Neznám název hry

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Honczik86 3. 9. 2015 08:05

Zdar, nemůžu si vzpomenout na název závodní hry na pc možná 98/99, pokud si dobře pamatuju, tak na xp jsem to nerozjel, jen na W98. Bylo to něco jako RC Cars nebo Re Volt, jen tam nebyly okruhy v reálným prostředí ale spíš to bylo jako autodráha, s místem na trati, kde se dobíjela při závodech batrie. Semtam nějakej looping nebo jump. Pak si ještě pamatuju, že tam šly káry vylepšovat, myslím že motorek, gumy, možná i tlumiče a baterka, ale to si nejsem jistej. Nenašel jsem to ani na googlu, Youtube nebo gamerankings. Předem dík za odpověď.
Honczik86
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 9. 2015 09:33

Už jsem to našel Stunt GP se to jmenovalo. U téhle hry jsme se hrozně vyblbli a je to snad jedna z nejlepších her s RC autíčky vůbec.

https://www.youtube.com/watch?v=Sgx5GOXJatE
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honczik86 3. 9. 2015 12:00

Jo jo jo, to je ono a souhlasím s tím co jsi napsal i když pro mě osobně to byla vedle nfsu 2 nejzábavnější závodní hra vůbec. Díky moc. :oboze :tleskani
Honczik86
First Blood

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 29. 10. 2015 13:25

Hele ve kterým RPG je podzemí ve kterým je hoodně divnej boss - taková obrovská tlustá ošklivá monstrozní královna s chapadly a mnoha, mnoha ňadry ? A vy musíte kolem ní skákat a jestli se nepletu tak ji rozsekat ? Je to v takové jeskyni se žlutým světlem.... a nejsem si jistý jestli tam ještě nejsou spešl obludy v podobě nahých žen těsně po porodu císařským řezem se svítícíma žlutýma očima ?! Ale možná to jsou dvě hry.... Já mám pocit že to je Zaklínač, ale nejsem si tím vůbec jistý.... Že by Dragon Age 1 ?!
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 29. 10. 2015 19:34

hehe,jj Dragon Age Awakening - prvy datadisk

forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 29. 10. 2015 19:36

Díky.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brzdil987 31. 10. 2015 01:27

Ahoj.
Hodne stara hra asi tak 25 let jeste pod Dosem (PC asi 286), bylo o cloveku na stanici na nejake planete, mohlo se vyjit ven z te stanice na planetu, vypadalo to jako ze star wars, chodili tam vojaci, a vytahem se clovek dostaval do pater. Nepamatuje nekdo ?
brzdil987
First Blood

Odeslat příspěvekod icotech852 31. 10. 2015 07:22

Flashback?
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pawel ll 31. 10. 2015 11:35

Zdravim.potreboval bych poradit s nazvem hry.je to klon bombrmena.postavicky byly tusim kralici(zajici:) byla to bud ceska hra nebo strasne pekne nadabovane.dost stara hra.dekuju za odpovedi.pripadne odkazy na tu hru.dekuju
Pawel ll
First Blood

Odeslat příspěvekod brzdil987 1. 11. 2015 09:13

Dik zatip, koukal jsem na net, ale neni to ono. Navic se tam dalo chodit do vsech stran, nebylo to "2D"
brzdil987
First Blood

Odeslat příspěvekod brzdil987 1. 11. 2015 09:13

Bulanci
brzdil987
First Blood

Odeslat příspěvekod icotech852 1. 11. 2015 10:47

brzdil987 píše:asi tak 25 let,vypadalo to jako ze star wars,nebylo to 2D

akurat ma 20te narodeniny Star Wars - Dark Forces,hraval som to na pentiu.Inak neviem :)

forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brzdil987 1. 11. 2015 11:06

Taky ne :/ ale diky
brzdil987
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 1. 11. 2015 15:13

Napadá mě Bioforge, ale nevím, jak to tam bylo s ježděním na planetu. Pomohl by aspoň žánr :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pawel ll 1. 11. 2015 15:41

bulanci ne :( bylo to na zpusob dyny aorat v lepsi grafice a jine postavicky.jinak temer stejne.bludiste.bonusy.strasna komedie to byla
Pawel ll
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků