Neznám název hry

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod wouk 19. 2. 2007 05:07

hurá, noční googlení se vyplatilo!!!! je to Special Forces od MicroProse 1992 :o))
http://www.dosgamezone.com/special-forces/
wouk
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 19. 2. 2007 08:20

Tak to je super,že jsi to našel :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod márius 5. 3. 2007 19:14

čus. kdysi jsem hral hru kde chodil takový mechanický (myslim modrý)pavouček na takových plošinách, které se ruzne treba hýbaly a ten pavouček nesmel nikam spadnout. Bylo to takové celé jako scifi. ted bych to chtel sehnat ale nevím jak se to jmenovalo. nevíte někdo? Díky
márius
First Blood

Odeslat příspěvekod GRAAAF 15. 3. 2007 20:55

includes píše:Neznáte název některé hry? Napište sem o té hře nějaké informace, společně se pokusíme na její název přijít.n/quote]


Ahojky všichni. Ji já přicházím se svou troškou do mlýna záhad. Nevím, možná to rozlousknete velice hravě, protože asi jde o aktuální nebo novou věc.

Dneska jsem se motal po Elektroworldu a na obrazovkách notebooků šet set reklamních trailerů na různé hry. Bohužel ten set musel být víc jak hodinový, vydržel jsem u toho asi dvacet minut a pak mne už čas hnal dál.

Co mne tam zaujalo? Ukázky z nějaké hry na pomezí postkatastrofické scifi a fantasy. "Lidé" tedy bojovníci (á la pěchota) ve stříbřitém brnění (jakmile si nandali přílbu, šlo jim intenzivní modré světlo ze škvír, kde jsou oči) se mydlili ve zříceninách města s i létajícími potvorami zvícími ďábla s netopýřími křídly "brňáci" měli paprskomety - lasery? které šlehaly modré paprsky. Do toho se namontovaly tři holčiny. Jedna "superbojovnice" olepená elektronikou, která si s řadovými čertíky hravě poradila (i když posléze i zde padla kosa na kámen), pak tmavovlasá holka v něčem na způsob "sportovního brnění", která táhla (ochraňovala) mladší blondýnku, s patřičně ušmudlanými tvářemi. Těm dvěma holkám se zadařilo proběhnout do jakéhosi chrámu a sotva na nimy zapadla fortna, prolétl venku stín a skrz okno proskočil "čert velitel?" s pořádnou širočinou, kterou by mu u nás záviděl každý pracovník bourárny z městských jatek. Ta bojovnice po něm střílela ze svého blasteru //modrý paprsek//, ale čert se ani neošil a rozháněl se okolo sebe tou sekerkou jako já za mlada. Končí to tím, že blondýnce se podaří za přispění své ochránkyně dostat do vstupu do jakéhosi bunkru. Závěr této scény je velmi patetický, bojovnici drží za půvabnou nožku výše zmíněné monstrum, které od ní dostalo plný zásah jakýmsi granátem, poklop krytu se pomalu zavírá, nešťastná blondýnka se poslední škvírou loučí s ochránkyní, která třímajíc na prsou další granát očekává svůj ortel. Střih. V poslední sekvenci je vidět ona blondýna o něco starší, umytá, "obrněná" stojící v čele odhodlaných šiků, jak si nasazuje přílbu. Střih. Ukázka další hry......

Dokážete mi prosím osvětlit, co by to mohlo být za hru? Zprvu jsem si říkal, jestli to nemělo nějakou vazbu s Final Fantasy, jak jsem se ale přesvědčil tady na webkách, tak nikoliv. Grafika byla špičková, zpovzdálí se to jevilo i jako hraný film.... Díky za trpělivost a pomoc.

Graaaf
GRAAAF
First Blood

Odeslat příspěvekod Raider 15. 3. 2007 23:52

Final Diablo soudě podle čertů :mrgreen: jinak nevím
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 16. 3. 2007 09:52

že by Hellgate London?
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 16. 3. 2007 09:58

Taky mě to napadlo,ale takový trajler neznám.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 16. 3. 2007 18:48

Je to zcela určitě intro k Hellgate London (hi-res verze - 65MB). Oni Flagship studios jsou bývalí členové Blizzardu a tam si na pěkný videjka potrpí :)
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GRAAAF 16. 3. 2007 20:11

Bingo - jak je vidět, tak jsem se obrátil na odborníky. Děkan mnoho. Je to HL. A taky jsem hned zjistil, že to je "Hot new".
No jo, oni by asi v EW nepouštěli nic jiného než novinky...taky mne to mohlo hned napadnout. :D
Tady je to videjko, sice krapítek kratší, než jsem viděl , ale je to přesně ono:

http://games.tiscali.cz/clanek/dl.asp?id=10705

Graaaf
GRAAAF
First Blood

Odeslat příspěvekod elfkam66 23. 3. 2007 17:52

Pamatuju si, ze jako maly jsem videl v TV recenzi na nejakou adventuru tusim. Myslim ze byla asi z PS, ale mozna z PC. Byl tam takovy charismaticky mlady typek v cerne kozene bunde (v te recenzi zrovna jel nekam vlakem) a riflich a mel hezkou jizvu zacinajici nad jednim obocim, tahnouci se mezi ocima a koncici pod druhym okem. Rikam si, jestli to nebyl nejaky dil Final Fantasy a jestli to nebyl Cloud - ten ale nema jizvu...
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goodoldalex 2. 4. 2007 20:47

Obrázek
goodoldalex
Killing Spree

Odeslat příspěvekod elfkam66 3. 4. 2007 20:51

goodoldalex píše:obrazek

Jo chlape to by mohl byt on!!! Ktery to je typek pls?
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 3. 4. 2007 21:41

Z obrázku jsem zjistil, ty určitě taky, že je u FF VIII, ale jméno nevím ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfkam66 3. 4. 2007 21:42

Jo to jsem zjistil, zkusil jsem aj strejdu googla, ale nikde nemuzu najit proste a jednoduse postavy z FF VIII
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfkam66 3. 4. 2007 21:58

Uz jsem to nasel, jmenuje se Squall Leonhart - hlavni postava hry, jestli dobre ctu
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků