špatný nějaký westernový rpg ve stylu Oblivionu nebo Gothicu..A klidně by se mohlo začínat od úplný píky, malej kluk jako ve Fable co by se mohl postupem času stát třeba pistolníkem, indiánem, šamanem, gangsterem, vykradačem bank nebo vojákem apod...Podle mě to neni vůbec špatnej nápad, žijící svět ve stylu Vinnetoua na tom sme přece vyrůstali :mrgreen: (Aspon já teda žádnou podobnou a kvalitní hru neznám)..

A vaše náměty? 8-)
-život pluju kraulem i když nikam nespěchám (mý vlastní;) )
-tak jako křik nebohých před mou hlavní i já kráčím vstříc k zkáze své vlastní (uvědomělý zabiják)
-jsem technologicky extrémně vybavenej s minimem času si to užít:).Ideální kombinace (fakt)
Terry.Cooper
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veverka 11. 7. 2009 08:02

Můj námět je
Trolejbusový simulátor kvalit nové hry World of Busdriver. Nebo aspoˇˇn kvalit Bus Driveru.

Závody karavanů :D - závody s autem, které mají karavan (běžná záležitost v USA). Karavany by šly rozbít, zničit. A auta také. A pak závody karavanů, co vypadají jako náklaˇˇdák, už normální obytný vůz s požkozením.

Pak bych chtěl FlatOut s Evropskými vozy, na nových tratích, noví řidiči, více destrukce :P

A jsem si jist, že ani jedna hra nevýjde (až asi na FO, páč se říkalo, že BugBear hledá lidi na novou hru, a FO byla hra, kterou se proslavili)

A ještě by mohla vyjít hra, něco jako Transprt Tycoon. Transport a Industry Giat nestály za moc.
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 11. 7. 2009 08:58

Veverka píše:A ještě by mohla vyjít hra, něco jako Transprt Tycoon. Transport a Industry Giat nestály za moc.
Taková hra vyšla...Locomotion ;-) A upřímně...taky nic moc :-( Zlatej TTDX s TTD Patchem :love:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 11. 7. 2009 09:49

Já bych chtěl brutální akci "1939" - nejrealističtější a nejkrutější válečnou hru všech dob, která by si nebrala servítky a ukázala druhou světovou v plné nahotě... Zranění by nebyla třeba automaticky vyléčitelná, ale mohli byste si nést následky celoživotně (celoherně ;), smrt by znamenala definitivní konec a záčátek s úplně novým rekrutem, v úplně jiném roce,měsící a dni, a hlavně - byla by to první hra kde by se válčilo za Němce. Samozřejmě časem by asi vyšel i druhý díl "1941"kde by se naopak válčilo za Rusy a Američany ale "1939" by byla hra za Němce...

A pak mám ještě nápad na hru Old good soldiers, kde banda "dědků" se starým éroplánem (B-25 Mitchell) zachraňuje vnučku jednoho z nich z rukou únosců... Přitom každý z dědečků má nějaký handicap, a v průběhu hry musíte brát mj. i pilulky, což ale neznamená že jsou to nějací invalidé, jen to prostě už jsou starší páni. Udělal bych to v Cryengine,páč by se to odehrávalo v Barmský džungli... Která by ovšem nebyla prázdná ale mohl by se na vás z přítmí lesa vyřítit slon, bůvol, nebo by vás mohl kosnout pavouk, had,samozřejmě i komáři a pijavice a nebojte se aj na tygry by došlo.... Trochu míchanina Far Cry/Boling pointu/Crysis/Commandos potažmo HIdden and Dangeours řízlá Uncharted...

Poslední projekt je můj životní sen Jaws ´n Claws. Simulátor tygra se vším všudy. Kradení dobytka z ohrady, lov kořisti, vyhýbání se lidem, boj o území,potravu a potomstvo,případně partnery... RPG prvky, stealth akce, prostředí které reaguje na každou vaši činnost, začínalo by se od mláděte, mohli byste být jak tygr tak tygřice, lovit jenom zvířata a vyhýbat se důsledně lidem, ovšem opět by tam fungoval aspekt zranění... Takže časem by se z vás mohl stát tygr - lidožrout, anebo naopak tichý vládce džungle, duch, o kterém si šeptají s úctou domorodci a uctívají ho.... Ale samozřejmě byste mohli i skončit v zoologické zahradě nebo jako předložka! Prostě jako v reálu... Taková trochu eko-akce která by možná pro povědomí o tom že kožichy jsou fuj udělala víc než celé PETA s hambatými herečkami (nic proti hambatým herečkám)....
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veverka 11. 7. 2009 11:13

Torham píše:
Veverka píše:A ještě by mohla vyjít hra, něco jako Transprt Tycoon. Transport a Industry Giat nestály za moc.
Taková hra vyšla...Locomotion ;-) A upřímně...taky nic moc :-( Zlatej TTDX s TTD Patchem :love:

Jasně, vím, nejsem zpátečník :D LM nebyl špatný.
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 11. 7. 2009 11:36

PC, celkom zaujímavé nápady. :D Až na tú smrť v 1939 - tam by bolo veľa nevyužitého potenciálu.

Aj ja v poslednom čase pracujem na jednom námete na hru, no teraz nemám dosť času to rozpísať. :)
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 7. 2009 11:42

Ty staříky by možná i někdo koupil ;-)

Jak napsal Fever, smrt ve hře nemůže být definitivní ani na takovéhle úrovni. Nicméně i první námět je zajímavý. Kdyby byl zpracován jako CoD.

Tygra by asi nikdo nekupoval - dopadl by jako simulátory popelářů...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 11. 7. 2009 12:25

Nebylo... Prostě tě zabijou a začneš jako nový voják. Jinde, na jiném úseku fronty. Virtuální realita... Na konci války bys mohl klidně hrát za patnáctiletý HJ...

Call of duty ? No to ani náhodou ! "1939" je spíš ARMA dovedená do extrému ! Call of duty je holywood, koridorovka... tady by nebyly skripty, nic takového... Hlavně by to NEBYLA HRA PRO DĚTI A NA KONZOLE.

No a v Jaws and Claws je schovaný VELKÝ trumf, který by ovšem nemusel najít každý. Jakmile by hráč - tygr došel do určité části džungle (kam by ovšem nikdy dojít ani nemusel) setkal by se s Osudem. A v roli tohoto osudu byste se pak vydali na pořádně crazy drtičku.... Protože tím osudem by byl - Tyranosaurus Rex ! Takže rázem byste mohli dupat po domečcích na okraji džungle, zašlapávat do země obrněné transportéry, jediným kousnutím z oblohy posílat domů vrtulníky, ocasem rozmlátit větší stavby nebo odhazovat tanky... Samozřejmě by to nebyla žádhá godzzila ale byla by to sranda....
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 7. 2009 12:56

Arma? Viděls někdy, jak to vypadalo za první světové války? To bys byl pořád mrtvej. Kampaně u hry jako ARMA nejsou koncipovaný na boje menších skupin jen tak pro nic za nic... Jako střílečka by to bylo ale dobrý... A koridorovka by to být nemusela.

Hmmm, to už jsi myslím trochu přestřelil :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 11. 7. 2009 13:25

1939 není první světová válka :)

Pokud myslíš ty dinosaury tak:
Jako 12letý teen jsem hltal sešity z nakladatelství MOBA - Dino Land panika v Las Vegas atd... o návratu dinosaurů... Tak mě to inspirovalo.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 7. 2009 13:32

Aha, vidíš... Jsem mimo...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veverka 11. 7. 2009 14:59

PC píše:Nebylo... Prostě tě zabijou a začneš jako nový voják. Jinde, na jiném úseku fronty. Virtuální realita... Na konci války bys mohl klidně hrát za patnáctiletý HJ...

HJ, myslíš ty v překladu ,,Hitlerovy děti" To by bylo moc brutální, zabíjet děti, neymslíš... taká hra ani není, kde vraždíš děti.
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 11. 7. 2009 15:47

Vždyť píšu že by to byla nejbrutálnější hra válečná všech dob. Děti šly zabíjet třeba v Baldurs gate 2 anebo ve starejch falloutech...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 11. 7. 2009 16:39

Násilí, že...já bych bral něco Scifi, třeba Člověka v Labyrintu od Silverberga, další bomba by byl Koniáš od Žambocha, či Remake a domyšlení M.U.L.E.-Colony z Atari. No jo, ale přesvědč někoho. Já nevím , kam ty vývojáři choděj pro takový debilnosti, kdyby přišly za mnou , měly na deset let vystaráno, he. Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Terry.Cooper 11. 7. 2009 19:37

PC: Ta Old good soldiers má hoodně zajímavej námět:)..Trochu inspirace z filmu Vesmírní kovbojové a Poloviční šance s Belmondem a Delonem, ne?:)

A ta brutální akce, jj, taky mám svůj sen..Že jednou vyjde bojovka, kde budou arény ve stylu reálnýho prostředí - třeba boj v letadle, v restauraci, v metru, třeba i v kanalizacích, bojům bude přihlížet spousta lidu který pudou k boji taky různě využívat..Hlavně aby to byl funkční systém (což by reálně ale spíš nebyl:D), arény by byly interaktivní, takže by šly totálně demolovat, po soupeři bych mohl házet co mě napadne, rozflákat o něj židli, hodit po něm klidně fanouškem, urvat kus plotu a protivníka propíchnout apod.

Bojovka by to byla ale extrémně temná, něco jako Mortal Kombat, ale ve vážnym pojetí, žádná arkádovost, jako temnej film..A hlavně..Obrovskou roli by v tom hrála brutalita...Tzn. - rozbjiu sklo, vyndám požární sekyru a regulérně přefiknu protivníkovi nohu...Pak by se jeho bojovej styl v rámci toho změnil..třeba by byl víc na zemi :-)) těhle fines a nástrojů by bylo v arénách samozřejmě mraky...Pokaždé, při nějakym obzvlášt vypečenym bojovym chvatu, bych kameru přiblížil těsně k protivníkům a příp. zpomalil tempo hry..

Komentátoři hry by byli 2 a klidně si mohli přizvat i další smyšlený "celebrity"..Nemsuim připomínat, že by charaktery, počet postav, rozpohybování postav, bojové styly, animace, počty technik na postavu a způsob techniky boje by byl obšlehnutý od Tekkena akorát v ještě mnohem lepší podobě..Brutalita? asi tak 6x tvrdší než v Mortal Kombat a ještě v realistickém zvárnění..Na hře, by prvotně pracovalo Namco a Criterion, Ed Boon by byl pouze konzultant..mnam! :-P
-život pluju kraulem i když nikam nespěchám (mý vlastní;) )
-tak jako křik nebohých před mou hlavní i já kráčím vstříc k zkáze své vlastní (uvědomělý zabiják)
-jsem technologicky extrémně vybavenej s minimem času si to užít:).Ideální kombinace (fakt)
Terry.Cooper
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků