Tablet 10" na internetový prohlížeč a občas nějakou hru

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod shewcza 16. 1. 2017 09:40

Zdravím,

prosím poradíte mi někdo z vlastní zkušenosti jaký tablet na internet a občasné hry (pro malé dítě, nenáročné). Jedinou podmínkou je větší display a operační systém android nebo iOS. Chci aby to taky nelagovalo. Telefon mám S7 edge a jsem zvyklý, že všechno jede bez zaváhání, ale chci mu trochu ulevit. Přes den mu dávám celkem do těla a doma bych už ho chtěl mít v ruce co možná nejméně. Cena není rozhodující, ale samozřejmě, že čím míň tím líp. Na druhou stranu, když mi tu všichni napíšete, že pod deset tisíc nic nefunguje půjdu touto cestou. Před všem děkuji za tipy a omlouvám se že toto téma není o telefonech. Přeji hezký den
shewcza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nechic 16. 1. 2017 09:50

Můj názor je, že momentálně nejlepší Android tablet je ten Huawei Mediapad M3, ale je to "jen" 8.4, tak bych si to osahal, třeba by ti vyhovoval.

Z 10" na tohle bude stačit Samsung galaxy Tab A, už díky tomu "reading mode" co se na čtení hodí :)
Nechic
Mírně pokročilý


Odeslat příspěvekod daja33 16. 1. 2017 14:23

Huawei ani Lenovo jsem neměl,ovšem můžu doporučit
https://www.zbozi.cz/vyrobek/acer-iconi ... ?varianta=
Týden jsem ho měl na vyzkoušení a za ty peníze super.Krásný obraz,zvuk,slušná baterka,plus různé gesta na displeji,minimum balastu.Hry plynulé např.Asphalt 8 bez záseku.Kdyby manželce vyhovovala velikost tak by zůstal doma.Jen taková zvlášnost,kupoval jsem jej v Datartu na pobočce,bez obědnání přes e-shop a nebyl problém jej vrátit do 10 dnů bez udání důvodu.
daja33
Junior

Odeslat příspěvekod xcmaniax 21. 1. 2017 20:54

Jestli chces jen placku na surfovani, tak proc ne iPad? I za dva roky pobezi stejne rychle a nebudou s tim zadne problemy. Nebo jsi uz vybral? Mame doma stary a uz dost domlaceny prvni iPad Air a porad ten zaklad bezi svizneji nez jakykoliv Android co jsem u kamaradu a kolegu videl.
xcmaniax
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků