Soubory se Steam daty

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod 4Adam 11. 6. 2016 20:07

Rád bych se zeptal, kde se nachází soubor s daty od Steam her. Zjistil jsem, že jsou očividně dvě uložiště, ale nejsem si tím 100% jist. Jedno se nachází v Dokumentech a to druhé ve Userdata a nevím jaký je rozdíl mezi těmato dvouma souborama a jestli se teda jedná o oba soubory se save daty, tak proč právě existují dva soubory a nestačí jenom jeden. Rád bych si totiž zalohoval data ze hry Thief, nýbrž si chci hru reinstalovat a nevím, který z těchto dvou soborů si mám zalohovat, nýbrž v obou souborech mám očividně save data ze hry. Popřípadě zalohuji oba dva soubory. :-)
4Adam
First Blood

Odeslat příspěvekod icotech852 11. 6. 2016 20:55

ja to robim tak,ze napr. v d:\hry\SteamLibrary\SteamApps\common\ mas adresar s hrou Thief,ten si prekopiruj na druhy disk ako zalohu.

Save nezalohujem vobec,pretoze ich Steam automaticky uploadne na internet na cloud.

Pokial budes znovu nanovo instalovat Thief,pokial Steam najde zlozku Thief v d:\hry\SteamLibrary\SteamApps\common\ a subory budu rovnake,tak hru Steam nestahuje z internetu nanovo,ale ju iba skontroluje a za par minut ju mas nainstalovanu.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 6. 2016 22:15

icotech852 píše:Save nezalohujem vobec,pretoze ich Steam automaticky uploadne na internet na cloud.
Tohle funguje jak kdy, někdy o něco hůř. Dneska jsem přihlásil mladou k sobě na PC a její savy u her nebyly.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4Adam 12. 6. 2016 16:37

Děkuji velmi moc. :-)
4Adam
First Blood

Odeslat příspěvekod Mysel_1 13. 6. 2016 11:44

Steam primo nabizi vytvoreni zalohy. Tak ji vyuzijte. Jinak je riziko, ze na neco zapomenete. Mimochodem tahle zaloha je rovnou komprimovana, takze zabira jen nezbytne nutne misto.
Ve slozce Steamu jsou adresare s vlastnimi hrami, v Dokumentech pak maji nektere hry nastaveni, savy atd.
Mnoho her vubec ukladani savu do cloudu nepodporuje. Na to bacha! (Ale ta vyse uvedena steamovska zaloha to samozrejme resi..)
Mysel_1
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků