Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod xmarek 1. 11. 2018 17:46

Diablo II, a tu hru hraji v reálu. :/ Naprosto podobné figurky, červí díra, postavičky co se Vás snaží zničit atd. Zdá se Vám to šílené? Bláznivé? Ale co je reálné? :idea:
xmarek
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 11. 2018 13:32

LOL, ty si dement.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod prof.j.v 2. 11. 2018 17:08

FALLOUT 4 G.O.T.Y Edice High Textures 1440p
Ti, kteří by se vzdali základní svobody, aby získali trochu dočasné bezpečnosti, si nezaslouží ani svobodu, ani bezpečnost.
prof.j.v
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 11. 2018 00:28

GTA 4. Roky jsem to odkládal, protože jsem se bál, že mě to příliš pohltí. A už je to tady.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 11. 2018 14:39

OMG, trochu pozdě :D Ale já teď hraju i Motorsport 3, tak na tom nejsem o moc lépe. Jen GTA IV je dnes v něčem zastaralé, i když dodnes nepřekonané v mnoha ohledech. Tenkrát to byla strašná pecka. Naposledy jsem to hrál asi před 3 lety a bavil se královsky. Jen teda už pomalu čekám na 6 a ty hraješ 4 :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 11. 2018 19:54

Tak pak bych si konečně měl dát 3...
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 11. 2018 20:14

Motorsport?

GTA 3 byla dobrá jen své době. Mafie byla daleko lepší a 3 mezitím zestárla tak, že je to dnes spíše sračka. Ale jak chceš...

IV bude vždy špička. V není špatná, ale na IV nemá skoro v ničem.
tdjohn
Killing Spree

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor