Steam a krádež účtu

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod pepos01 27. 5. 2008 09:47

Díky...jsem zvědavý, jak dlouho to bude v pořádku.Asi to bude chtít, abych heslo měnil tak 1x týdně.
S některými lidmi je to jako s motocykly- čím mají menší výkon, tím více jsou slyšet.
pepos01
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 27. 5. 2008 21:03

Hlavne si tam dej nejake poradne, at to neni lehke uhadnout. Jo a projet si pocitac nejakym antivirem + treba ad-awarem nebo spybotem taky neni spatny napad, jak tu nekdo radil...
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepos01 27. 5. 2008 21:11

Díky...rozhodně to učiním.Již nebudu více lehkomyslný! :-[
S některými lidmi je to jako s motocykly- čím mají menší výkon, tím více jsou slyšet.
pepos01
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tiko33 23. 7. 2014 21:01

zdravim , stalo se mi to same , vyplnil jsem inventar a ted mi prisel od steam support email:

========= Please enter your reply ABOVE this line =========

Hello,

Thank you for submitting your question to our staff. We will respond to your question by email.

To ensure the speediest results, please make sure you have provided adequate information and proof of ownership: https://support.steampowered.com/xxxxxxxxxxxx


Anytime you wish you can view your question online:
https://support.steampowered.com/xxxxxxxxxx


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Your question may already be answered in our knowledgebase:
https://support.steampowered.com/xxxxxxxxxxxxxx

As an alternate resource, please check Steam Discussions as other users may have resolved this issue:
http://steamcommunity.com/xxxxxxxxxxxxx



<===xxxx-xxxx-xxxx --- xxxxxxxx ===>

CO MAM TED DELAT ? :)
tiko33
First Blood

Odeslat příspěvekod .soul 23. 7. 2014 22:06

Bud jim odeslat dalsi dukazy o tvem vlastnictvi nebo jen cekej na jejich odpoved.
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 7. 2014 22:47

Někdy jim trvá odpověď třeba týden...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PD 3. 9. 2014 08:42

Pro podobný případy se hodí vlastnit alepoň jednu krabicovou verzi s registrační kartou. Mě poslali heslo, já jsem ho napsla na kartu s kodem, vyfotil a poslal jim ho. Pak to šlo rychle.
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1) | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) | Samsung Galaxy A40 (Android 10)
PD
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pojdmebojovat 22. 1. 2015 18:28

Zrovna dneska takový to problém mám i já. Poslal jsem jim CD-key i s fotkou, tak uvidím.
pojdmebojovat
First Blood

Odeslat příspěvekod ElBiba 21. 3. 2017 18:56

Zdravím. Potřeboval bych poradit, diskusi jsem si pročetl, ale potřeboval bych vědět zda mi Steam podpora uzná paysafe kartu. Bohužel nemám věk na to abych nakupoval před účet ;-] a tohle je asi jediný způsob jak by snad šlo rozpoznat, že účet patří mě. V sobotu mi byl odcizen mail a s ním i účty na steam, origin a uplay. Bohužel to že mi bylo vše odcizeno mi začalo docházet až den po tom co jsem se nemohl přihlásit na svůj mail apod., s seznam podporou jsem již v kontaktu byl a jak jsem zjistil nejsou mi ani schopni účet zablokovat natož vrátit.
ElBiba
First Blood

Odeslat příspěvekod powlcz 21. 3. 2017 19:38

Tady to asi nevyřešíš, musíš se zeptat na podpoře jednotlivých platforem. Steam podpora je většinou velice ochotná, s ostatními nemám zkušenosti.

Tohle je většinou spojené se stejným heslem na vícero místech, což je dnes už školácká chyba. Já jen zapomněl heslo u starého účtu seznam e-mailu a na záložní email mi bylo sděleno že bude po roce neaktivity zrušen. Ať jsem se snažil sebevíc, nepodařilo se mi účet zpět získat a byl zrušen. Takže nejhůř z toho vyšel seznam. Stejně mají email nejhorší snad ze všech
powlcz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod ElBiba 21. 3. 2017 19:44

S takovýmhle řešením nemám vůbec žádné zkušenosti a už asi hodinu bloudím po steam stránkách a hledám něco co bych měl vyplnit nebo nějaký formulář, kterým bych to s nimi začal řešit.
ElBiba
First Blood

Odeslat příspěvekod powlcz 21. 3. 2017 19:46

Hned třetí odpověď v tomto vlákně z roku 2008 řeší tvůj problém. Dokonce je tam možnost PaySafeCard proof

Otisky obrazovky z platební brány za tebe opravdu neuděláme :-)
powlcz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod juliusIV 27. 3. 2017 12:36

Vrátili ti ho nakonec nebo jak jsi dopadl?
juliusIV
First Blood

Odeslat příspěvekod SylvrX 4. 12. 2017 14:36

pepos01 píše:Tak pánové, právě před chvílí mi přišel mail z podpory Valve: s novým heslem.Samozřejmě jsem jej hned změnil, takže snad mám opět na pár měsíců pokoj.Tudíž, neboť nemohu počítat víkend ( sobotu a neděli ), rychlost vyřešení mého problému: 1 den!Kdyby to tak rychle šlo i u nás v republice :-D !Docela rád bych viděl ,,ksicht,, onoho hackera, až se bude chtít přihlásit na můj účet...... :-P 8-)


Doporučuji stáhnout Steam App do mobilu a aktivovat si Steam Guard. Pak je prakticky nemožné, aby se ti na účet někdo dostal. :-) 8-)
SylvrX
First Blood
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků