PC hry z bazaru

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod TonicG 5. 5. 2019 21:20

Zdravím, mám zájem o koupi nějakých (hlavně straších) her pro PC, ale ze sběratelských důvodů je chci v krabici a s diskem. Na bazarech je jich k sehnání spousta, a chci se zeptat, zda-li to funguje stejně jako u konzolí, tj i když jsou z druhé ruky, půjdou normálně nainstalovat a spustit. Pamatuju si, že třeba k The Sims 4 byl klíč do Originu a tím pádem na další účet nešla hra přidat. Bude-li hra pouze na disku bez klíče pro ochod (Steam, atd) půjde spustit i když byla již hraná?
Předem děkuji za odpověď, jsem dlouholetý konzolista a nemám s PC tolik zkušeností a každá rada dobrá:)
TonicG
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 5. 2019 22:09

Cokoliv se váže k nějaké online distribuci bude vždy vázáno k účtu předchozího majitele a nepřenositelné. Nicméně pokud jsi, jak říkáš sběratel, pak je klasický postup koupit disk a koupit hru normálně v digitální distribuci. Pak ji máš fyzicky a můžeš ji i hrát.

Ale mluvíš o starších hrách (což je pro mě tak 2008 a dál), čili tam tohle v drtivé většině případů řešit nemusíš.

Něčeho bych se asi mohl zbavit:
NFS Porsche 2000
NFS Hot Pursuit 2
Call of Duty
Call of Duty United Offensive
Soldier of fortune 2
Grand Theft Auto 3 (včetně mapy)
A ještě Left 4 Dead, ale je to GOTY edice, tak není tak hezká. A samozřejmě aktivovaná.

A ještě mám Turoka, origo s českým dabingem. Sice to není moje, ale majiteli to 8 let nechybí a ani na něj už nemám kontakt.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků