Herní magazín? Co říkáte?

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Super nebo špatný nápad?
Hodně dobrý nápad 2 %  40%  [ 2 ]
Slušný nápad 1 %  20%  [ 1 ]
No nic moc 2 %  40%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 5

Odeslat příspěvekod s3gi18 20. 12. 2014 22:24

Zdravím Vás,

Dneska mě napadlo, založit herní magazín. Vlastně všechno co k tomu patří, recenze na hry, YT videa z různých her apod.... Také bych představil něco, co myslím má 10% herních magazínů a to je Progaming scéna, ale také i novinky o herních týmech, které ještě nejsou proslavené. Psal bych různé velké turnaje, o známých českých ale i zahraničních týmech. O týmech které ještě neměli možnost se proslavit apod... Také bych přidal možnost partnerství, kde by herní týmy semnou uzavřeli partnerství a já bych o nich psal vlastní, ale dokonce i jejich novinky, které by mi posílali. Byl by to vlastně takový herní magazín z PG scény, ale i ze světa her. Pořádal bych různé soutěže o zajímavé ceny. RP do LoL, Steam klíče a nebo něco daleko cennějšího. Zaleželo by na Vás, jakou bysme společně vybudovali českou, ale i slovenskou herní komunitu.

Co si o tom myslíte vy?

Děkují
s3gi18
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 12. 2014 22:27

A konzolové turnaje také?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 12. 2014 02:19

Směle do toho... jestli se to teda uživí...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 21. 12. 2014 03:46

vzhuru do toho! ... herni scena nikdy neni naplnena a dobrejch reporteru/novinaru(/dobrejch bloggeru) je u nas jak safranu (doupe radsi ani nectu, GT je PR odpad, BW obcas mile prekvapi)...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod Ertefol 21. 12. 2014 15:28

Mám trošku strach, že o Progaming tady zájem nebude, přijde mi to zaměřené dost úzce... Ale pokud si na to věříš, tak klidně :) (jinak, uživit tě to neuživí, s tím dopředu nepočítej - přivýdělek to ale nakonec může být fajn)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod s3gi18 21. 12. 2014 19:00

To chápu, neuživí, stím jsem ani nepočítal, přivýdělek to být může no, jenže nevím jak s takovým herním webem vydělávat. Jestli affialite, reklamy apod. Běh na dlouho trať.
s3gi18
First Blood

Odeslat příspěvekod 2Pix 21. 12. 2014 20:59

s takovym hernim webem se vydelava v okamzik kdy te nadraftuje neco vetsiho ... proto se musis snazit aby si byl dobrej a dostatecne sledovanej :-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Flak Monkey


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků