Far Cry 2 a COD5 modrani

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod JozefV 15. 12. 2008 16:42

Preco mi vzdy vyhodi modru obrazovku a nsaledne reset PC, ked sa snazim zapnut far cry 2 ?

Teraz to iste COD5, hral som to v pohode tyzden a nic, som sa s tym jebal na Veteran a vsetky save game v <> ....
JozefV
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 15. 12. 2008 17:41

Co takhle povědět něco bližšího o compu (OS, CPU, GK, RAM,...) a jestli je to (předpokládám, že je) originál?

Jinak tohle ti zjevně dělají Windows, ty hry se s nimi očividně nějak nekamarádí. Zkus prohnat systém anitviry a spol. jestli ho nemáš zavšivenej, případně reinstall buď těch her nebo rovnou celýho systému.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JozefV 15. 12. 2008 18:36

Win XP Sp2
Ramky 2GB, a podla testov su OK.

Ale je mozne ze to je WINom, pretoze cely je spomaleny.

Len ak by ma iekto dokopal k reinstalacii :)
JozefV
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 12. 2008 19:01

Otázka je, jestli bys to tou reinstalací vyřešil :-) Zkus jen nahodit nový ovladače na grafiku a pro jistotu i pro chipset a uvidíš...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MikhaelCZ 25. 10. 2009 18:53

nevím jestli je to tím ale jednou jsem měl stejný problém při spuštění jakékoliv hry mi nalítla modrá obrazovka a hned restart když se mi to stalo po prvý nechal jsem magneticky zformátovat PC a když se mi to za nedlouhou dobu stalo zase tak sem zjistil že nemám zapnutý automatické stahování aktualizací do počítače. Vše jsem si nastahoval - restart a pak vše běželo jak má
MikhaelCZ
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků