Steam a krádež účtu

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod pepos01 22. 5. 2008 21:39

Zdravím Vás všechny.Musel jsem založit toto téma, abych snad našel někoho, kdo by mi mohl pomoci.Po několika hodinovém neúspěšném přihlašování jsem došel k závěru, že mi někdo můj účet na Steamu, kde jsem měl hodně her ( HL2, HL:EP1 a EP2 a další ) odcizil.Tudíž to vypadá, že několik tisíc kč, které jsem dal za koupi v obchodech za tyto jednotlivé hry, jsou nenávratně pryč.Jak jsem zjistil, můj název účtu tedy stále existuje, ale s jiným heslem a jiným emailem.A tak se Vás ptám, prosím, má z Vás někdo podobné zkušenosti nebo nevíte, jak bych to mohl řešit?Děkuji předem všem.
S některými lidmi je to jako s motocykly- čím mají menší výkon, tím více jsou slyšet.
pepos01
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 22. 5. 2008 21:47

tohle se resi jedine pres steam. Nevim presne postup (nekdo to jiste upresni), ale musis napsat email a dokazat, ze jsi majitelem klice ty.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 22. 5. 2008 21:49

-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepos01 22. 5. 2008 22:33

Díky Vám.Pročtu jejich stránky a mrknu na to....ale řeknu Vám, je mně z toho s prominutím na zblití.
S některými lidmi je to jako s motocykly- čím mají menší výkon, tím více jsou slyšet.
pepos01
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 23. 5. 2008 20:53

jo, nekteri lidi jsou svine. Avsak pozor - ne kazdy, kdo ma na avataru prase je i svine! :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 23. 5. 2008 21:30

Ale i takovi se najdou :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepos01 23. 5. 2008 21:41

Tak jsem právě před chvílí vyplnil formulář pro Valve, tak se uvidí...doufám, že snad budu mít štěstí.Písnul jsem jim všechny údaje, co vím a ofotil kartu se sériovým číslem.Však já se nevzdám ;-) A vám každopádně díky za pomoc! :-)
S některými lidmi je to jako s motocykly- čím mají menší výkon, tím více jsou slyšet.
pepos01
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepos01 24. 5. 2008 07:32

Mimochodem nevíte někdo ( ze zkušenosti ), jak dlouho může trvat, než mi odpoví nebo za jak dlouho se může tato situace vyřešit?
S některými lidmi je to jako s motocykly- čím mají menší výkon, tím více jsou slyšet.
pepos01
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 24. 5. 2008 09:59

Tři až pět pracovních dnů - podle toho, kolik mají práce :) Ticket neposílej víckrát, je to zbytečné.
Zatím si můžeš projet počítač antivirem a antispywarem. Nikdy nikomu nikam nepiš a neříkej heslo ke svému účtu, i kdyby se dotyčný vydával za zaměstnance VALVe!
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepos01 24. 5. 2008 10:26

:-) Dík.
S některými lidmi je to jako s motocykly- čím mají menší výkon, tím více jsou slyšet.
pepos01
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 24. 5. 2008 18:40

rozhodne napis jak si dopadl velmi me to zajima
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepos01 24. 5. 2008 18:51

Určitě dám vědět...jen mně napadá myšlenka, co když to ,,nevyjde,,....mám celkem 5 disků ( s CSkama, HL apod. ), které by mi pak mohli akorát tak sloužit jako ozdoba do auta :-!
S některými lidmi je to jako s motocykly- čím mají menší výkon, tím více jsou slyšet.
pepos01
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepos01 26. 5. 2008 19:18

Tak pánové, právě před chvílí mi přišel mail z podpory Valve: s novým heslem.Samozřejmě jsem jej hned změnil, takže snad mám opět na pár měsíců pokoj.Tudíž, neboť nemohu počítat víkend ( sobotu a neděli ), rychlost vyřešení mého problému: 1 den!Kdyby to tak rychle šlo i u nás v republice :-D !Docela rád bych viděl ,,ksicht,, onoho hackera, až se bude chtít přihlásit na můj účet...... :-P 8-)
S některými lidmi je to jako s motocykly- čím mají menší výkon, tím více jsou slyšet.
pepos01
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 26. 5. 2008 20:53

Paráda :tleskani
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 5. 2008 05:47

Taky gratuluju!
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků