Assassins Creed Revelations na W10

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Pepa260 27. 11. 2017 18:40

Dobrý den,

když zapnu hru Assassins Creed Revelations na pc tak se mi chvěje-skáče obraz a nevím co s tím. PC mám měsíc nové Intel Core i7-7700HQ CPU @ 2,80 GHZ, RAM 16GB, 64xbit, geforce GTX 1050. Na starém počítači mi chodilo perfektně. Na fórech jsem se dočetl o počtu rendrovaných snímku, ale ty mám v pořádku a pak mi radili něco se zpětnou kompatibilitou, ale to nevím co je. Poraďte mi prosím někdo.
PS: hra je originál a novější verze her mi přes Ubisoft fungují
Děkuji
Pepa260
First Blood

Odeslat příspěvekod datel21 28. 11. 2017 15:24

Co znamená chvěje-skáče obraz?
datel21
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Pepa260 13. 12. 2017 14:49

pozadí se chvěje, podobně jako tady na videu. https://www.youtube.com/watch?v=WJJOTjhRsZI mám aktualizovanou grafickou kartu a nepomáhá nic. Navíc ted jsem si nainstaloval AC Black Flag a ten hned při stratu hlásí že přestal pracovat a spadne to. Vtipný je že díl mezi temito AC 3 mi funguje naprosto bezproblémů. už jsem zkoušel i tu zpětnou kompatibiliu, ale také to nepomohlo a ani počty rendrvaných s nímku za sekundu s tím nic neudělali a ani samotné nastavení grafiky ve hře.
Pepa260
First Blood

Odeslat příspěvekod katpro 14. 12. 2017 22:38

K AC: Revelations, jdi do složky se hrou a vymaž soubor systemdetection.dll. Mělo by to pak jít. :)
katpro
First Blood

Odeslat příspěvekod Pepa260 19. 12. 2017 20:18

Moc děkuji za radu, smazání souboru pomohlo :)

Teď už jenom potřebuji poradit s tím AC4 Black Flag kde mi pořád hlásí chybu že přestal pracovat a spadne :D možná proto ho teď do vánoc dávají zadarmo, že nefunguje :D :D
Pepa260
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků