Neznám název hry

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod robbert 19. 2. 2019 09:03

Díky moc. Podle všeho to bude jen promo fotka, protože ji má i Asus. Takže žádná hra na PC.

Ale díky.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 5. 5. 2019 00:38

Ahoj, neni to o nazvu hru ale o to zda to nejdo hral: jde o hru MIA cca 1999 a 1998, jde o vrtulnik ze 3 osoby, znate to nekdo ze svych early let?
evelista
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TFSi 14. 8. 2019 17:00

Ahoj vespolek,
třeba se najde někdo z pamětníků kdo mi poradí s názvem hry.

Realtime strategie, myslím že "vesmírná" nebo z budoucnosti...
Hráč začínal s kamionem, který si potom rozložil na řídící centrum ze kterého potom stavěl kasárna, letiště, továrnu na tanky,... Pro stavbu jednotek musel sbírat suroviny - občas byla na mapě "divná kytka" která vyplivovala nějaký materiál, který sklízel kombajn. Aby hráči vše fungovalo, tak musel stavět i elektrárny - ty se myslím stavěly na krystalech vykukujících ze země a potom se pomocí transformátorů elektřina převáděla k základně, případně k obranné linii dělových věží. Když měl málo energie tak se jednotky stavěly pomalu a věže nestřílely.
Myslím že to ještě ani nebylo ve 3D, ale jenom v izometrickém 2D. :hm

Předem díky :)
Vyměním ojetého pionýra za neojetou pionýrku. Zn.: ojedu sám
TFSi
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 4. 9. 2019 18:05

Total Annihilation?
Emil Pastelka
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ProdavacMobilu 11. 2. 2020 09:30

Tak sem si to konecne nasel, plosinovka kde se sbirali klice se jmenuje Montezuma's Revenge
Dal sem se na on-line poker
ProdavacMobilu
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod narg 5. 3. 2020 23:38

TFSi píše:Ahoj vespolek,
třeba se najde někdo z pamětníků kdo mi poradí s názvem hry.

Realtime strategie, myslím že "vesmírná" nebo z budoucnosti...
Hráč začínal s kamionem, který si potom rozložil na řídící centrum ze kterého potom stavěl kasárna, letiště, továrnu na tanky,... Pro stavbu jednotek musel sbírat suroviny - občas byla na mapě "divná kytka" která vyplivovala nějaký materiál, který sklízel kombajn. Aby hráči vše fungovalo, tak musel stavět i elektrárny - ty se myslím stavěly na krystalech vykukujících ze země a potom se pomocí transformátorů elektřina převáděla k základně, případně k obranné linii dělových věží. Když měl málo energie tak se jednotky stavěly pomalu a věže nestřílely.
Myslím že to ještě ani nebylo ve 3D, ale jenom v izometrickém 2D. :hm

Předem díky :)

command and conqueer
narg
Killing Spree

Odeslat příspěvekod GTFO 8. 4. 2020 14:36

Dobrý den,
potřeboval bych poradit. Popíšu můj problém.
Jako mladej kluk (stále jsem) hrál jsem hru na počítači. Mohlo to být tak cca 1998-2003. Šlo tam o to ...Hra z vrchu až pro 4 hráče(možná jen pro 3) na jednom pc i LAN. Mapa se neposunovala - stále se vešla do monitoru. Hralo se v týmu proti počítači ten ovládal robota(první robot(LVL1) byl s plamenomety a poslední se uměl schovat(neviditelný LVL x) Zbraně se dali sebrat v mapě jedna uměla střílet přes zeď (sniperka) apod
nainstaloval jsem to z nějakého CD nejspíš z Computeru z toho časopisu. (určitě to bylo CD z časopisu)
Nevíte někdo jak se ta hra jmenuje? popřípadě kde jí stáhnout? Děkuji za každou informaci
GTFO
First Blood

Odeslat příspěvekod Bigggger 13. 5. 2020 15:12

Zdravím, hledám starší hru cca 10-15 let z5. Šlo o strategii z budoucnosti. Ve hře byla mapa světa která se postupně dobývala. Měl jsem jakési tanky z budoucnosti, které se vyráběli v různých továrnách. Byli tam taky zařízení kde se dali tanky vylepšovat, dále tusím nějaké speciální funkce jako výsadky, bombardování asteroidy atd.. Hra byla v Češtině pokud si dobře vzpomínám a v jejím názvu bylo na 75% war :D Díky za tipy

Ještě bych dodal, že hra měla více dílu, a v jednom z nich bylo na mapě i Slovensko :D
Bigggger
First Blood

Odeslat příspěvekod UberWolf 13. 5. 2020 15:59

Bigggger píše:Zdravím, hledám starší hru cca 10-15 let z5. Šlo o strategii z budoucnosti. Ve hře byla mapa světa která se postupně dobývala. Měl jsem jakési tanky z budoucnosti, které se vyráběli v různých továrnách. Byli tam taky zařízení kde se dali tanky vylepšovat, dále tusím nějaké speciální funkce jako výsadky, bombardování asteroidy atd.. Hra byla v Češtině pokud si dobře vzpomínám a v jejím názvu bylo na 75% war :D Díky za tipy

Ještě bych dodal, že hra měla více dílu, a v jednom z nich bylo na mapě i Slovensko :D


"State of War" Slovensko je ve druhým dílu :)
UberWolf
First Blood

Odeslat příspěvekod RichardHráč 9. 9. 2020 23:34

Ahoj,

nehrál někdo z vás tu hru, které se říká That Evil Farming Game?

Zní to jako nějaká brutální česká béčková hra :D.
RichardHráč
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 9. 2020 00:23

ne
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peg.v 31. 8. 2022 14:37

Hledám hru, kde se hledají předměty, a pak se postaví třeba pekárna, květinářství nebo truhlářství, rozšiřuje se území, dělají nejrůznější předměty v daných budovách. Hra je starší, myslím, že byla v cz a na PC - online. Díky za rady
peg.v
First Blood

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků