Ztracený sériový klíč

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 2. 2017 22:14

Jestli je crack nelegální (pokud vlastníš licenci), pak by musela být nelegální i grafická modifikace nebo neorigo patch na widescreen... to je asi blbost, ne?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 2. 2017 00:17

Modifikace programu není dovolena. Máš ho jen používat.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenekj18 24. 2. 2017 08:50

Je pravda, že modifikace povolený nejsou, ale někdy výrobce dá volnost moderům. Ale stejně by se neměli přepisovat soubory hry.
zdenekj18
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 25. 2. 2017 22:58

Ano, EULA to neumožňuje. Ale pokud je mi známo, český zákony mají přednost a ty ti umožňují si to upravovat. Tak jsem to kdysi četl.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 2. 2017 23:12

Já to zkoumat nebudu, ale už za dob SCobry ten zákon platil. On by ti ho vysvětlil a jestli ještě platí, kdyby sem chodil :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Haza 17. 7. 2017 13:46

Hele nebude jednodušší než si do PCčka tahat nějakej bordel pomocí cracků, key generátorů a podobnejch věcí, který ti třeba ani antivirus neodhalí, si koupit za pár korun tu hru novou? Já jsem nedávno kupoval Mafii 3 na www.gameking.cz a za čtyři stovky mi poslali klíč během pár minut do mailu. Fakt ti to za těch pár korun stojí? :-)
Haza
First Blood

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků