Neznám název hry

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod dexter24 9. 4. 2015 13:03

díky!
dexter24
First Blood

Odeslat příspěvekod aquarkko 9. 5. 2015 09:22

holubek002 píše:Sice to popisu v nekterych vecech neodpovida, ale presto... Secret agent?


ano, odpovídá ;-)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sesty8 20. 7. 2015 23:13

Ahoj uz strasne dlouho se snazim zjistit jmeno hry kterou sem hral jako maly zhruba asi tak pred 6-10 lety, je to first person shooter hra kde jste na nejakem ostrove v krytu a nemuzete vyjit ven, nalitavaji na vas letadla ( dvojplosniky...potom messerschmity) a vyloduji se vojaci a jina vozidla proti kterym bojujete. Napred sem myslel ze sem tu hru nasel( beachhead 2000) ale po tom co sem si to stahl a zahral tak sem zjistil ze ta moje hra kterou hledam mela o neco lepsi grafiku a hlavne byl z obdobi 2. svetove valky. tato hra vysla jako demo v casopise kybermys ale cd sem ztratil (tipuju ze by to mohlo byt ve vydani listopad 2002 nebo unor az rijen 2003 pokud ma nekdo jeste doma cdcka z kybermyse) pokud ma nekdo nejake napady sem vdecny za jakoukoli pomoc.
diky :-)
sesty8
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 8. 2015 22:49

Už léta si nemůžu vzpomenout na název jedné hry... Byla to strategie, kde proti sobě stály dvě strany konfliktu. Myslím, že byli modří a zelení... a možná ještě červení, těžko říct. Jako hlavní zdroj surovin se tam používala větrná energie, takže jste stavěli větrné elektrárny a klasicky základnu. Ta hra byla z konce 90. let a ani nevím, jestli někdy vyšla.

Myslel jsem si, že se jmenuje Echelon, jenže to je sci-fi letecký simulátor a ne strategie.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 8. 2015 13:27

Duna II? :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 8. 2015 13:53

Konec devadesátých let, ne začátek :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 8. 2015 13:57

Aha. Ale jinak to sedělo ne? :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 8. 2015 14:06

Ani ne, v Duně se sbíralo koření.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 8. 2015 16:10

A energie se získávala z větru...
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 8. 2015 21:40

Pravda :) Ale v téhle hře se peníze generovaly z větru... A nebo z nafty? Možná...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 19. 8. 2015 07:39

Mozna KKND:Krossfire?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 8. 2015 09:14

To ne :) Ale je to z té doby.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hony31 22. 8. 2015 19:01

Zdravím, také bych se rád dotázal na název hry, kterou jsem před mnoha lety hrál u známých. V podstatě šlo o hru, ve které se hlavní hrdina a skupina knězů snaží vyčistit vesnici ( alespoň v prvním levelu ) od démonů. Bojují proti nim tak, že nad každým démonem je slovo, písmeno, nebo znak a hráč má za úkol psát tato slova, aby démona porazil. Vybavuji si i výbavu těchto knězů - na zádech měli jakousi baterii, nebo počítač a před sebou klávesnici.
Myslím, že ta hra byla vydaná asi okolo roku 2002, ale nejsem si tím jistý.
Možná, že jsem tu hru popsal trochu zmateně, ale vážně si jí vybavuji pouze mlhavě.

Doufám, že to tady někdo zná a je ochotný mi ulehčit spaní, protože ať se snažím sebevíc, nedokážu si vybavit ani začátek jména :D
Hony31
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 22. 8. 2015 19:06

Typing of the Dead?
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hony31 22. 8. 2015 19:07

Jop, paráda, díky moc :)
Hony31
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků