poradte dobry hry pro dva na jednom PC?

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Capricho 30. 11. 2010 14:46

zdravim,
pripojil sem si pc k televizi a koupil dva gamepady, potreboval bych poradit naky dobry hry pro dva na jednom monitoru (auta, motorky, mlaticky,..) neco jako na PS. zkousel sem novy NFS ale nenasel sem multiplayer, myslel sem ze tam bude neco jako driv byval split screen.

nevite o nejakych zajimavych titulech co by sli takhle vyuzit? diky
Capricho
First Blood

Odeslat příspěvekod AlienX 30. 11. 2010 14:53

atomic bomberman
flatout ultimate carnage a pure sa mi zda, ze maju split screen
viac ma nenapadlo momentalne
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod total metal fetal 30. 11. 2010 14:58

Hry lego, kane and lynch death men, fifa a nhl, a burnout paradise the ultimate box.
total metal fetal
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 30. 11. 2010 14:59

pro evolution soccer pripadne
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 11. 2010 18:44

Lara Croft and the Guaradian of LIght
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 30. 11. 2010 18:45

Nejlepší hrou pro splitscreen je samozřejmě Tunneler.:D

(akorát asi nepodrporuje gamepady:))
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod total metal fetal 30. 11. 2010 18:58

Žeby aj ragdoll masters? :-)
total metal fetal
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 11. 2010 23:23

Já mám vyzkoušené: Rally Championship (2000) - nevím, jestli vezme gamepad, ale volant vzala, tak gp snad taky. Každopádně já to hrál ve dvou na jedný klávesnici, Lego Indiana Jones - hrál jsem klávesnice + gamepad, dva na gamepadech nebudou problém, Sonic and Sega All Stars Racing - doporučuju, je potřeba vygooglit nějakej soubor, co hodíš do složky s hrou, aby ti to bralo i jiný než X360 gamepady, vyzkoušeno s gamepad + klávesnice, World Racing 2 a Alarm für Cobra 11: Highway Nights (Crash time 3) - bez problému budou fungovat se dvouma gamepadama plus pravděpodobně všechny hry na stejném enginu (tedy od společnosti Synetic).

Jo a to Lego není splitscreen, prostě se tam vidíte oba. No a můžeš zkusit Golden Axe :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Capricho 1. 12. 2010 00:12

hodne me zaujal ten flataut to je hodne dobra hra. a nenapada vas jeste neco s podobnou grafikou a hratelnosti? to vite, mlada semnou nebude hrat neco se starou grafikou :D
Capricho
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 1. 12. 2010 01:04

Teda nevím, ale FO 1 ho neměl, FO 2 ho neměl a UC jsem sice nezkoušel, ale kdyby tam byl, tak by na youtube bylo alespoň jedno jediný video. Jestli ti jde o demolici, tak ta je solidní právě v tom Crash Time 3.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Capricho 1. 12. 2010 01:15

je to asi narocny dneska najit novou hru se split screenem.
Capricho
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 1. 12. 2010 01:21

No ze současných jen ten Sonic a asi všechno od Syneticu. Nicméně nechápu, proč se od toho upustilo.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 1. 12. 2010 01:55

No Kaprčo, voni ani Ty starší Hry pro Dva neurazej, jde o zábavu za dlouhejch zimních večerech poprat se o to, kdo je v čem lepší, hehe. Dcera Kamila mi většinou dá na budku( 29 : 59 letům, že)...tož doporučuji: STG, Sport např. golf, kuželky, šipky atd, stolní hry a karťoše, Logické rychlíky, Tetrisy, Arkády, i Akční a Dungeony i RPg, to vše se dalo hrát na jednom kompu ve Dvouch, ale jaksi většina tohoto žánru upadla v nemilost i v singlech...T.J. zapomeň na Novinky...
STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Capricho 1. 12. 2010 02:04

takze mi v podstate nezbyva nic jineho nez sporty? kruci. rad bych aspon naky auta nebo motorky ale zase NFS III uz je docela starik
Capricho
First Blood

Odeslat příspěvekod Mrak 1. 12. 2010 07:59

Blur měl myslím split screen a nevím, jak na tom byl split/second. Worms Realtime jde hrát až ve čtyřech, ale nevím, jestli podporuje gp.. Další si zatím nevzpomínám.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků