forza motorspost 4 pc

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod lewel 18. 6. 2013 09:02

Poraďte jak udělat aby šla hrát hra forza motorsport 4 na pc .
Vým že vyšla jenom na xbox 360 ale vyděl jsem toto video http://www.youtube.com/watch?v=YRmy_vVuugw
Poraďte hra je dobrá a moc se mi lí.bí
lewel
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 6. 2013 09:18

Potřebuješ emulátor: http://xbox360emulator.net/
A hodně výkonné PC...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 6. 2013 09:21

Tomu věříte?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 6. 2013 09:27

Nijak zvlášť, ale když existuje emulátor, je tu šance, že hra poběží :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 18. 6. 2013 09:59

No řekl bych že bude citelně jednodušší koupit bazarový X360, vyjde tak na dva litry.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 6. 2013 10:19

Já myslím, jestli věříte tomu emulátoru. Podle mě to bude jen nějakej vir, o funkčním emulátoru by se jednak vědělo, jednak by tam bylo nějaký funkční fórum a hlavně mi to přijde nereálný Xbox emulovat na současných mašinách.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 18. 6. 2013 10:25

S emulátorama mám svou zkušenost a není dobrá. Na PS2 emulátoru mi běželo cca 25h GT3, potom postupně začaly pády, prudké výkyvy fps atd.

Problém složitých emulátorů je v tom, že nikdy neníš jestli je ta hra "dohratelná". to že běží ještě neznamená výhru.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 6. 2013 10:31

Brácha nějakej emulátor používal, takže emulátor na x360 existuje. Akorát nevím, jestli to byl zrovna tenhle.

PSOne a Gameboyový emulátory fungují naprosto perfektně - na PC i na tabletu.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 18. 6. 2013 10:51

jj jasně, ty starší platformy ok. I PS1. Ale PS2 byl už trochu ořech. Paradoxně by ale PS4 za dejme tomu deset let takový problém být neměla.

Co ale nikdy nikdo nenaemuluje - tak to je PS3. To je asi neřešitelný průser.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 6. 2013 10:59

Tak PS3 je jasná :-D Jinak s PS2 si to chce nejdřív ověřit, jestli to jde či nejde dohrát. Tam je komunita a vůbec informací dostatek.

Jinak pokud by ten Xbox360 fakt šel, tak bych si rád zkusil Forzu Horizon. Nechce to někdo zkusit?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 18. 6. 2013 11:04

No GT3 má rating "excellent" a taky x hodin fungoval. Komp je silný, správná verze emulátoru. Ale už je to fuk.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 6. 2013 11:34

Sasakr: Zkusím to, ale asi nemám dost silné PC :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 18. 6. 2013 12:13

E8400 je už opravdu docela slabé, já měl E5200@3.8GHz a při přechodu na i5-760@3.5GHz to byl ve hrách sakra rozdíl.

Ale emulátor PS2 jsem zkoušel i na tom prvním. Hra netrhá, ale běží jak zpomalený film. :)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 6. 2013 14:37

Nastav si přeskakování snímků.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 18. 6. 2013 20:11

A odstrani to i zpomalovani zvuku? To me totiz rozcilovalo mnohem vic, nez zpomalena hra. Ale stejne nemam co emulovat. Tenkrat jsem to zkousel kvuli Metal gearu 3, ale dneska bych se pribehove uz vubec nechytal.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků