Pocení

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod adamskalda 24. 10. 2014 19:49

Mám, problém, u počítače se mi hrozně potí ruka. Nedržím totiž myš jen prsty, ale mám na ní položenou celou dlaň. Je to nepříjemné a navíc mi myš klouže. Nevíte co s tím? Napadlo mě tam něco nalepit. Jenže nevím co. Díky za odpovědi.
adamskalda
First Blood

Odeslat příspěvekod MgX 24. 10. 2014 20:12

To máš díky nervozitě, protože chceš vyhrát :-)

Existovaly myši s „mikroventilátorem“, jestli si dobře vzpomínám, ale efekt asi nebude výrazný. Nebo si průběžně ruku otírej. Další variantou - preventivní - koupel v dubové kůře. Sice se to používá spíše na nohy, ale je to příroda, tak proč nevyzkoušet.
S pozdravem MgX
MgX
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 10. 2014 15:34

Myši R.A.T. od Mad Catz mají konstrukci, na které by se ruka potit nemusela.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 24. 11. 2014 03:28

trebas si tu pracku jednou za cas poradne umejt a pak namazat kremem :-D ... Tohle je vic pro navstevu doktora, jelikoz tohle je dost o tom, jestli nahodou neco nechybi (poceni rukou je normalni pri poklesech fury nesmyslu v krvi a mys to jen urychluje) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Flak Monkey


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků