The Witcher 2

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod TheDeathstrokeCZ 25. 9. 2017 18:18

Zdravím lidi,
pořád si lámu s jednou věcí a né a né na ní přijít, tak se potřebuji na někoho obrátit.
Začnu tím co mám za HW a pak řeknu problém.

HW NB:
CPU: Intel Core i5-4210 1.7GHz
GPU: NVIDIA GeForce 840M (4GB)
RAM: 4GB
OS: W10 PRO

Teď k věci.
Před spuštěním hry jsem si dal autodetect. Všechno mi to shodilo na minimum, což mi zas tak moc nevadí, ale při plném rozlišení 1920x1080 mi dělal bordel obraz který skákal a problikával. Nedalo se to hrát, ještě k tomu se to kousek sekalo. A teď ten problém. První věc co mě napadla, byla ta, že jsem si změnil rozlišení na 1280x1024. Jako Ok, hra jeden v pohodě, mohl jsem navýšit i detaily ale nemám to roztažené přes celý screen. Hra je uprostřed na požadované rozlišení a kolem je černý rámeček (nepomohla ani změna poměru stran)...
Kdyby někdo věděl jak se s tím vypořádat, aby to bylo přes celý screen byl bych mu moc vděčný, neboť už nevím co je špatně. Možná mi to prostě nestíhá grafika, ale u jiných her to mám normálně přes celý screen.

Díky moc za odpovědi :)
TheDeathstrokeCZ
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 9. 2017 23:14

A ani 16:9 rozlišení nefunguje? To nastavení bývalo nastavení v ovladačích GK, jestli to chceš roztáhnout a nebo ne. Pak to uměj i displeje, ale to bys asi věděl, že ho máš.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheDeathstrokeCZ 26. 9. 2017 03:46

Zkoušel jsem projet téměř všechny rozlišení i se změnami poměru stran, a vyjímá se rozlišení 1920x1080 jsem to měl uprostřed s černým rámem. Ale mohu se podívat jestli jsem náhodou něco nezměnil v nastavení GK.
TheDeathstrokeCZ
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 9. 2017 13:04

Ono se to nemuselo měnit, třeba to tak byl default. Nvidii jsem měl naposledy tak před 5 lety a Windows před rokem, tak víc neporadím. Ale rozhodně tam taková možnost vždy je, že si můžeš vybrat, jestli se to má roztáhnout a nebo ne.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheDeathstrokeCZ 26. 9. 2017 13:55

No jako stejny install mam na stolním pc, s daleko horšími parametry a tam to jede normálně... Proto ne to docela zaráží proc to nejde. Chápu pokud ta hra neni na fullHD, ale nechapu to, ze kdyz změním rozliseni není to přes celé....
TheDeathstrokeCZ
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků