Odorik v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 16. 7. 2013 10:13

Zhruba během týdne budou spuštěny služby nového virtuálního operátora Odorik.cz, který bude provozován společností miniTEL prostřednictvím GTS v síti T-Mobile.

ODORIK.cz jako takový existuje několik let jako VOIP operátor a mimo jiné poskytovatel telefonních ústředen, hostingových serverů a dalších služeb. Aktuálně mají 3 pobočky a to v Praze, Brně a Plzni. Služeb ODORIKU můžete využít i nyní, operátor vám do začátku dá i kredit na vyzkoušenou ve výši 10,- Kč, který vám vystačí např. na 16 minut volání v CZ přes internet a nebo na 8 minut v rámci CallBacku bez CLIP. Tady máte pár odkazů. ;-)

http://www.odorik.cz
http://www.odorik.cz/nabidka.html
http://www.odorik.cz/registrace.html
http://www.odorik.cz/ceny.html

Jako virtuál bude poskytovat 1 druh předplacené karty, tarifikaci 1+1, společný kredit pro GSM, VoIP včetně více SIM karet. Místo měsíčního poplatku bude mít denní a to v ceně 1,- Kč. Nová SIM karta bude stát 100 Kč, zaslání poštou 15,- Kč, případně možnost osobního odběru na pobočkách. Volací jistina 50,- Kč. Z počátku roaming nebude dostupný, spustí ho časem. Převod stávajícího mobilního čísla do sítě ODORIK.cz bude 300,- Kč.

Ceník volání:

Volání do vlastní sítě: 0,59 Kč/min.
Volání do jiných sítí: 1,69 Kč/min.
SMS do vlastní sítě: 0,59 Kč/SMS
SMS do jiných sítí: 1,25 Kč/SMS
SMS na zahraniční mobilní čísla: 2,50 Kč/SMS


Ceník dalších možností volání s ODORIKEM.cz:

CALLBACK (prozvonění ústředny a nebo přednastavené zpětné volání)
Volání na mobilní sítě: 1,18 Kč/min.
Volání na pevné sítě: 1,18 Kč/min. / 0,98 Kč/min.


PŘES PEVNOU LINKU A NEBO Z TELEFONNÍ BUDKY:
Volání na mobilní sítě: 1,25 Kč/min. / 0,92 Kč/min.
Volání na pevné sítě: 1,25 Kč/min. / 0,72 Kč/min.



PŘES INTERNET:
Volání na mobilní sítě: 0,59 Kč/min.
Volání na pevné sítě: 0,59 Kč/min. / 0,39 Kč/min.


Veškeré ceny jsou včetně DPH.

Účtování: 1+1
SMS do celého světa: 1,- Kč (web brána)
Špička v pracovní dny: 7-19 hodin. (viz cena volání: špička/mimo špičku)

Prozatím neznám bližší informace k jistině, převodu čísla, výběru čísla, infolince, roamingu, dat, atd.
Naposledy upravil milanBrno dne 15. 8. 2018 06:42, celkově upraveno 6
Důvod: upraven název tématu
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod sonix 16. 7. 2013 12:01

Škoda toho denního poplatku, měl být rozpuštěn do ceny hovorného a třeba účtováním po celých minutách nebo za něj měli být dány volné minuty, ovšem takhle se bude platit za nic (manipulační poplatek), což lidi nemaj rádi.
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod Kofol 16. 7. 2013 12:21

Tak na jejich fóru zástupce Odoriku xsouku04 píše:

Simkarty máme už skladem, jen je třeba nějakým způsobem zautomatizovat aktivace. Počítám že by to mělo být spuštěno do týdne.


Takže dneska to spuštěno pravděpodobně nebude.
Kofol
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 16. 7. 2013 12:34

Přílohy
Pripravujeme.png
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 16. 7. 2013 13:21

Komplet info by měly být zhruba do týdne.

Každopádně za sebe prozatím nebudu měnit své zvyklosti a budu pokračovat s CallBackem.

V poslední době jsem i rád za ty SMS z netu do všech sítí za 1,- Kč. Kolega, co je v zahraničí používá zahraniční číslo, takže SMSka za korunku je čupr. :-) a nestalo se, že by mu nedošla.

Naopak již pracuji na tom, aby blízké okolí, které dosud jelo na TescoM a Twistu, aby začlo na CallBacku. Dobíjení lze na mnoha místech, takže i pro neznalé přes IB je zde možnost dobíjení v hotovosti.

Každopádně i Odorik (včetně Voocall) díky callbacku pokořil ČD tarify od Vodafone. Pominu-li SMSky.
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod Tompr 16. 7. 2013 19:15

Tak to je docela bída...a přenos čisla za 300kč se asi po...
Pořád mi vychazi lepe Relax...
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod D.roak 24. 7. 2013 12:56

no je zajímavé že na mobil.idnes.cz v den kdy vyšlel článek na mobilmanii ani čárka. Asi se bojí ohrozit svou investici v mobil.cz. Nebo to dostali nařízeno od majitele?
D.roak
Junior

Odeslat příspěvekod Robin Brett 24. 7. 2013 14:43

Umí Odorik callback při prozvonění rovnou předat kam chci volat přes speciální číslo?
Já viděl instr. video a tam dáma ťukala volané číslo až po zavolání ústředny.
Robin Brett
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 24. 7. 2013 14:49

D.roak - a proč by se báli? Jako virtuál je Odorik zajímavý jen pro málo lidí. Zajímavé jsou jen jeho hlavní aktivity :-)
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod D.roak 24. 7. 2013 21:57

Treba proto ze jak mobil tak odorik pojedou pod siti tmo. A odorik uctovani po sec levnejsi. Lepsi kredit jeden. Nez jeden u virtuala a druhy u Voip
D.roak
Junior

Odeslat příspěvekod Harper 24. 7. 2013 22:39

Mam u sveho operatora za 300 mesicne 100 minut do vsech siti, neomezene SMS do vsech siti a 300 MB internet. To se mi zda jako dobra nabidka. Navic zadny udrzovaci poplatek a zadny poplatek ze prenos cisla.
Harper
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sonix 25. 7. 2013 05:18

Robin Brett píše:Umí Odorik callback při prozvonění rovnou předat kam chci volat přes speciální číslo?
Já viděl instr. video a tam dáma ťukala volané číslo až po zavolání ústředny.

Umí, ale na jednom účtu může být jen 10 přednastavených (speciálních) čísel.
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 25. 7. 2013 08:04

Voocall má sto, tak Odorik bych tedy čekal podobně... Tak fakt jen deset?
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 25. 7. 2013 12:15

V e-shopu Odorik lze objednávat SIM, případní zájemci mrkněte na e-shop ODORIK. Vše tam najdete. :-)

REKU: 10 ke každé lince.
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod Robin Brett 26. 7. 2013 06:50

sonix: Díky.
Už jsem to našel i na webu. Já to hledal v rychlých kontaktech, ale je to v nastavení.
Trochu mne mate, že se prozvánějí slovenská čísla.
Robin Brett
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků