CSGO FPS

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod k0stikp 11. 8. 2016 15:01

Zdravím,
chtěl bych se zeptat proč mám v csgo "jen" 80 fps a v blízkosti smoků a větší akce tyhle fps padají i na 40-50.


Tohle je můj NTB
https://ctrlv.cz/wYBM
a podle požadavků na csgo bohatě stačí. Zajímá mě jestli jdou fps ještě nějak zvednout popřípadě, aby se nestávaly poklesy FPS..
Díky za odpověď.
k0stikp
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 8. 2016 15:49

A kolik bys chtěl? Na NB se nehraje a když jo, tak blbě. Při 40 FPS můžeš tak max někde kempit :D Maximálně můžeš stáhnout všechno na minimum a třeba z toho dostaneš víc.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k0stikp 11. 8. 2016 16:08

Byl jsem i Global s těma 80 fps a teď jsem supreme. Takže to jde hrát i bez kempení :D Jen nevím co je špatně na těch komponentech.. Čekal bych od toho víc. Jinak 80 mi stačí jen ty "záseky" kolem smoků jsou na nic no..

-- 11. 8. 2016 17:10 --

Procesor běží na 50%, ramka asi na 35% tak nevím proč bych z toho nemohl vytáhnout více FPS..
k0stikp
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 8. 2016 22:43

No protože ses měl primárně kouknout, na kolik % ti jede grafika :-D

Máš tam kartu sotva střední třídy a dvoujádro, tak co čekáš? Tedy předpokládám, že CSGO více jader využije, když je využije starý L4D2.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků