Problémy se spouštěním her

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 29. 9. 2005 13:36

Jo, mimochodem, pokud máš starší verzi firmware, možná upgrade není nejlepší řešení :-) Chvilku počkej a něco si o tom nastuduj z internetu... To jen tak pro úplnost :-)
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 29. 9. 2005 13:56

2Mr.Lister : Tady to bude asi zbytečná rada, šance, že by tenhle dotyčnej používal PSP na emulátory a podobný věci, je vcelku nulová.. :D Mám silný podezření, že si z nás střílí. :evil:
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod samot 3. 10. 2005 16:17

uuss
samot
First Blood

Odeslat příspěvekod wertikl 27. 10. 2005 09:00

Pomoc: Koupil jsem si orig Second Sight a nejde nainstalovat! Prej nemam dost mista! Chce 1Gb a ja mam 11GB.. Co s tim?? Pomoc
wertikl
First Blood

Odeslat příspěvekod pxT3 27. 10. 2005 16:22

Mam problem. Nainstaloval jsem Fifu 2005 , spustil jsem a v pohode. Jenze... Vse jsem si nastavil , zacal jsem hrat a najednou mi zacala skakat obrazovka. Co mam delat< pxT3
pxT3
First Blood

Odeslat příspěvekod pxT3 27. 10. 2005 16:25

Odpoved Wertiklovi > Mozna bys mel sehnat nejaky kodek ci program...
pxT3
First Blood

Odeslat příspěvekod PJaroslav 29. 10. 2005 13:47

pomuze mi nekdo prosim s opravnym souborem na hru HUGO
PJaroslav
First Blood

Odeslat příspěvekod xgandalf 31. 10. 2005 09:56

2wertikl: Nojo, ale bacha - já osobně se SS žádný problémy neměl, ale některý hry dělaj to, že soubory rozbalujou průběžně do nějakýho systémovýho adresáře, kterej je umístěnej na disku se systémem (tj. nejčastěji C:). Takže jestli máš rozdělenej HDD a na C: máš málo místa, tak je možný, že je to v tom. Jinak bych samozřejmě zkusil HDD oscanovat a defragmentovat - tím rozhodně nic nepokazíš.
2pxT3: Ono by to chtělo trochu víc podrobností, víme - z logiky věci odvozuju, že jde zřejmě o problém na grafice, a to softwarovej. Takže klasickej postup:
1) vyzkoušet více driverů
2) prozkoušet si pohrát s nastavením videa jak ve Windows, tak ve hře (tj. skáče to v každém rozlišení, s AA nebo bez atp.)
3) Prý pomáhá změnit AA na 4x, takže vyzkoušet.
Příště napiš podrobnější dotaz, tj. konfiguraci, system, podrobnosti o hře (v jakém rozlišení, co zapnuto a vypnuto atp.)
2Pjaroslav: Konkrétně, konkrétně, z tohodle nikdo nic nepozná. Co potřebuješ?
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod samot 16. 11. 2005 18:20

ggg
samot
First Blood

Odeslat příspěvekod samot 16. 11. 2005 18:32

Mám problém. Když chci spustit The Suffering Tak se to spustí a objeví se rámeček a v něm je napsáno: Instrukce na adrese 0x01361f22 odkazovala na adresu paměti 0x000000004. S paměti nelze dělat operaci: read. Jestli někdo co stím tak ať mi napiše na můj e-mail t.vala@centrum.cz. Díky moc.
samot
First Blood

Odeslat příspěvekod Munster man 19. 11. 2005 17:42

Čusák lidi, hele mam takovej problém. Ztáhnul jsem si WoW patch 1.8.3., zaregistřil sem se na serveru, ale nevim JAK to v prográmku Total commander udělat abych se jako moh připojit. Furt to píše UNABLE TO CONNECT, a pak tu velkou tabulku ať se vobrátim na Bllizard nebo co ani nevim.Sim řekněte mi co stim jestli víte. Dík moc za vodpověť
Munster man
First Blood

Odeslat příspěvekod xgandalf 20. 11. 2005 21:14

2samot: To může být cokoliv, od problému s hardwarem po problém se systémem. Klasickej postup - reinstalace hry, všechny patche, pohrát si se Service Packama (hlavně u Win XP), pohrát si s driverama hardwaru, projet nějakýma diagnostickýma softwarama PC a tak podobně.
2Munster man: No tohle je snad vtip, ne? CTRL+F - vyplnit správně adresu, username a password a připojit se. Tuhle hru nehraju, ale docela se divím, že je potřeba se připojovat přes TC a hra to neumožňuje sama.
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jararies 27. 11. 2005 18:55

Prosim nemohu spustit Might and Magic pod XP {6,7,8} Mam originalni cd, v nastaveni hry mi hlasi problem s directX {vyzaduji verzi 6 nebo 7} Hledal jsem na netu radu ale nasel jsem jen spoustu stejnych otazek bez odpovedi... Kdyby byl path, nebo navod, byl bych vdecny... :-]
jararies
First Blood

Odeslat příspěvekod David Sláma 27. 11. 2005 20:05

Pokud hra vyžaduje DirectX 6 nebo 7, mohl by být problém v operačním systému, pokud máš Windows XP - ty totiž tuším v sobě mají implementovány DirectX 8.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 11. 2005 08:19

Mě MM (6,7,8) jezdí pod XP v pohodě i s SP2 a DX9. Mám originálky. Ale na MM7 je potřeba xp patch, na který tady najdeš odkaz:
http://telp.org/mm7/tavern/mm7tavern.html
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků