Neznám název hry

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod hirtlukas 5. 8. 2016 19:32

Jednalo se o RTS hru se středověkým tématem. V kampani jste hráli dohromady za tři frakce. Postupně se odemknuly vždy po dohrátí předchozí. Jednalo se o frakce, jenž měly přiřezeny barvy. Žlutá (za tuto jste hráli poprvé), červená a pak myslím, že modrá. Co si ještě pamatuji, že každá měla svého hrdinu, Některé mise dokonce byly čistě za tyto hrdiny. U žlutých to byl například takový stařík s bílými vlasy. Hrálo se za něho i v tutorialu.. V tomto tutorialu jste s tímto staříkem měl za úkol zabít medvěda. Poslední co si pamatuji je, že ve skirmish bitvách byl například mód, ve kterém jste museli zabýt královnu soupeře. To je vše co si pamatuji.. Vím je to málo, ale snad to bude stačit.

Předem děkuji za všechny reakce a doufám, že z vás někdo tuto hru pozná.
hirtlukas
First Blood

Odeslat příspěvekod melwimsey 19. 2. 2017 15:56

Zdravím,
žádám vás o pomoc ohledně hledání staré hry na Windows, může jít o +- rok 2002. Co si pamatuju, byla to 3rd person, 3D hra (v rámci tehdejších možností ;-) :-D ). Pamatuju si začátek, šlo myslím o bezdomovce, v intru ho nějací dva chlapi zmlátili, pak vzal do ruky lat´ s hřebíkama a šel do akce...muselo se schovávat před policajtama, začátek byl v takovým ghetu, všude bordel, město. Měla jsem tehdy jen demo, ale cílem hry bylo vyhrabat se ze s.aček a stát se asi bohatým občanem. Nevíte někdo?
melwimsey
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 2. 2017 16:31

Co Kingpin?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melwimsey 19. 2. 2017 17:07

Mazec, jste borec!!!
melwimsey
First Blood

Odeslat příspěvekod StayPlay40K 10. 3. 2017 14:54

Zdravím, pamatuji si že jsem hrával jednu 2D hru kde šlo o to že jste museli zničit hrad pomocí ohnivých koulí které na vás plival drak létající nad hradem. Jestli si dobře pamatuji tak jste museli praštit do té ohnivé koule a tím jste jí odrazili na hrad a poničili ho. Z oken hradu se vám posmívali nějací bojovníci kteří na vás ukazovali zadek. Také jste tam měli mapu kde jste měli myslím pár hradů odemčených a vy jste si mohli vybrat na kterém začnete. Každý level byl úplně stejný kromě jiného hradu a atmosféry. Nevíte někdo prosím název této hry?
StayPlay40K
First Blood

Odeslat příspěvekod Pawel ll 23. 9. 2017 13:58

Dobry den, hledam starou(cca20let) strategickou hru.staveli se tam chodniky domecky mlyn pole se sadili lidi se mnozili casem starli umirali a zustali po nich kostry ktere se postupem casu zakopavali na hrbitove.chovali se tam kravy kdyz bylo mozne postavit statek.bylo to v cestine.odehravalo se to v ritirske dobe.nepritele byly vlci nebo velke vosy.dekuju

-- 23. 9. 2017 15:53 --

nasel jsem ji :) je to Beasts and Bumpkins nasel jsem to na www.databaze-her.cz
Pawel ll
First Blood

Odeslat příspěvekod Colorka1487 14. 10. 2017 18:51

Dobrý den.
Měla bych prosbu, již strašně dlouho hledám jednu hru ze které si pamatuju jenom pár útržků. Byla vydaná nejpozději v roce 2013 ? a byla na styl akční adventury a klikačky ( bez kliknutí na předmět si se nedostal dál ). Dále si pamatuju, že byla 3D. Pár útržku co si pamatuju : Hlavní hrdinové byli celí bílí a měli velkej nos. Na začátku hry byly z města vyhnáni, bohužel už si nepamatuju kvůli čemu. Dále se dostali na poušť a kvůli útoku divokých kobylek se rozdělili, ano vím zní to trochu divně, ale takhle si to pamatuju. Dále jste hráli vždycky za jednoho z nich. Jeden se dostal do jeskyně a pak vyšel v nějákem lese. Více si toho už bohužel nepamatuju. Budu moc ráda, kdyby mi někdo poradil, jak bych tu hru mohla najít. Předem děkuji.
Colorka1487
First Blood

Odeslat příspěvekod tommy_1 22. 10. 2017 12:32

Zdraím,hledám dvě hry které jsem hrál jako menší. Obě byly na mobil. 1. byly to male polovláčky a za ukol bylo po kolejnici projet nějakou trasu která tam byla vyznačovalo se to tím že ty lvly se odehrávaly třeba vAustrálii USA nebo Francii a podle toho byl upraven design lvlu. A druhá byla designově starý egypt kde jsem měl házet velký smaragd ze spodu pyramidy až nahoru a na každé uorvni byl chlapík kteremu jsem to měl hodit díky za ohlasy
tommy_1
First Blood

Odeslat příspěvekod jirka639 25. 12. 2017 00:30

Dobrý den,
hledám závodní hru někdy mezi 2003-2008, hrál jsem demo. Bylo to nazpůsob Need for Speed, ale na výběr byly evropské vozy a jezdit se dalo kdekoliv, i mimo trať. Tedy žádné předem určené cesty. Neco nazpůsob Test drive unlimited.
Demo bylo převážně v lese, tuším že s nějakým mercedesem.
díky za pomoc
jirka639
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 12. 2017 11:33

World Racing? Asi dvojka...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Plumor 11. 4. 2018 17:48

Ahoj. Hledám hru, rok asi 99-2005, strategie, budovatelská. Kreslená grafika. Byli tam žlutí panáčci, tvar jako vejce/fazole. Mohl jsem tam zapálit les, pak panáci shořeli. Tuším že mohli jezdit v autě. Námět to byl jako Settlers, ale taková dětská grafika. Tuším že to bylo na nějakém Herním výběru. Ani nevím co bylo cílem. Na víc si nevzpomenu.
Plumor
First Blood

Odeslat příspěvekod ProdavacMobilu 15. 7. 2018 23:26

ee tak ten Secret Agent to neni
Dal sem se na on-line poker
ProdavacMobilu
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TinaCZ 31. 7. 2018 07:17

Colorka1487 píše:Dobrý den.
Měla bych prosbu, již strašně dlouho hledám jednu hru ze které si pamatuju jenom pár útržků. Byla vydaná nejpozději v roce 2013 ? a byla na styl akční adventury a klikačky ( bez kliknutí na předmět si se nedostal dál ). Dále si pamatuju, že byla 3D. Pár útržku co si pamatuju : Hlavní hrdinové byli celí bílí a měli velkej nos. Na začátku hry byly z města vyhnáni, bohužel už si nepamatuju kvůli čemu. Dále se dostali na poušť a kvůli útoku divokých kobylek se rozdělili, ano vím zní to trochu divně, ale takhle si to pamatuju. Dále jste hráli vždycky za jednoho z nich. Jeden se dostal do jeskyně a pak vyšel v nějákem lese. Více si toho už bohužel nepamatuju. Budu moc ráda, kdyby mi někdo poradil, jak bych tu hru mohla najít. Předem děkuji.

Zdravím,Ta hra kterou hledáš se jmenuje Bone Out of Boneville a je z roku 2005/2006
TinaCZ
First Blood

Odeslat příspěvekod robbert 16. 2. 2019 12:54

Neví náhodou někdo, co to je? Obrázek
Diky.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 2. 2019 00:52

"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků