Origin a The Sims 4 - nelze spustit

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod terminator007 1. 1. 2015 16:18

Zdravím všechny v roce 2015 a přeji ať se v něm daří!

To jen pozdrav na úvod :-) A nyní k problému, soused si pořídil The Sims 4, bohužel se hra instaluje (stahuje) přes službu Origin a i když se stáhne cca 9 GB a hra se jakoby nainstaluje, nelze spustit. Nejde nikde vybrat hrát, dá se zvolit pouze instalovat, to když zmáčknu, tak to napíše instalace dokončena a pokud spustím spouštěcí ikonu z média, napíše mi to, že hra není pravděpodobně nainstalována. Nevíme co s tím, zkoušeli jsme odinstalovat celý Origin a hru a nic a dělá to pořád to samé. Mně to přijde, že to netahá vůbec z CD, ale kód hry tam mám z něj vložený. Nemáte někdo nějakou radu? Zde přikládám obrázek problému:

http://www.imgup.cz/image/Q7q

Zkoušeli jsme i kontaktovat EA a dostali doporučení o odebrání nějakých souborů, přeinstalaci a vypnutí uživatelských účtů, ale samozřejmě nic nepomohlo.

Díky všem.

Jarda

P.S: Začínám se asi nedivit, že si lidi raději hru stáhnou, šoupnou tam crack a jede jim to... Já tedy hraji na konzoli, takže s originálem nebyl nikdy problém, ale na PC to nechápu. Člověk si to koupí a pak mu to nejde nainstalovat a ztrácí u toho nervy.
terminator007
First Blood

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků