Neznám název hry

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod MajkV 14. 1. 2007 18:35

to uz jsem zkousel ... marne :(
MajkV
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 1. 2007 09:31

To byly Re-Volt. Teda doufám. Byly dokonce na Levelu, ale už je to pár let. Na Doupěti byly nedavno (tak před rokem) ještě RC Cars a pak si ještě vzpomínám na Stunt GP.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 15. 1. 2007 09:35

RC Cars jsou novější.Ty už jsou po roce 2000.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 1. 2007 09:42

jezek píše:RC Cars jsou novější.Ty už jsou po roce 2000.0/quote]

Aha, jo, sem si to blbě přečetl - jen tak rychle. Takže to neni ani jedno z toho, co jsem napsal.
Hmm, napadá mě Speed Deamons. Jinak nic...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MajkV 15. 1. 2007 13:59

SCobra: JUCHUUUU, Speed Deamons jsou tooo, diiiky ...
MajkV
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 1. 2007 16:05

MajkV píše:SCobra: JUCHUUUU, Speed Deamons jsou tooo, diiiky ...

Od tý doby, co vymysleli peníze se neděkuje :twisted:
Nee, nemáš za co. :wink:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 15. 1. 2007 18:53

bozehul ne :(
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod REDcz 8. 2. 2007 21:58

A co takhle Doom2 nebo ještě třeba 1 , bo je to Alien vesus predator ??
REDcz
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 13. 2. 2007 08:58

wouk píše:zdravím, už dlouho se snažím vzpomenout si na hru, kterou jsem hrál jako malej na 386ce pod dosem 5.0 :) byla to asi předělávka z amigy, napíšu, co si vzpomínám:
1) rok vydání kolem 1990,
2) vydala to nějaká známá společnost, myslel jsem si, že MICROPROSE, ale v jejich profilu na wikipedii jsem zkusil všechny hry a bez úspěchu, takže to bude asi nějaká jiná firma. ještě mě napadla sierra, ale tam to bylo stejné. takže fakt nevím, ale určitě hned na začátku bylo velký logo tý firmy. bohužel :(
3) styl hry akční střílečka s lehce taktickými prvky :) na tuhle hru jsem si vzpomněl, když vyšly Commandos. bylo to samozřejmě mnohem jednodušší, dá se říct něco mezi commandos, starým Airborne Ranger a trošku novějším Cannon Fodderem, 2D střílecí částí Jurrasic Parku a taky trošku Syndicate (jemnou grafikou). mám pocit, že tam byly jednotlivé mise spojené do kampaně, ale ruku do ohně za to nedám.
4) ztvárnění 2D shora, myslím, že i pod úhlem, takže isometrické, rozlišení bych řekl nb]640x480 16barev[/b] s vlastní paletou (vypadalo to dost pěkně, vybavuje se mi, že to bylo dost zelený :) ), nevylučuju 320x240, ale spíš ne.
5) ovládalo se to myší, kam se kliklo, tam se šlo nebo vystřelilo.

to je všechno, co se mi vybavuje :( budu vděčný za jakoukouli indicii :o)) /quote]
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xena 13. 2. 2007 19:08

Cry soldier , cry ...
Xena
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wouk 13. 2. 2007 19:15

xena: díky za snahu, ale jagged alliance to není, tohle je podstatně starší a není to na kola... když nad tím tak přemýšlím, tak pro mě je Jagged Alliance docela nová hra :mrgreen: ale oceňuju snahu, díky díky
wouk
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 2. 2007 19:33

Napadla mě Laser Squad, ale to taky asi ne...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wouk 13. 2. 2007 19:49

taky ne, laser squad je zase moc stará :(
tak mě napadá, že v název byl myslím dvou-slovný a bylo tam přídavný jméno a podstatný jméno, něco jako Alfa Forces, Alfa Team, Delta Forces.... něco takovýho, ale i když jsem to zkoušel googlit, tak jsem na tu hru přesto nenarazil :( fakt nechápu
wouk
First Blood

Odeslat příspěvekod Xena 13. 2. 2007 22:22

Ok :) , tak jeste pamatuju z Amigy:
http://aaargh.gameplanet.cz/hra.php?id=896
Cry soldier , cry ...
Xena
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wouk 19. 2. 2007 02:22

bohužel, pořád nic :( ptám se kudy chodím a nikdo si nevzpomíná, takže buď to je nějaká v našich luzích a hájích neznámá hra a nebo mám nějakou utkvělou představu a ta hra neexistuje :)
wouk
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků