Hry na PC s Win 8 a 8.1

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 19. 11. 2014 11:48

Toto téma zakládám na přání jednoho uživatele, který po koupení nového stroje zjistil, že ne všechny tituly jsou pod Windowsy 8 a 8.1 hratelné.
Podělte se zde o své vlastní zkušenosti a pište i o případném řešení.
Jose5 píše:Jak pozoruji, spousta lidí má problémy, protože hodně her, tam nejde a tak aby si mohli předávat zkušenosti. Já mám pro děti taky zakoupené hry , ale teď jsme koupili nový PC, kde je předinstalován WIN 8.1 a už máme problémy, jelikož takových je asi víc, tak by se tam mohli předávat zkušenosti.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jose5 19. 11. 2014 15:03

Ahoj,
Stáhl jsem si ze Store tyto hry.
Star Wars Knight of the old Republic
Star Craft 2 Wings Liberty
Udělalo to dlaždici, po kliknutí to chtělo ještě downolad a tak jsem to stáhl, ale ani jedna hra nejde ani spustit, prosím kde je zakopaný zádrhel.

Děkuji Josef
Jose5
First Blood

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 20. 11. 2014 17:50

Z jakého store ? Star Craft 2 se dá koupit jen a pouze na battlenetu... nebo normálně v obchodě....
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jose5 20. 11. 2014 19:02

Ve Win 8.1 je dlaždice s nápisem STORE, když se tam zeregistruji, tak odtamtud jde stahovat spousty her a různých aplikací / něco jako Google play/, že tam ta hra je, tak přidávám scren obrazovky. Když dám instalovat, tak se něco nainstaluje, utvoří se dlaždice. Po kliknutí na dlaždici mě to dokáže kamsi a začne stahovat hru, po stažení to má asi 7 Gb, ve stažených to bylo jako ISO a znovu nainstalováno a nejde. Mám origo Win a všechny aktualizace.
Přílohy
store.jpg
Jose5
First Blood

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 20. 11. 2014 19:12

Není. Je tam spousta věcí ke SC2 ale SC2 jako takový ne, protože SC2 se prodává jen přes BN a pak coby DVD v obchodě, ani na Steamu není. Takže se nedivím že ti to nejede.

Mně to nic nenašlo.

Nevím proč, pokud opravdu vlastníš legálně SC2 řešíš přes nějaké windows store. Jdi na Battlenet, přihlaš se tam a stáhni hru odtamtud.... Take it easy.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jose5 20. 11. 2014 19:47

Nemám nic koupeno, myslel jsem, že když to tam nabízejí a je u toho napsáno zdarma, tak že to tedy půjde. Tak se nedá nic dělat.
Jose5
First Blood

Odeslat příspěvekod Butcha 20. 11. 2014 22:06

Store (přes dlaždici) nabízí převážně aplikace uspůsobené pro tablety s windows. Pro běžné PC je stále třeba aplikace shánět na internetu, protože store ani zdaleka nepokrývá to co by člověk mohl chtít.

Mě dělalo problém GTA 4 (verze z DVD ne ze steamu). I po všech patchích stále nechtělo jet, až jsem něco přeinstaloval (GFW clienta) a jelo to.
Butcha
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 21. 11. 2014 07:50

Obávám se, že GfWL už nefunguje, takže tohle jako řešení odpadá.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 21. 11. 2014 12:51

Jako že by MS dával StarCraft 2 zdarma :D ? To asi nehrozí čéče....
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 22. 11. 2014 14:00

priblizna velikost 2,19MB :-)
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 30. 11. 2014 12:03

ale notak panove... SC2 je starter gratis, 2.19MB je download agent ... vzdyt sam pise, ze mu to stahlo iso ... copak nectete? :-D
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Flak Monkey


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků