Hraní online bez veřejné IP? (Serious Sam SE)

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod pavlik.mracek 15. 11. 2014 10:56

Ahoj, chtěli bysme si s pár kámošema zahrát přes internet Serious Sam: The Second Encounter.
Hra má dvě možnosti jak hrát přes net - první je přes GameSpy Arcade, který sdružuje servery, jenže co jsem tak hledal tak bylo vloni činnost toho GameSpy ukončena. No a pak je možnost samozřejmě založit server, na který se ostatní připojí, jenže ani jeden z nás nemá veřejnou IP adresu, takže to připojení samozřejmě nefunguje.
Napadlo mně, že by to mohlo jít přes Hamachi, ale ten ve free verzi podporuje max. 5 připojených lidí, a nás to chce hrát asi tak osm.

Napadá vás nějaká možnost jak to by to šlo zařídit? Třeba nějaká alternativa Hamachi nebo prostě nějaký jiný nápad?

Díky
pavlik.mracek
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 11. 2014 21:35

OpenVPN. Ale to není tak jednoduché na používání a konfiguraci :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 24. 11. 2014 03:24

kak eto takoje "nemam verejnou IP"? to jako drnkate pres nejakej freenet? Verejna IP sedi az po domaci modem/router.

Bud jak podotkla drapata Shadice OpenVPN, nebo a to je uplne nejvic moc gut tunngle ... :-) (takhle jedeme vsechno co se ehm ehm kuck kuc nedokaze pripojit na ofi servery... ehm kuc kuc ...)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 11. 2014 12:26

Ha, výborně, to si musím zapamatovat - Tunngle jsem neznal.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků